Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги има ли желаещи от Варна до тук сме двама.Колкото повече по добре. :respekt:

погледнете другата тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега!

Значи на ауди а3 1.8 20V (125 Hp) 98 година бензин става номера с автопилот така ли ?

Редактирано от CrazyMax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за А6 F4 2.0 TDI 2007 има ли шанс, аз прочетох цялата тема и двама колеги попитаха почти същото , но ти каза че е по различно и по скъпо .

Само като инфо , може ли и колко ще е(приблизително разбира се) ако си закупя оригинално лосче.

Поздрави. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една пловдивска А4 си тръгна по нашите пътища с темпомапче от Жорето/toshkov81/.

Колега,сърдечни благодарности и за таблото разбира се,свети нощно време перфектно и всичко е на 6+.

Още веднъж благодарности и ако някой не си е сложил темпоматче да го направи,истиско удоволствие е. :stupid::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една пловдивска А4 си тръгна по нашите пътища с темпомапче от Жорето/toshkov81/.

Колега,сърдечни благодарности и за таблото разбира се,свети нощно време перфектно и всичко е на 6+.

Още веднъж благодарности и ако някой не си е сложил темпоматче да го направи,истиско удоволствие е. :stupid::hilezh:

Стига ме дразнете ве :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги организираха ли се нещата за София? Ако се организира нещо бройте ме и мен А6Ц5 2,5тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една пловдивска А4 си тръгна по нашите пътища с темпомапче от Жорето/toshkov81/.

Колега,сърдечни благодарности и за таблото разбира се,свети нощно време перфектно и всичко е на 6+.

Още веднъж благодарности и ако някой не си е сложил темпоматче да го направи,истиско удоволствие е. :help::hilezh:

радвам се че всичко е както трябва, благодаря за добрите отзиви. :wacko:

Колеги организираха ли се нещата за София? Ако се организира нещо бройте ме и мен А6Ц5 2,5тди

засега няма друге желаещи колега, ако се съберете ще дойдем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам едно съобщение към всички с жило на газта. проведох няколко разговора с хората продаващи коли на частити в нашия форум и ето какво решение намерих.

В Пловдив се продават 3 комплекта за Автопилоти. цената е 100 лв за брой. комплектите са без ръчките. и в този случей, моята цена за поставянето е 80 лв. като в това влиза и монтирането на копчета на лоста за мигачите. работата е доста и ще отнеме поне 4 часа.

Колегите от софийските морги продават за 90 лв електронното управление и помпата за вакум. Тук ще трябва да монтирам мой вакум регулатор на дроселовата клапа. да направя ново окабеляване, и да дублирам датчиците на педалите с вакумни клапани за подсигуряване, да монтирам копчета на лоста за мигачите. цената на всичко това е 110 лв. тук работата може да се проточи и повече.

Определено е доста по-висока цената от електронните темпомати, но пак е 4 пъти по-ниска от цената на всички други.

за тези пари ще получите автопилот който е оригинален и няма недостатъци, за разлика от това което се мъча да измисля аз, и така и не мога да го докарам до край.

Ако някой желае ще го свържа с колегите да си закупи частите и после може да заповяда да го направим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз вече с темпомат на Б5-цата и да не забравя да благодаря на колегата за бързата и точна работа.Вече извънградското е песен и с тази кола и то за смешни пари!Само имах лоша случка с един ТИР, че хвърли камък и ми счупи предното стъкло :( , но вече и стъклото е сменено.

БЛАГОДАРЯ,колега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък колегата toshkov81 ми монтира темпомат на б5-цата и аз вече мога да се похваля с това удоволствие.Много е удобно на дълъг път а и веднага се усети че има и икономия на гориво. B)

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз вече с темпомат на Б5-цата и да не забравя да благодаря на колегата за бързата и точна работа.Вече извънградското е песен и с тази кола и то за смешни пари!Само имах лоша случка с един ТИР, че хвърли камък и ми счупи предното стъкло B) , но вече и стъклото е сменено.

БЛАГОДАРЯ,колега! :)

В петък колегата toshkov81 ми монтира темпомат на б5-цата и аз вече мога да се похваля с това удоволствие.Много е удобно на дълъг път а и веднага се усети че има и икономия на гориво. B)

:zustimm:

списъка с доволни клиенти се увеличава. Благодаря за отзивите колеги. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, понеже напоследък забелязвам някакви баснословни цени за поставяне на темпомат на нашите автомобили.

Реших да пусна тази тема. Цената е 30 лв, като в нея влиза и чистенето на всякакви грешки, така или иначе се закача на компа.

Монтира се едно или две микро ключета на лоста за мигачите и си става оригинално. По желание може да се монтират и на друго място.

Също предлагам и центровка на ГНП цената е отново 30 лв.

Адреса е ПАЗАРДЖИК ул. Христо Ботев 134 АВТО ЕЛЕКТРО СЕРВИЗ.

тел 0898364628

Който има кабели и програми мога да му дам насоки сам да си направи и темпомата и центровката. за въпроси пари не взимаме.

Найстина се смешни обявите за поставяне на темпомати с цени от 100лв нагоре.

здравей колега аз имам А6 Ц5,искам да си взема оригинално лостче , адаптацията(отключването на функцията може ли да стане с КТS BOSCH 540

или става само с VAG KOM и коя версия по точно.

благодаря предварително за отговора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що си тръгна и първото Ауди 80 2.6 с механична газ. АВТОПИЛОТИРАНО.

от 09-до 14 часа, колата се сдоби с автопилот и Бордови компютър. Пожелавам му на колегата само безаварийни километри.

Който иска да се сдобие с темпомат с вакум, ще трябва да побърза, че комплектите намаляха при колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, поздравления!

Справихте се отлично днес като монтирахте ТЕМПОМАТ на Ауди 80 В4 2.6 V6 с механична газ и така желания от мен БОРДОВИ КОМПЮТЪР който следи важни параметри.

На връщане от Пазарджик до Пловдив карах на АВТОПИЛОТ с подържана скорост 100 км/ч, по този начин следях показанията на бордовия компютър за разход на гориво.

Добра работа !

Радвам се, че съм първият в областа с монтиран от Вас ТЕМПОМАТ на такъв двигател с механична газ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,искам да попитам за А3 2002г. 1.8 125 ,бензин с код на двигател APG ще стане ли монтирането на автопилот .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш ли да ми монтираш допълнителни уреди от двата вида които ми предлагат /според прикачените снимки/.

Проблемат е, че ги предлагат без датчици и не съм сигурен дали могът да се закачат към моя двигател !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колега, можеш ли да ми монтираш допълнителни уреди от двата вида които ми предлагат /според прикачените снимки/.

Проблемат е, че ги предлагат без датчици и не съм сигурен дали могът да се закачат към моя двигател !?

Е, от днес вече съм с тези допълнителни уреди!

Паснаха идеално в моето Ауди както в механичното закрепване така и електрически.

Работят нормално.

Благодаря колега, справихте се много добре!

Поздрави

:zustimm:

Редактирано от Dimitar Valkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...