Jump to content

Mercedes ПУРА 500


Recommended Posts

Колеги, знам че тук е Ауди секта, но погледнете и тази оферта.

Имам няколко мерцедеса и реших да продам един от тях.

Възможен е и БАРТЕР, НО ЕДИНСТВЕНО за 4х4. Нищо друго е ме вълнува.

колата е:

Мерцедес W126 (пура) модел 500SE

двигател: V8 5000сс 265коня пълен инжекцион.

година-1988ма

Екстри:- всички, дори има и изключително редкият борд компютър.

Изключително рядко изпълнение. Отлично състояние. Пълен оригинал. Никога не е имала газ. През целият и живот е била гаражна (Колата е с правителствена история, доказуема с документи, собственост на висша особа). Реален пробег. Всички части по нея са оригинални от Мерцедес. Всички документи са редовни. Има застраховка каско и платена гражданска. Няма изгнило. Да, борд компютърът е оригинален и работи, както и климатроника. Моторът пали от раз и върви като нов, автоматикът не се усеща как сменя. Оригинален BECKER. По салона няма претапицирано, няма скъсано. Всичко е оригинална кожа. Цената е СПЕШНА, НИСКА и твърда. Възможен бартер за джип-Нисан, Мерцедес, или Опел (за фронтера къса база с доплащане от ваша страна поне 5000лв), Ауди КУАТРО, който и да е модел.

Колеги, да си спестим коментарите около цената, който е запознат с модела и състоянието-добре знае, че колата е на изгодна и подпазарна цена.

цена 8500лв.

По принцип най-ме вълнува бартер за джип, ауди С4, С5, Б4, Б3, НО само Quattro. Ако не е куатро-договорката ще е трудна с доста доплащане от вас.

снимки:

021270218-big.jpg

021270208-big.jpg

021270215-big.jpg

021307380-big.jpg

021307381-big.jpg

021307383-big.jpg

021307384-big.jpg

021307387-big.jpg

021307388-big.jpg

021307389-big.jpg

021307391-big.jpg

Редактирано от lorinser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee, каква красавица.

Спомням си, в началото на 90-те, когато за пръв път видях такова животно (W126) направо гледах като застрелян.

Невероятно издържан и стилен дизайн, срахотен (и не само за тогава) двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто имаме няколко такива и кризата налага да се поразпродаде малко от актива.

отделно ни е нужна някаква машина 4Х4

Забравих да допълня, че е задължително машината която предлагате да е в отлично техническо състояние.

За външната визия--не е належащо да е чал като лимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че искам кола с перфектна механика, а това че отвън има драскотини, или някъде натиснато--не ме бърка.

...иначе вече съжалявам че я продавам, но няма как. неможем да трупаме коли до безкрай. :hilezh: А ми е любимката-- черна пура 500, с черен кожен салон... любимата кола на мафията по цял свят, на арабските шейхове, държавни глави.... няма американски филм от 80-90те, вкойто лошите да не са с черна пура. ( К9, умирай трудно 3, смъртоносно оръжие и мн.други)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пурата действително е уникална. Продавача е приятел на мой приятел, и миналата седмица я видях на живо. Направо се върнах 20 години назад. С перденцата отзад.... Успех с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

хайде тая класика да не я обявяваме за "гангстерски" автомобил,че току виж някой дрисльо я вземе и окепази :(

уникален автомобил!карал съм такъв 560SEL известно време и знам за какво става дума.а дано се намери някой истински ценител,та да отчува тая хубавиня поне още 20г :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честито! Дано другия собственик положи грижите които боян е полагал за нея. Поздрави :bia:

Редактирано от a3asgr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...