Jump to content

Търся blow off клапан


Recommended Posts

Колата е 1.8TQ 180кс AJL '99, прецака ми се фабричният блоу оф и сега си търся някакъв афтър маркет който да е читав и да е от порядъка на 150-250 лв да е рециркулационен. Моля дайте съвет, някой има ли за продажба?? Ако не намеря до утре ще поръчвам по интернет ама хич не ми се чака 7-10 дена :unsure: Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, но нещо ми е съмнителен тоя сайт, а и няма никакво инфо просто снимка на въпросния клапан. Никой ли не знае магазин където мога да си избера, и да има в наличност защото на повечето места е с поръчка? За софия става въпрос. Приемам и частни оферти, никой ли не породава такава джаджа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът не е за он-лайн поръчки, а за тунинговане на автомобили, аз лично съм виждал червената б4-ка от началнта страница и върви много, та хората знаят какво правят. Идеята ми беше да звъннеш на телефоните и да ги питаш за този блоу-оф клапан можеш ли от тях да си го купиш и могат ли да ти дадат инфо, но ти си знаеш ;):respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унифлекс са в София.

Без съмнение са едни от най-добрите в силовия тунинг на Ауди-та в БГ.

Да наричаш сайта им съмнителен е ламерско.

Вече колко ще е подходящ този клапан за стокова бангия е съвсем друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не искам да обидя никой просто сайта на мен не ми изглежда добре може фирмата да е стабилна :zustimm: Ще звънна на телефона да проверя, мерси :respekt: И не правя драгстер а искам читав клапан за стоковата ми бангия :rolleyes:

п.п. Звъннах, но ми казаха че в момента нямат.

Редактирано от Quadcore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, Боналуме ще ти свърши работа. До колкото знам, не е нито рециркулационен, двубутален или тн., но си работи безотказно. Поне пет 1.8Т-та знам с по над 300кс, които си движат с такива. Цената му е 250лв (оригинален). Моят го взехме от Prospeed. От там ще ти кажат, че не ти върши работа, но не им вярвай :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, Боналуме ще ти свърши работа. До колкото знам, не е нито рециркулационен, двубутален или тн., но си работи безотказно. Поне пет 1.8Т-та знам с по над 300кс, които си движат с такива. Цената му е 250лв (оригинален). Моят го взехме от Prospeed. От там ще ти кажат, че не ти върши работа, но не им вярвай :hilezh:

Гледах го вече този, в проспийд ми казаха че понякога не давал проблеми друг път давал, това на еднакви коли. Ако го взема после няма връщане и не знам дали да рискувам :gruebel: ще го мисля, но май ще се опре до поръчка по интернет, все пак мерси колега за идеята.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решил взимай!!!

Аз четох, четох та брадясах.....:steinigung:

Като сложих моя Форге-двубутален и сега на турбаланата свят и се завива, няма грижи даже и на чесън:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боналумето работи безотказно и без каквито и да е проблеми, това дето са ти казали е глупост. :hilezh:

Форгето дето си поръчал е ненужен разход на пари :D

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има нещо такова на А4-та. На форма го докарва същото, само не знам дали е реплика, но звучи доста внушително... малко като автобус, но все пак готино :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боналумето работи безотказно и без каквито и да е проблеми, това дето са ти казали е глупост. :hilezh:

Форгето дето си поръчал е ненужен разход на пари :D

Еми 50-60 лева отгоре не мисля че са толкова много при положение че добрата работа на двигателя ми е гарантирана с него докато с боналумето малко ме посплашиха с тея приказки че може и да стане може и да не стане, не ми се дават 250лв за едната проба :icon_confused:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боналумето си работи на 1.8Т без грижи, това какво ти е наговорил някой дето е имал за продан дадена стока няма нищо общо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И, според вас, каква е драмата с прозаичния фордж:

FMCL007P.jpg

Освен, че трябва да се чисти/смазва на определен период, демек не е необслужваем... ?smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Никой не е споменавал, че има драми. Колегата питаше какъв клапан и му предложихме боналуме. А каква е цената на този фордж, ако не е тайна?

310лв с доставката, ще ми го пращат познати от англия. Ако целят да си продадат стоката каква им е файдата да ми казват че в някой случай има проблеми при моя двигател с дадения клапан? :gruebel: Както и да е, поръчал съм вече сега нямам търпение да дойде и да си бръмкам с него :hilezh: Редактирано от Quadcore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да е тайна? :)

http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&catalog=0006

Естествено, намират се и на доста по-ниска цена.

Последно купувах такъв преди почти година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем не е прекалено висока цената в сравнение с Боналумето

А относно боналумето и Проспийд, там предупреждават всички собственици на 1.8Т, че не е за тях. Даже "smg", с А4-та се жалваше, как отишъл да си купи точно такъв блоу офф, а от там се дърпали, че не ставал. Разбира се, той има 2 такива 1.8Т-та, с две боналумета.. :hilezh:

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://upg-shop.com/product/325/blowoff-klapan-50-mm.html

Тия дни ще го има наличен - пипаш гледаш. :rolleyes:

Имаме и това но е за малко повечко пари. (става и рециркулационен)

130_0902_58_z+sema_2008+greddy_rz.jpg

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...