Jump to content

Стикер за Събор 2011


Wizi

Recommended Posts

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз пък си купих А5 самозалепващ се хартиен стикер от една книжарница за 0.30лв. само дето този беше идиот и неможа да ги принтира :respekt: Нищо утре.Мисълта ми е че стъпва на 1.50лв. всичко :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2012 обещавам лично да те потърся за да ни направиш най-добрата визия за стикер! :) Смей само да откажеш.

Кольо, полза има. Има и от много други неща, които ти също не желаеш да приемеш. :) Но вече ти свикваме на рядко срещания песимизъм и недоволство от всичко тук, а и лека полека спираме да ти се връзваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 10000 пост :) Wizi

Според мен не е важна толкова визията, колкото популяризирането на събора, както и единността в начинанието, за да можe в бъдеще да конкурираме тези на BMW и VW, които са с много години пред нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти. Мисля че при всички с ХР е така.

Явно при версия различна от 7-цата не може да се отвори директно.

По-добре някой със 7-ца да постне снимката по друг начин.

П.П.

Сега се сетих, че днес я свалях на служебния лаптоп, който е със 7-ца.

Ето я

EDIT:

всичко хубаво, но защо намали размера на файла? :flehan:

Ето ви го отново:

http://imgur.com/7SF40

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Schnura, свалих си го и утре ще го принтирам :flehan:

Edit: Явно проблемът е в ИЕ. С Мозила се отвори.

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че при всички с ХР е така.

По-скоро е поредният проблем на ИЕ. Аз съм с ХР и отварям/свалям прикачения файл без проблем с Chrome.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно повдигнатия въпрос за номерата:

Смисъла на тези номера е когато се наблюдават състезания отдалеч на писта, да може да различиш участниците.

От това няма да имаме нужда при нас, пистата е малка.

Въпреки това ще направим листове А4 с номера които ще се раздават на входа. Няма да е огромен самозалепващ се стикер, но ще е достатъчен за да преброи участниците в рамките на деня и няма да се заплаща.

Лично мнение ми е, че няма нужда да приличаме на други автоклубове, парадиращи по цяла година с некролози по задните стъкла. Audi е балансирана марка и може да се похвали с най доброто измежду другите, без да изпада в крайности. :gruebel:

Въпреки това за догодина може да направим и такива стикери.... ако много държите :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение ми е, че няма нужда да приличаме на други автоклубове, парадиращи по цяла година с некролози по задните стъкла. Audi е балансирана марка и може да се похвали с най доброто измежду другите, без да изпада в крайности. :blink:

Тва вече почва да избива на фанатизъм. :zustimm:

Така като гледам,повечето хора искат тия стикери да бъдат,така както трябва да бъдат.... какво искаш да кажеш?Че всички тия Ауди фенове по цял свят дето си правят събори със стикери и номера са луди ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго мислене (и известни финансови притеснения) управата на АКБ реши да преотстъпи на Вас възможността сами да си разпечатате стикера, който следва да поставите на задните странични стъкла.

Формата е А5, което физически като размер е половината на А4, но не е нужно да разполагате точно с този формат хартия. Прилагам малко подсещане как да го разпечатате правилно под Windows. Картинката е от Windows 7, но е аналогична с ХР. Следва да сгънете листа на две или да го разрежете на половина. B)

Успех!

:zustimm: стикера е страхотен :)

Аз ще го сложа още днес,идеята според мен на този стикер е да популяризира събора,кога и къде ще са проведе той. :)

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...