Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А за който не се сеща ? ;)

Върху файла се позиционирайте с мишката, натискате десен бутон върху файла и избирате Rename(преименувай) изтривате последната точка и разширението тхт, цъкате с левият бутон на мишката някъде на празното пространство и потвърждавате дали искате да направите нужните промени. След което кликвате два пъти върху новополученият файл и ви се отваря някоя торент програма (предварително трябва да имате инсталирана)и ви пита къде да се свали указаната програма (ЕЛЗА) на Вашият хардиск, имайте предвид, че е около 14,9 ГБ и ако ви е бавна връзката или малък хардиска няма да се свали бързо или да има място за нея на вашият хардиск.

Ако и с тези указания не може да се справите :hilezh: :hilezh: ;) Вие не трябва да пипате компютър или да инсталирате нещо на него, тогава може да се обърнете за някой жокер "обади се на приятел" или "помощ от публиката"

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink::) При мен стана току що отново. Ако не може да се оправите дръпнете си файл директно от торент - тракера който съм указал.

Някой да на пише ако го е издърпал и е о.к. Аз го сийдвам почти коефицент 1.0, а други явно има проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах си ЕЛСА от zarta.org и при опита ми да я отворя на Български ми иска парола! какво трябжа да напиша!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах си ЕЛСА от zarta.org и при опита ми да я отворя на Български ми иска парола! какво трябжа да напиша!?

Пробвай да влезеш като администратор с admin/admin и после си правиш профил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На български не работи, ако се интересувате инсталирайте си на англ. или немски работят перфекрно. Колегата е дал име и парола направете си в елзадмин нов акаунт или работете с този. Имам скорост, под 500 кб за ъплоуд не падам, цял ден съм на линия, оправете си вашият интернет. :flehan::bia::lol:

Погледнете снимкта и днешният ми ъплоуд :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Дръпнах тази на drob4o, но след като си избера език точно преди да започне инсталацията, ми излиза това съобщение и инсталацията прекъсва.

Setup has found that the following programs are not present or are present in an olderversion:

Acrobat Reader 4.0

Please install the prgram(s) before installing ElsaWin

А аз имам инсталиран акробат, но явно не ми го намира. На някои друг случвало ли му се е такова нещо и как да се справя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирай си Акробата, разпознава по новите версии без проблем, не е необходимо да се инсталира по старата версия. :respekt::lol::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Абе я кажете имали някаква последователност за инсталиране на тази ЕЛЗА от Зартата?

Нещо ми изписва майкрософт визуал цц + и нестава, прекъсва до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв Windows си, нещо не си инсталирал всичко от него, иначе и това го има на дисковете за инсталиране. Има такива служебни библиотеки и програми които ги изисква самата ЕЛЗА за да работи, ако ги няма не иска да се инсталира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв Windows си, нещо не си инсталирал всичко от него, иначе и това го има на дисковете за инсталиране. Има такива служебни библиотеки и програми които ги изисква самата ЕЛЗА за да работи, ако ги няма не иска да се инсталира.

XP SP3 интересува ме последователноста на инстал. , как става? Кой диск се зарежда първо , второ и.... имамли някакви особенности?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип няма нищо особено при инсталирането на ЕЛЗА-та. Пуска се диска със Setup/Install на самата програма, той не тръгва ако не е инсталиран някой компонент който му трябва. След това се инсталират Update дисковете за съответните марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Привет,колеги някой знае ли от къде може да се изтегли работеща ELSA ,аз изтеглих няколко от различни руски торенти ,но всички ми дават грешки,с windows 8 съм,възможно е да е от него,но принципно каквото съм подкарвал на 7-ца,това върви и на 8-цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...