Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

post-83336-0-26104900-1391156223_thumb.j

post-83336-0-78468900-1391156254_thumb.j

 

Като гумено оплътнение на предното стъкло на рамката от ляво до покрива където стига. :)

Редактирано от Tomoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги погледнете тази обява ,ако някой се интересува да се обади 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=156437&st=0&p=2214207

 

Цената е добра, само че фейслифт климатроника е несъвместим с коли от преди фейслифта! Има проблеми при управлението на клапите и климатика през лятото. Казвам го в полза на тези, които могат да проявят интерес. Редно е да се знае, за да няма лоши изненади след 4-5 месеца ;)

Иначе ако някой реши да ползва останалото и да сложи своя климатроник би трябвало всичко да е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето си е много хубаво и свири супер добре.Проблемът ми е, че не мога му ръгна флашка...Най-лошото е, че не чете записани МП3 дискове, а само оригинални :stupid:

 

аз съм с http://gromaudio-bg.com/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1 и съм много доволен, като даже мисля скоро да сложа и bluethoot-а, тъй като лятото го нямаше за модела, който сложих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми малко силиконче ша свърши перфектна работа ако толкова те дразни. :)

Sent from my Xperia S using Tapatalk

 

Обикновен прозрачен или бял силикон няма да държи дълго! Може да се ползва черен водо и топло устойчив силикон, който ползват авто джамджиите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това гуменото рано или късно се изгъва, както си показал и не може да се оправи освен ако не се смени или не минеш през някой авто джамджия да ти сложи силикон, но няма да го изправиш. А и не разчитай на това да те опази от вода. Стъклото си ляга на рамката и е залепено така че да не пропуска. И мойто е така, но изобщо не му обръщам внимание.

 

p.s. Някой има ли идея дали някой/ някъде има Audi Concert 2 за части, че едно кафе отиде в дисплея и имам подсветка, но нямам символи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Най-добре го свали и виж някой да го отвори, може би подлежи на ремонт!

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да бе, пиша след като го разглобихме. Кафето е влязло между 2-те плочки/ стъкла на дисплея и всичко е засегнато, включително и чипа при чинча и свръзката. Всичко друго по CD- то е ок, работи си и подсветката на дисплея, но не и той... Та гледам в продавалник има няколко предложения, но да дам 100- 120лв за един дисплей, нещо не ми звучи ок. А и тези които се предлагат са с доста изтормозен външен вид. Та за това, ако някой има неработещо такова, да се намери за части, нека сподели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновен прозрачен или бял силикон няма да държи дълго! Може да се ползва черен водо и топло устойчив силикон, който ползват авто джамджиите!

Потвърждавам за черния силикон. След като ми омръзна да ми се разлепват постоянно страничните лайсни на вратите (бяха залепени с двойнозалепващо), черен силикон при Cobra  оправи работата. :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 100- 120лв за един дисплей, .

Толкова ти искат за дисплей само?  :huh:

 

Имам един Concert 2 останал ми от мойта, щях да го продавам и така си остана...Ако решиш нещо пиши едно ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли колега от Панагюрище, който да направи една услуга? 

Може ли някой да провери дали е реална обявата: http://prodavalnik.com/volan-ss-aerbeg-za-a8-i37210583 за да знам дали да се разкарвам до там или не? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баха потърси като за начало повредени концерти със здрав дислей. Ако не колегата Цветков ще ти реши проблема. :)

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е добра, само че фейслифт климатроника е несъвместим с коли от преди фейслифта! Има проблеми при управлението на клапите и климатика през лятото. Казвам го в полза на тези, които могат да проявят интерес. Редно е да се знае, за да няма лоши изненади след 4-5 месеца ;)

Иначе ако някой реши да ползва останалото и да сложи своя климатроник би трябвало всичко да е ок.

Благодаря за информацията и се извинявам за объркването,не е нарочно.Просто го включих на кола преди фейслифта , буксите съвпадаха и всичко работи но незнаех за клапите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че не е умишлено. Действително на пръв поглед всичко очевидно е Plug&Play, но проблемите до колкото ми е известно идват лятото.

С BNS-а обаче няма такъв проблем, той би си работил и лете и зиме и на кола преди ФЛ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още няколко въпроса и ще се радвам, ако някой запознат отговори. 

 

1. Каква крушка да си купя, тъй като ми е изгоряла едната над задния номер? Четох за лед светлините, но към момента ще се въздържа към такава промяна. 

 

2. Тъй като сложих лятото grom audio, а сега обмислям и bluethoot към него, обмислям леко да пипна и аудиото на колата. С най-обикновен concert съм и ако можете да кажете размер на предните говорители?  Не мога да се ориентирам от снимките на Moonland.

От къде може да се купят освен от Порше. Искам да сложа качествени колони и евентуално фабричен усилвател и/или бас. Къде и срещу колко първоначално може да се направи това звуко/шумоизолиране, тъй като сам няма да се справя? 

 

Ще се радвам най-вече за отговор по т.1 и от къде може да се вземат колоните. 

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...