Jump to content

Philips Crystalvision H7 - от къде?


Recommended Posts

Здравейте колеги. Можете ли да ми помогнете да си намеря крушки Philips Crystalvision H7 . Общо мненията е, че са най-близки по Цвят с ОЕМ Xenona, който имам за късите. От месец ги търся, че ми писна да сменям диодни крушки на габаритите. Един пич има обява в продавалника, но в момента ги нямал щели да идват незнайно кога. Търсил съм ги в Кауфланд,Практикер,Бензиностанции почти всички, Емаг и каде ли не в магазинчет за ''тунинг''. Моля за помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baha да каже с какви крушки е. Паркирахме двете Аудита едно до друго и запалихме фаровете. Нямаше абсолютно никаква разлика в цвета между неговите фарове (как ми избяга модела им ..... :lupe: ) и моите ОЕМ ксенонови такива.

Да не говорим, че хвърляха адски на далече и много хубаво отрязваха хоризонта.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местя темата в раздел Техника / Електроника тъй като така може да бъде видяна от повече потребители, а въпросът не е свързан конкретно с A3 8P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за същите лампи Philips Crystal Vision H7 12V. 55W. ли става на въпрос,но преди на къси светлини с халогенни лампи на А4/В6/ карах с такива,светеха много добре.

Взимах ги от Стара Загора на цена над 100 лева кутията/две лампи Н7 и две малки за габарита/.

На самата лампа отзад пише:U not for use in EUROPE/USA K7,т.е.забранени за Европа и за САЩ.

 

Eйтакива бяха:

http://www.inesauto.com/product.php?iid=3246&so=1

http://www.inesauto.com/contacts.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48177022w_b.jpg

 

Това са най- уважаваните от мен халогенни крушки на пазара! Както каза bsdnikolov, съответствието на цвят и светлинен поток с OEM ксенон е над 95%. 

 

Взимам ги от тук: http://olx.bg/krushka-philips-h7-white-vision-12972whv-s-yasna-yarka-byala-svetlina-4300-kelvina-i67070876 Цената е нормална, не надута като в големите вериги! Избягвай синеещи халогенни крушки. Стоят евтино и на мокро нищо не хвърлят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Колегата от продавалник, чака доставка. Впредвид добрата цена при него се разбрах да го изчакам няколко дни. Когато дойдат ще направя снимки и ще кача.

Ако иската който е с подобни крушки да качи по една снимка и информация за модела, за да придобием представа и да имаме сравнение между моделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се сдобих с въпросните крушки и смея да твърдя,че ефекта е умопомрачителен,не съм очаквал обикновена халогенна крушка да свети дори по добре от ксенон!

закупих ги от olx-линкът даден по горе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон оригинал ще го стигне тоя Филипс по светене,ама друг път.

Но за халогенна лампа свети добре и то на тая смешна цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Крушките са закупени от линкът който ми дадохте по горе.

Цвета им няма нищо общо с Цвета на ксенона.

Габаритчето свети жълто и само разваля цвета на ксенона.

Може би са една идея по бели от обикновенните крушки.

Може и колегата да продава фалшиви?

Колегата Baha беше писал http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=132726&p=2386410

Което ме навява на мисълта, че наистина са фалшиви.

Молба към Baha да ги снима от близо и да покаже и на дълги как светят.

Според мен има нещо нередно и ако Baha покаже бели дълги светлини ще пробвам да направя рекламация.

Редактирано от LTPetrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да направиш една две снимки да сравня цвета. Една само габарит, една габарит с къси и една къси дълги и габарит. Сигурен съм че ще има разлика, защото тези white vision ги дават че са легалната версия на crystal vision.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, какво стана в крайна сметка с крушките Philips White Vision 4300k? Мисля да сменям моите, които са обикновени, с тези на Philips, но като прочетох последните коментари от тази тема, започнах да се колебая какви да взема. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Понеже и аз бях пред дилема за крушките...яко се бях надъхал да си взема въпросните white vision....обаче като четох по чуждите форуми за тях и се отказах...с една дума шийййт.Сложих си пак Филипс , но ext.vision 130+ за късите...като старите night breaker unl. отидоха за дългите.....Светлината им е леко жълтеникава , но това само е + особено при мокра настилка.....и да Филипса свети по-добре от Осрама...факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чета, все на положителни мнения попадам :hilezh: . Дори в един чужд форум намерих снимка как светят въпросните крушки (Philips White Vision).  На мен лично ми допадат така като ги гледам. Да не би тук някакви ментета да са вкарали и затова да "жълтеят"? :nixweiss:

 

DkefCLE.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Philips Crystal Vision-от тея бях много доволен преди,ама сега като им гледам цената,явно са поевтинели и светенето им е толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...