Jump to content

Монтиране на DRL модул в Пловдив


r.s.m.f.

Recommended Posts

Колеги, дайте рамо къде в Пловдив да ми направят фаровете да светват с контактния ключ, че ми омръзна да връткам копчето всеки път.

Мерси!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едно момче от vw сбирките в четвъртък на гребната бях чувал, че правил/или слагал/ някакви релета. Иначе готов модул си бях взел преди 4-5 години от едно момче от коматево/или по пътя за там/. Модули имат/имаха и монтират в сервиз Тракия, сервиза за климатици/ацалов, ацаров или нещо от сорта/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Предполагам си доволен - цена ориентировъчно?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, доволен съм нямах никакви пролеми!

Другия им сервиз е на Кукленско шосе!

Има доста глезотии тоя модул който монтирах. Функции изпрати ме до в къщи, звуков сигнал за вкл.-изкл. и не помня още какво щото не ги ползвах...преди 2 год.беше 70 лв. Сега нямам идея, трябва да са евтини вече

Един приятел монтира скоро на 45 но нямам идея къде

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми монтираха модула, пак е 70 лева, сложиха ми го 30% на дългите, обаче ми свети лампата за дългите на таблото и май ме дразни, при теб свети ли колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не...! Нямах индикация..

Беше вързан на б7, но според мен е по важно че нямаш консумация от габарити,табло.. Тва че ти свети вътре може да идеш да питаш, предполагам може да се отстрани

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чейнджър нямам, за радиото нямаше проблеми като карах, светят само дългите на 30%, като пусна габарити или къси гаснат, светкавицата си работи. Ако продължи да ме дразни лампата ще ходя да рева  :stupid: Дадоха ми 2 години гаранция .

Остана да изкормя гадния катализатор и ще мирясам малко :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългите и лампичката са свързани, за да не ти свети трябва да не свети и когато си на дълги. Ще трябва да се заиграят за да решат "проблема". Иначе са обадили цена за тия пари ако беше наблизо щях да ти сложа ебасимо и модерния модул с фотоклетка активиращ късите като се стъмни, coming/leaving home и т.н. шукариики.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е внос от Швеция и късите си светят винаги,задните и предните габарити също,но не ми свети индикацията за светлините на таблото.Казаха ми,че е оригинална функция,която се активира софтуерно,така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като ключа на светлините е на 0,когато си го врътна на светлини,фаровете светват малко по-силно и ми свети индикацията за фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това се отнася до късите светлини, то е нечие ръкоделие. За фабрично изпълнение от тия години се ползват дългите светлини на намалена мощност, или фаровете за мъгла, задните габарити не светят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята като дам на контакт и светват късите, и стрелките на таблото ( мн. интересно как светват само стрелките мислех, че са заедно със осветлението на цифрите но...) Това е при положение 0 на ключа за фаровете когато включа габарит си светва и всичко останало. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е въпрос на кодинг на таблото - кога какво да светва. На VDO може да се задават различни комбинация, а на Jaeger нищо. За фаровете казах по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, при проба на един друг ключ за фарове тази екстра не се включи. След което забелязах, че на моя ключ има 1 пинче повече. Не мога да кажа дали е заводско, но тъка ми изглежда. 

Редактирано от Omega_a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И мен в началото леко ме дразнеше лекото светене на лампата за дългите,но вече и свикнах и така освен със звуковия сигнал при включването с лампата също може да следиш дали всичко си работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наскоро поставяхме на едно ауди такъв модул. Свързах го към дългите, а проблема със светенето на крушката го решихме, с поставянето на изправителни диоди които се запояват към заводските кабели за дългите светлини. Диода пропуска ток само в едната посока и тъка при пускане на DRL токът не се "връща" към електрониката на колата и крушката за дългите не свети. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...