Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Това го преглъщам, то като цяло Ауди със здрава предница няма.

Много странно заключение... колега ти Фият карал ли си? А рено, пежо? Аз лично имам наблюдение, че несмските (дори и опел - карал съм Корса доста дъгло време - нищо общо с Пунто например... нищо че са в ниския клас) возила си държат откъм ходова част, може и да бъркам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега карал съм доста коли, все пак имам близо 20г стаж като шофьор. Карал съм и Мерцедес и БМВ, които са точните конкуренти на Ауди и да ти кажа проблеми с предница никога не съм имал. Карам в момента и Форд Фокус 2006г и колата е на 204 000км и всичко си е оригинално още по нея. Факт е че колите не са виновни, но сравнени с други коли няма как да не се каже, че на Ауди предниците са по-калпави. Все пак като кажеш рено,пежо,ситроен и т.н. трябва да се сетиш, че там всичко не е както трябва като цяло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я снимам няма проблеми, но няма да е сега тъй като нямам телефон с камера. Напълно стокова е колата с 16ки джанти, сребриста на цвят и т.н. Може и направо и обява скоро да видите тук......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз се изпотих малко като колегата DoH_KuXoT само 4е при мен излезе малко по лош вариант спукан радиатор но си го смених няма проблем ина4е като вървеж колата си е ок за сега но аз нямам опит с други автомобили като някои колеги тук. До сега сам карал само АЛФА РОМЕО от 1994: една 33ка с 4етири карба и една 155ца до 2003 страшни автомобили много здрави мотори особено 33ката боксера дърпаше много яко но само до тук вси4ко се скапваше много бързо за кафявата 4ума да не говорим 4е така.Забравих да ви кажа 4е при СПОРТБЕКА си оправих топлото палене/софтуерно/ и си по4истих турбината това е о6що взето.Аиде със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я снимам няма проблеми, но няма да е сега тъй като нямам телефон с камера. Напълно стокова е колата с 16ки джанти, сребриста на цвят и т.н. Може и направо и обява скоро да видите тук......

Ще съм благодарен, защото от постовете май се сещам за коя става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги има ли някой от вас който да има бустмврът....ако има да сподели от къде е бутнал тръбичката във купето ще съм му много благодарен...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thumb-EACB_50175BE2.jpg

Нарочно разтърсих из темата за тази снимка и питането ми е следното:

Някой срещал ли е копчето, което показва заключена/отключена колата? Знаете ли колко струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, очаква се да се сдобием с ауди а3 2005 спортбек 1.9 тди. Колата е с концерт 2 - понеже много използвам ГСМ и ще ми трябва блутут хенсфри, искам да монтирам афтермаркет плеър с вграден блутут. Та интересува ме лесно ли става смяната, само адаптер за лицевият панел ли трябва и какво ще загубя от функциите на бордкомпютъра ако махна въпросният концерт?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста неща ще загубиш.... единия ред ще ти изчезне... доста неприятно.

потърси си xcarlink с блутуут...

иначе смяната на плеъра, става с махане на стария, слагане на адаптери отстрани и поставяне на нов....

за 200лв има xcarlink с bluetooth и място за усб и карта памет за етене на мп3. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста неща ще загубиш.... единия ред ще ти изчезне... доста неприятно.

потърси си xcarlink с блутуут...

иначе смяната на плеъра, става с махане на стария, слагане на адаптери отстрани и поставяне на нов....

за 200лв има xcarlink с bluetooth и място за усб и карта памет за етене на мп3. Успех

А какво инфо има на този ред и както се настройва от копчетата на радиото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво инфо има на този ред и както се настройва от копчетата на радиото?

радио станцията име и честота , ако слушаш оригинално CD и името на изпълнителя. като ти звънне фабричния Bluetooth на същия този ред пише телефонния номер и индикира, когато ти звънят или самия ти набираш. X-car link или фабричен блутут е най кадърното решение. п.с. с x-car-a боцкаш едно USB или SD и си качваш некви гигабайти музика и си ти, всичко ти е фабрично, осветление, дизайн, не бих си сложил някакъв плеър дето няма нищо общо с дизайна на ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радио станцията име и честота , ако слушаш оригинално CD и името на изпълнителя. като ти звънне фабричния Bluetooth на същия този ред пише телефонния номер и индикира, когато ти звънят или самия ти набираш. X-car link или фабричен блутут е най кадърното решение. п.с. с x-car-a боцкаш едно USB или SD и си качваш некви гигабайти музика и си ти, всичко ти е фабрично, осветление, дизайн, не бих си сложил някакъв плеър дето няма нищо общо с дизайна на ауди.

