Jump to content

Audi A3 Sportback 2.0TFSI QUATTRO


Recommended Posts

Колеги жена ми ,ми наду главата за тази кола,харесала си я милата,притеснявам се обаче въпросният автомобил да не е нещо нареден и накипрен ,готов да обуе някой потенциален балък,визирам себе си примерно:)))))))Ще съм благодарен ако някои има инфо за въпросната А3-ка!

http://www.cars.bg/u953214

това е обявата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е лимка, какво те притеснява, регистрирана е, и ако имаш мерак, и се договорите със собственика може да я водиш да я гледат, където си поискаш. Във Варна не е като да няма къде да я заведеш да я видят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди някой беше питал за тази кола тук във форума и друг му беше казал, че имала тежък удар. Нищо повече не мога да кажа, на мен на снимки много ми харесва. Продава се от много време като до преди половин година я продаваха Автотрейд Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава изглежда и ако е била блъскана, то е направена повече от супер! Трябва да се види на живо според мен, а ако са я продавали от Автотрейд, то е взета от представителство в Италия или Германия, т.е. най-вероятно ще е с пълна сервизна история. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да кажа че жена ти има вкус :respekt:

бегай да я гледаш...най добре в сервиз ако те грабне не се замисляй.. доволен съм от към вървеж и гореж на тоя двигател мисля че зарежеш дизела и ти скоро :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да кажа че жена ти има вкус :respekt:/>

бегай да я гледаш...най добре в сервиз ако те грабне не се замисляй.. доволен съм от към вървеж и гореж на тоя двигател мисля че зарежеш дизела и ти скоро :hilezh:/>

Сподели какъв разходът на този мотор.

Иначе колата просто изглежда перфектно на снимките, според мен си заслужава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста са я свалили като цена, аз като и се бях навил беше 24000лв.

Райно да не я бъркаш с една друга в Автотрейд, която беше с обръщан волан същия цвят, вътре същата, но не тази кола. Тази мисля почти съм убеден, че се продаваше само от автокъща Капитол лизинг Варна и от там нататък не знам какво стана.

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола и аз мислех да я гледам скоро. Даже тема щях да пускам. Наистина падна от над 20 000 цената и наистина май беше обявена в Автотрейд Варна. Но това не значи, че те са я внесли. Вземат коли на консигнация, доста други има и като цяло са с 15-20% по-скъпи от масовите обяви.

Иначе номера прилича да е серия РР, което значи, че е регистрирана пролетта на 2011г. т.е. внесена е на 4г. освен да е блъскана или да е имала проблеми с веригата не виждам защо европееца ще се оттървал от такава наточена кола толкова рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво и е уникалното на обявата? Погледнах в немско - има избор от такива коли, дори и на по-ниски цени. Т.е. не е задължително колата да има удар или проблем, просто продавача се съобразява с пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво и е уникалното на обявата? Погледнах в немско - има избор от такива коли, дори и на по-ниски цени. Т.е. не е задължително колата да има удар или проблем, просто продавача се съобразява с пазара.

В кой сайт гледаш ? Странно ! цените започват от 9000 евро и те са 1,2 бройки :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво и е уникалното на обявата? Погледнах в немско - има избор от такива коли, дори и на по-ниски цени. Т.е. не е задължително колата да има удар или проблем, просто продавача се съобразява с пазара.

Не съм много съгласен. 2.0TQ с вътрешен и външен S line и 18ки джанти и то на А3 си е ексклузивна комбинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отчитам и не разбирам стойността на С-лайн пакета и 18-ките. Затова питам.

@converse В мобиле.де гледам - не знам по-скъпи обяви. Първоначалните цени са около 9к евро и първата страница спортбеци не минава 10к, а варненската кола е излязла първоначално над 10к евро.

Нямам интерес към такива коли и не знам тънкостите при тях, просто ми стана интересно защо се коментира, че цената е подозрително ниска. Не само аз, а и много други хора не оценяват пакетите и джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновенно С-пакета вдига цената с минимум 10% , в зависимост кой точно е . за мен лично си заслужава да се търси кола с спортен пакет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефонния номер посочен в обявата отговаря на автокъща Капитол - Варна.Говорих с човека и ми се стори че е майстор на късия разказ.Бил хванал тая А3-ка на бартер от някаква жена дето имала близнаци и нямалко как да сабира колички и детски столчета и и дал някаква Кю5-тица,за А3-ката и доплащане от страна на "многодетната".Колата стояла на паркинг и не се карала:)))))Стори ми се някаква въртележка и за това постнах темата,с цел събиране на по правдоподобна информация:))))

Честит празник на всички:))))))

Относно цената ,аз не мисля че е ниска,дори напротив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги съм прав колата се продава от автокъща Капитол Лизинг Варна и вярно преди време имаше Кю-петица внос от Франция и я взеха много бързо доколкото си спомням. Така че мога да кажа, че продавача не лъже в това отношение, че колата е от бартер с Q5 - ца е вече дали е с близнаци лесно се проверява като видиш ЕГН-то, името и адреса в българския талон на колата.

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...