Jump to content

Recommended Posts

Колеги видях я тази програма инсталирана МАЛИИИИ ГОЛАМА РАБОТА

Обещали са мия ,само че имали големи ядове с инсталацията и май не е за всеки трябва някои много в час с комп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тая тъпня я дръпнах от датата (~320MB инсталационни файлове) и дотам. Инсталирах уж както пишеше, инсталираха се САМО 48MB :hilezh::flipoff:

Айде шернете я де :hilezh: Ако някой има инсталационни файлове и бърз интернет, да ми пише на ЛС, аз ще осигуря FTP account и място на мой сървър за да я качи и да можем да си я дръпнем.

Тенк я :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я цалата,9гб,и така и неразбрах с какво е толкова полезна тази програма,защото не и работат всички функций.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я на хард диска от няколко месеца и я сийдвам, но съм си изтрил торент файла и не знам от къде съм я свалил, работи със сигурност. Има няма 350ГБ съм ъплоуднал. Кажете как се прави торент файл и кажете къде да го кача в бг-тракер.

Към 14,9 гб е. Версията е 3.13

:):bia:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тъпня я дръпнах от датата (~320MB инсталационни файлове) и дотам. Инсталирах уж както пишеше, инсталираха се САМО 48MB :):bia:

Айде шернете я де :) Ако някой има инсталационни файлове и бърз интернет, да ми пише на ЛС, аз ще осигуря FTP account и място на мой сървър за да я качи и да можем да си я дръпнем.

Тенк я :bia:

Пробвай да дръпнеш с торента от линка, дето съм го пуснал няколко поста по-нагоре, в момента сийдвам, но само 3.08 Гб - файловете за Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джони, пропуснал съм, че трябва да си регистриран в сайта, за да го дръпнеш :lol: Мерси :)

Едит: Бах то няма сиидъри, как да го дръпна ;)

Сериозно, айде някой да го шерне някъде, ако трябва и място на сървър ще дам, само желаещи да има ;)

Редактирано от Ickata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента разучавам как се прави торент файл. Кажете къде да го кача в арената или замунда имам достъп и добър интернет към двата тракера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента разучавам как се прави торент файл. Кажете къде да го кача в арената или замунда имам достъп и добър интернет към двата тракера.

Замунда,арена,няма значение,ти го качи,пък ние ще си го дръпнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джони, пропуснал съм, че трябва да си регистриран в сайта, за да го дръпнеш :lol: Мерси :hilezh:

Едит: Бах то няма сиидъри, как да го дръпна ;)

Сериозно, айде някой да го шерне някъде, ако трябва и място на сървър ще дам, само желаещи да има ;)

Ако имаш FTP дай го (може на лични) ще ги кача там файловете 3.08 гигабайта само за Ауди и приключваме въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм, за да качиш торент е необходимо да си със статут на Ъплоудър в тракера.

А ти ако тепърва разучаваш как се прави торент, надали ще имаш права да качваш торенти. Ама ти пробвай все пак де :lol:

Инак торент се прави от програмата, която ползваш за теглене на торенти. Търсиш опция като "Torrent Builder", "Build Torrent" или нещо подобно. Ще трябва да посочиш папката, която искаш да добавиш към торента, както и анонс адреса на тракера - това са http://zamunda.net/announce.php и http://arenabg.com/announce.php , съответно за замунда и арена.

След като се създаде торент файла трябва да го качиш на тракера (арена или замунда), да го изтеглиш, като при даунлоуд му посочиш папката, в която е програмата, за да може да почнеш да го сиидваш.

Сигурно звучи сложно ама не е голяма философията :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на JohnP! :rolleyes::hilezh:

Който иска програмата да ми пише на ЛС да му кажа как да я дръпне :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има я в http://torrents.ru/ само трябва да се регистрирате иначе от разни пирати мининови и тем подобни няма дърпане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в арена и замунда не става не ми позволяват. Да им се чудиш защо? Имам и коефицент и трафик и скорост от години ??? :hilezh::hilezh:

Ще го качвам на друго място очаквайте скоро къде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От руския торент съм теглил поне 6 версий,и нито една не раяботи коректно.

Имам няколко версии на ЕЛЗА-та. Всички работят перфектно. :flipoff: ако знаеш как да ги инсталираш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да ги инсталирам,то по принцип няма нищо сложно ,цъкваш на инстаил,после слагаш ъпдейтите,и поосле добавяш data-та и си работи,ама има няколко функций които не бачкат:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да ги инсталирам,то по принцип няма нищо сложно ,цъкваш на инстаил,после слагаш ъпдейтите,и поосле добавяш data-та и си работи,ама има няколко функций които не бачкат:

;) като например.....

Ако търсите за Ауди 80, 100/А6 , 200 не са качени ел. схеми в ЕЛЗА-та . За някои от тях няма и указания за ремонт. За по старите Фолксвагени е същото. За по новите автомобили ги няма раэделите за самодиагностика, защото са качени в диагн. тестери на АУДИ/Фолксваген.

Така е фабрично направено - за тях има литература на хартиен носител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това имах впредвид

Както съм написал по-горе така е заложено в програмата и това че го няма е нормално (пише че няма данни за този автомобил в секцията за ел. схеми, а не че не работи), тя си работи нормално щом си стигнал до там. Все пак програмата е пусната някъде 97..98 и не поддържа по старите автомобили или и ма частична информация за тях. Няма да намериш ЕЛЗА с тази информация!!!!

:gut::):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това имах впредвид

Я сега затвори програмата, и пак пусни една снимка :steinigung::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::lol::hilezh:

Май най-после успях да направя торент файл на ЕЛЗА-та и го качих на един от по-неизвестните български тракери Zarta.org ето го адреса му http://www.zarta.org

А това е торент файла - не мога да го кача тук за да го изтеглете???? :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...