Във форума има ли инфо за фабричният блутут и някой знае ли цена на такова нещо втора употреба и дали подържа и фонбук или само номера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кое викаш фонбук ?

Да ти изпише името на този който те търси а не самият телефонен номер.

Преди година продадох 3 хендсфрита и инвестирах в радио с хендсфри сд механизъм лес и мс кард ридер и сега не мога да си го ползвам и ме е яд.

А според мен тази функция с телефона е много важна, от 2000та карам с хендс фри и не мога да шофирам и държа телефон - ще се пребия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти изпише името на този който те търси а не самият телефонен номер.

Преди година продадох 3 хендсфрита и инвестирах в радио с хендсфри сд механизъм лес и мс кард ридер и сега не мога да си го ползвам и ме е яд.

А според мен тази функция с телефона е много важна, от 2000та карам с хендс фри и не мога да шофирам и държа телефон - ще се пребия.

при мен изписва само телефонния номер, кой ме търси виждам от телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще използвам темата да попитам още нещо.

Понеже на 99% в петък ще се сдобия с а3 искам да знам какво губя предварително.

Вчера карах въпросната кола... след алфа ромео жтд ми изглежда като спънат кон и ручи като пробивна дрелка но да не навлизам в спорове...

Та, на дисплея който е между часовниците не се виждаше нито станцията нито разход нито нищо - само светеше някаква бензинова колонка а той е от големите дисплей, часовниците светят в бяло и червено.

Плеърът е оригинален и беше на станция но на дисплея не се вижда нищо - колата е а3 2005та 1.9тди спортбек.

Гледах из форума и в интернет но на тази кола на дисплея се виждат доста неща - това прогамира ли се или е някаква орязана версия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто колата е с оборудване Attraction, в което няма борд дисплей и да орязана версия е. Нормално е 1.9 TDI-PD 105 к.с да ти се струва спъната, качи се на 2.0 TDI-PD ако ти стиска съответно нали го плюят много и тогава ми говори за алфата колко вървяла и каква голяма е разликата.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно вчера карах такава колица и определено е малко по мудна от мойта /2.0 ТДИ/ . Като и напълниш резервуара и ти изгасне лампата ще ти се появят нещата по борда споко :) Ноооо сравнение между Алфа и Ауди е ... смешно колега :) Зимай го и няма да съжеляваш, пък ако си намериш читав 2.0 мотор още по добре ;) айде и да покажеш снимки :P

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@akirilov, а защо не си купиш bluetooth устройство, което да си вържеш с телефона, за да виждаш кой те търси :rolleyes:

С авторадиото е много по-добре колега, ползвал съм почти всички блутут устройства които се продават отделно, от тези дето ти казват името и се спукваш от смях и от тези които са с дисплей но най-добре си е да е вградено в авторадиото аз лично ползвам такъв кларион и ще го сложа в Аудито виждайки че няма борд компютър и няма да се орежат функции на дисплея.

Някой знае ли колко струва този панел адаптер и от къде може да се купи и дали долната шина е стандартно исо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще използвам темата да попитам още нещо.

Понеже на 99% в петък ще се сдобия с а3 искам да знам какво губя предварително.

Вчера карах въпросната кола... след алфа ромео жтд ми изглежда като спънат кон и ручи като пробивна дрелка но да не навлизам в спорове...

Та, на дисплея който е между часовниците не се виждаше нито станцията нито разход нито нищо - само светеше някаква бензинова колонка а той е от големите дисплей, часовниците светят в бяло и червено.

Плеърът е оригинален и беше на станция но на дисплея не се вижда нищо - колата е а3 2005та 1.9тди спортбек.

Гледах из форума и в интернет но на тази кола на дисплея се виждат доста неща - това прогамира ли се или е някаква орязана версия?

ако има аларма, че нямаш бензин, или изгоряла крушка, дефект в който и да е модул свети точно на това мясти и скрива станциите доката не бъде отстранен дефекта, в случая , докато не налееш нафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има аларма, че нямаш бензин, или изгоряла крушка, дефект в който и да е модул свети точно на това мясти и скрива станциите доката не бъде отстранен дефекта, в случая , докато не налееш нафта.

Казват че колата имала лампа която светела в момента в който трябва да се смени маслото... има ли начин да се види на този вид борд компютър на дисплей без диагностика колко километра остават до смяната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, дърпаш дясното бутонче към теб и то ти казва колко остават от последното зануляване. Но това инфо нищо не значи, може да се занули по всяко време. При зануляване пише 15хил км или някакви си там дни повече от една година. Занулява се като се даде на контакт без да се пали и се задържи дръпнато за 10 секунди някъде, после пускаш даваш пак на контакт и вече свети с нови 15хил км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...