Jump to content

Проект Ауди Купе


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Проекта се състои от олекотяване колата на макс спортно окачване Големи разработки по двигателя Гони ме 800 кила 200 ps.На колелата ps.От софия съм търся 2 железни джанти 15 ki 4x108 И уредите за маслото водата и волтажа

Редактирано от Tankia gte
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези 200 коня как ще ги докараш на NG-то ? Ако колата няма да се кара само на писта, защо си я оглозгал така бе човек.....От това само няма да бяга кой знае колко, ама ти си знаеш де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-якият проект на света, просто засенчи всички други във форума и снимките са ти снимки (големи, подробни) и информацията ти е информация (изчерпателна, вече знам какво искаш да се получи като краен резултат, даже преди теб го разбрах), предлагам темата да се премести в златен фонд, за да може всички да видят как се проектира ауди купе и как трябва да се пусне темата, ае направо като шаблон да я сложат модераторите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Хорааа, исках просто да ви разведрая малко. Не мМога да ви разбера защо се заяждате така ):

Редактирано от Ivo_Dinkov
Неграмотно писане, никаква пунктуация.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по какво присъдихте, че тва е НГ?! Аз снимка на мотора, нито в инфото открих да е такъв..

Ааа.. по инфотото под снимката. ОК.

ПС2- о боже и в заглавието го пише. ОК.

Редактирано от D_I_V_A_K_A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм спрял на 862 Кила

олекотяване на маховик спортен вал Това направихме днеска.Утре ще слагаме спортното нерегулируемо окачване FK (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И довечера да не даваш много газ на паркинга зад билата :).

Оная вечер много врява дигаше, щом сот-а хукна да те гони и да те пита кво стаа и кви са тия палежи на гуми и съединител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Има време лека полека всичко ще стане.Вие колеги ако имате някакви идеи по Двигателя Споделe те.(:

KOlega kolata ne e v mene pravi se v Slatina Pri Angel Ko6mara ako se se6ta6 a sus tebe Poznava me li se (:

Редактирано от Marcus Aurelius
писането на латиница във форума е забранено.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва NG с Вал и маховик не си мисли,че ще изкараш повече от 150 коня макс.... пък и с тоа механичен инжекцион бъди сигурен,че нямаш голям потенциал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве кошмара щом го е подхванал с изкормването поне ще е олекотен доста, това го може.

Е то да дърпаш и режеш не е кои знае колко трудно :) в интерес на истината, ако се поускубе още малко (стъклата и още малко с флекса) и я докарате на 800 кг с хубави гуми ще понавървява прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то да дърпаш и режеш не е кои знае колко трудно в интерес на истината, ако се поускубе още малко (стъклата и още малко с флекса) и я докарате на 800 кг с хубави гуми ще понавървява прилично.

Това ми хареса Колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще ползваш колата?? Тайм атак , драг или някаква друга дисциплина?

Как за какво ще я ползва, ще дава газ пред Баумакса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи нещо за бързия вал производител, градуси, повдигане на клапана същото ли ще е? Кажи това онова около моторетката.

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ще се сменят пружините на клапаните с по-твърди.

Ще станат 'по-директни' :)

и ето още дваесе коня от раз!

Колега как я докарваш 862 кила?

без тебе, без гориво, без антифриз, без масло, без вода за чистачките и без задните две врати ?

оопсссс тя по-принцип си нямала задни врати :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не земете да му покажете дали знаете нещо а само спамите из темата, ебахти двойния аршин.

2.5 .... Няма да се толерират и мнения, в които под привидно нормален тон лъха подигравателно отношение./не съм ги писъл аз/
ФЪНН простотийка

Какво фън виждаш освен мнението ти ли

Редактирано от shwepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tankia gte, сподели малко информация, де - откъде си тръгнал, какво искаш да го направиш, как мислиш да стане, какво мислиш да смениш, какви спортни качества на автомобила гониш, до къде си в момента, какво остава да се направи, какво се е променило в хода на трансформацията, какви проблеми си срещнал/срещаш, как си се справил с тях и т.н. Счупи ми се ченгела за вадене на думите, а и кристалната ми топка нещо не бачка... :lol:

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...