Jump to content

AUDI на 70 години


Tisho

Recommended Posts

на път за Белчин Баня видях тая кола дето я има на снимките отдолу и спрях да я разгледам и идва един чичка и вика кажи ми ква марка и почвам ситроен пежо ама не то било audi :rotcol: аз ми вика чичата те видях че и ти си от наща марка :respekt: така и много рядко я изкарвам та дойдох да ти я покажа

има две емблеми почти едни и същи на горната пише DKW а на долната са кръговете на audi всичко по нея е оригинално без таблото което било дървено ама сега е желязно а скоро ще има и нова тапицерия пали от раз и звука и е като от запорожец

малко инфо дето успях да изкопча от чичката

производство: 1938 г.

двигател :700сс 2 суl двутактов ел. запалване 20 НР

предно предаване

3 скорости горни

максимално чичото каза че го е карал с 60 км/ч

намалих ви качеството на снимките за да ви ги пусна всичките

post-2587-1149364537_thumb.jpg

post-2587-1149364546_thumb.jpg

post-2587-1149364581_thumb.jpg

post-2587-1149364606_thumb.jpg

post-2587-1149364617_thumb.jpg

post-2587-1149364640_thumb.jpg

Редактирано от Tisho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно е..на тоя чичка му се вика фен...

А колко харчи в краинасметка ? Просто ми е любопитно колко бенц трябва за тия 20 коня :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая последната и аз съм я виждал, някъде в Зона Б18. Мисля, че това е 100-ца, C1. :respekt:

Според мен е Ауди със заводското обозначение F 103. Вижте тук. :rotcol: Има ги всички модели на любимата марка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100 С1 мигачите са в бронята и визията е малко по-различна. Може би са Ви подлъгали чистачките, но това е от годината на производство. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100 С1 мигачите са в бронята и визията е малко по-различна. Може би са Ви подлъгали чистачките, но това е от годината на производство. :rotcol:

Мдам прав си :):respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едвали има боя дето да издържи 70 г. било то и в гараж сигурно е видяла бая кърпене и боядисване за да изглежда така въпреки че отблизо си личи че всичко по нея е много старо изглеждаше някакси матова цялата

двигатела и беше най-як прилича на прахосмукачка и въздушния филтър е в едно като туба по голямо от двг-то и на всякъде кръговете на AUDI страшна мания просто нямам думи

аз оттогава тарся из нета къв модел е ама не мога да намеря нищо дето да прилича на нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз тия дни попаднах на една реликва, ама не съм запознат с подробностите...

Ако знаете какво има при Лампард в момента - като това на снимката, само че е преправено на кабрио :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...