Jump to content

Тапицер - закъсана седалка


under_grounda

Recommended Posts

Здравейте,

някой да има идея за тапицери из Младост? Трябва ми нещо наблизо за да мога да отскоча от работа да ми го направят.

аз бих се водел от това къде биха ми извършили услугата "читаво", а не колко близо е майстора...

аз лично заложих на www.avtointerior.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за едно търкалце 1 на 1 сантиметър закъсано надали някой ще е толкова некадърен и да не се справи.

имах същия проблем 1см Х 1см - скъсано. сваля се седалката, маха се цялото парче на борда (моя борд беше долния) и се слага друго.

важните подробности са избора на цвят на плата и шева, който трябва да изглежда като оригинален - това имах в предвид.

майсторите, които ти препоръчах имаха седалки свалени от същия плат (като моя), свалени от А4-ка, която е тапицирана с кожа.

сега изглежда като фабрично. цената беше 40лв по спомен (на теб може и повече да ти вземат, защото аз правих и тавана там)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един положителен глас за момчетата от www.avtointerior.bg, вършат си работата бързо, качествено и с мерак, всичко е на приемливи цени. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много кадърно момче и работи на смешни цени, но е малко след Орландовци.

Редактирано от Marcus Aurelius
латиница
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш лс

А за А4 (В5) Седан целия салон да се претапиципа и да се направи с кожа + плат колко ли пари ще излезе при въпросните господа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих се водел от това къде биха ми извършили услугата "читаво", а не колко близо е майстора...

аз лично заложих на www.avtointerior.bg

:steinigung:

3 коли правени при тях, безупречна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих се водел от това къде биха ми извършили услугата "читаво", а не колко близо е майстора...

аз лично заложих на www.avtointerior.bg

Това едно високо русо момче от Гео Милев ли е? Ако са същите, карал съм колата там 4 пъти, работят много добре, цените също не са надути!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при моя човек изкуствена кожа зависи от салона около 500лв ,естесвена кожа около 1200 лв.

и вече ако искате нещо различно примерно изкуствена или естесвена кожа + алкантара или плат цените се договарят на място

в тези цени са включени материалите

Смея да твърдя ,че цените са без конкуренция!

Редактирано от bojeto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Тук можеш да видиш и няколко снимки на наш познат тапицер, с който работим отдавна и като цена-качество няма равен за София. Няма сайт и сме качили негови снимки:

http://foxmobilebg.com/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=626&category_id=83

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

3 коли правени при тях, безупречна работа.

На мен ми тапицираха стойка за буст метър с извратена форма. Много отзивчиви и точни хора са. :huh: Като видях каква опашка от хора се вие при тях, явно и добре работят. Стойката ми я тапицираха перфектно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Добре де, кажете някакви цени. Всички А4-ки които гледам са със скъсани седалки. Тоест, ще ми трябва поне една цяла седалка на претапицирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Малко стара тема но да не отварям нова, един виснал таван на А4 Б5 Авант дайте, предложения къде - да не е самата скъпост ако може :)

На ЛС също отговарям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...