Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

цената ще е 30 лева. в деня в който пристигне при мен, ще го върна обратно. тоест, единия ден след обед, го пращаш. Да речем в 18.00 часа. На другия ден е при мен и аз го пращам обратно и ти на втория ден в 09.00 можеш да го вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега да попитам за темпомат за ауди а3 1,6  2008г модула ми  го поддържа  имам лоста  комплект с лоста за мигачите,монтажа колко ще ми струва ? И кората изрязваш ли я ? Приятен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега! Възможно ли е поставянето на темпомат на A6 C5 , 1.8T AEB.

Ако да - каква е общата цена и приблизително за колко време се осъществява монтажа.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Колега за ADR  мотор с жило колко ще излезе цената с лостчето.

цената с лостчето ще излезе около 350-400 лева. което само по себе си,  обезмисля всичко. но ако все пак имаш желание и финансова възможност, за около месец мога да събера частите и да го направим.

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по телефона колегата каза, че 99% ще стане, днес се оказа, че съм от 1% дето няма да стане. Излишна разходка до Пазарджик. Имайте едно на ум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен клиент. Днес за едно кафе време Жоро ми сложи темпомат на Шкодата(ака някой го интересува 1,6 бензин BSE мотор) с подмяна на лостчето като и ми направи две екстри на колата да работят както аз исках. Разходката до Пазарджик за мен определено си заслужаваше защото ми излезе 3 пъти по-евтино от колкото ми искаха от Еуратек за същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по телефона колегата каза, че 99% ще стане, днес се оказа, че съм от 1% дето няма да стане. Излишна разходка до Пазарджик. Имайте едно на ум.

ами аз точно за това казах че има макар и малка вероятност да не стане. и ето че не стана. незнам колегата какво разбира под думите, може и да не стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз точно за това казах че има макар и малка вероятност да не стане. и ето че не стана. незнам колегата какво разбира под думите, може и да не стане.

А аз съм казал, че може да се разходите до Пазарджик напразно, какъв е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам. При закупуването на лостче (оригинално) трябва ли да се гледа някакъв сериен номер на лоста или нещо друго че да пасне по някакъв начин с моята кола или е достатъчно да е за AUDI A4 B5.

Колата ми е А4 В5 1999г. facelift AVANT с двигател APU (мисля че е с електронна газ).

То ми е ясно че като сложа лоста трябва да се отключи функцията за автопилота и някакви настройки евентуално.

 

Приметно гледам този лост:

http://olx.bg/ad/tempomat-lost-audi-a4-b5-feyslift-audi-a4-b5-facelift-ID5bjgs.html#3eb687aa63

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при а4 б5 има два модела лостова, едните до края на 1997 мисля бяха, другите след това.

Лоста който си показал, става за твоята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, баща ми кара Пасат Б4 1.9 ТДИ 1z. Каква цена е темпомата и за колко време се осъществява монтажа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа, колата ми е A4 B6 1.9 tdi AWX 2003 г. какво освен лостче и пластмасата под волана ще ми е необходимо ? И колко би ми излезло всичко ако копчето е от мен ? И това дали ще е съвместимо http://olx.bg/ad/lostche-tempomat-avtopilot-audi-a4-b6-b7-a6-c6-q7-cruise-control-nov-ID55Odg.html#b4d88cacd0 

А има ли нещо конкретно да гледам при покупката на копче, номер, букви или само да е от A4 B6 ?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

модула на волана се гледа дали е съвместим. ако е събместим ,само лостче е достатъчно.


Колега, баща ми кара Пасат Б4 1.9 ТДИ 1z. Каква цена е темпомата и за колко време се осъществява монтажа?

30 лева е темпомата, около час е монтажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

 

За А4 B5 1.8T APU ?

дават го че става, но при бензиновите , винаги има малък шанс да греши програмата. случвало ми се е на 2 коли да показва че може а то да не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей колега модула ми е 1K0 953 549 AH  темпомата този модел ли е?Благодаря Става въпрос за ауди а3 2008г 1,6

post-51696-0-70243300-1436626859_thumb.j

Редактирано от genev1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравей колега, рамата е WAUZZZ8E03A042410 ? Колко ще излезне ( ако е възможен монтажа ) ? И колко време ти е нужно за монтажа, защото съм само преминаващ прокрай Пазарджик ? Дано не съм прекалин с въпросите . Благодаря предварително

  •  
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,да те попитам за ауди А4,1.9 тди 131 коня 2004 година със автоматична скоростна кутия,възможно ли е поставянето.И каква ще е цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега здравей.
Искам да си поставя темпомат на моята а3-ка. Имам няколко въпроса. Ауди а3 8л 2001г като цяло автопилота има ли сигнал на таблото, че е активен(зелена лампичка)? Също така ми е интересно има ли resume функция? В смисъл караш със 100 км/ч набиваш спирачки до 60 км/ч и натискаш resume  за да ти възстанови скоростта на 100 км/ч? Има ли някакъв + при поставянето на цяло ново лостче от варианта със поставяне на 2-те микробутончета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лампичка на таблото няма. резюм си има. копченца слагаме само за моделите за които няма нови лостчета. а именно а4 б5, шаран, алхамбра и т.н.

в твоя случей лостчето ново струва 45 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...