Jump to content

Recommended Posts

колеги има ли някой тази програма за ауди и фолксваген.Аз я свалях от арената но дава някаква грешка а програмата е доста добра и си заслужава човек да я има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Грешка Ngoro ! ELSAта е великолепна и изключително подробна РЕМОНТНА програма. В нея има всичко за каквото се сетите. Ползва се в оторизираните сервизи VW AUDI и пълната версия е с обем около 8Gb! В момента в ARENA.BG има версия с обем около 3.7Gb. Тази версия имам и аз, но вече доста време търся пълната версия безуспишно. ETKAта е просто магазинна програмка и няма място за сравнение с ELSA. Ако някой открие пълната версия и я даде на клубарите голямо черпене ще падне!

Редактирано от maverickpl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка Ngoro ! ELSAта е великолепна и изключително подробна РЕМОНТНА  програма. В нея има всичко за каквото се сетите. Ползва се в оторизираните сервизи VW AUDI и пълната версия е с обем около 8Gb! В момента в ARENA.BG има версия с обем около 3.7Gb. Тази версия имам и аз, но вече доста време търся пълната версия безуспишно. ETKAта е просто магазинна програмка и няма място за сравнение с ELSA. Ако някой открие пълната версия и я даде на клубарите голямо черпене ще падне!

Но тази в Арената нещо е пр"бана....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЛСА е доста добра но не изка да тръгне свалена от арената затова питах дали я има някой но явно малко колеги са я чували дори.гледах я в руски сайт рекламно и чертежите са доста качествени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от ЕТКА има инстукции тип стъпка по стъпка за монтаж и демонтаж на някои неща. Стига да си на ти с англииския....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 gb. свалях я от външни торенти и има описание как се краква че е малко особенно.

чакайте най-накрая да дам линка

аз чааааакам вече час

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая версия дето я има на Дата.бг съм я качил аз(там съм с ник tropick).там има само база данни за Ауди за VW,няма нищо.Така стана защото докато я свалях спряха сиида и успях да сваля само за Ауди.Иначе програмката си върви перфектно.Кофтито е че в Кърджали нета е много зле и ъплоудвам само с 16к.Ако не бързате другия месец си взимам компа в Пловдив и ще почна да я сиидвам от тук,защото тука нета е хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора нямам място на хдд-то да направа IMG аре ще опека 5 двд-та и ще раздавам в неделя или изчакайте да позатрия малко филми и ще направя img-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за! Нека се направят копия и обяснения за инсталация и да се разпратятя на желаещите с наложен платеж!Аз съм навит.

:bia:

Редактирано от bankera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...