Jump to content

Затъмняване на стъкла без фолио!?


Recommended Posts

Зависи от къде си. На някой места полицията не обръща внимание на затъмнение предни стъкла , но на други направо цесекарска лепенка слагат  :hilezh:

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предните странични прозорци имах фолио,малък процент и са ми правили въртели от КАТ при проверка-така я бях вземал колата,така я продадох. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от къде си. На някой места полицията не обръща внимание на затъмнение предни стъкла , но на други направо цесекарска лепенка слагат  :hilezh:

 

От София съм :hilezh: . Интересното е че зависи от къде се погледне изглежда различно хаха, по някой път въобще не личи че има фолио, но вечер се вижда доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако минеш през Дупница т.е Главен път Е79 ... Акт на стойност 100лв.,Спиране от движение и само главоболия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Някой да отупа тая тема и да каже - намери ли се технология за затъмняване БЕЗ ФОЛИО?

Някой пита ли из Пловдив ли къде беше дали ги тонират посредством онази технология със ваната с хим.препарати?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе миналата седмица един свиленградски колега спомена, че в Турция ги правили за 300лв всичките. Ако не забравя утре като ходя ще разпитам ако е на смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затъмнението - добре.

А спирането на УВ и ИЧ лъчите как ще го решите с "опушването"?

При евентуално счупване на стъклото как ще решите повторното затъмняване и то в същия нюанс?

При счупване парчетата от стъклото "пушека" ще ги задържи ли да не ви се разлетят из купето?

Ако се наложи как ще премахнете "опушването"?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

При счупване парчетата от стъклото "пушека" ще ги задържи ли да не ви се разлетят из купето?

 

 

 

Да ти кажа под секрет че разлетелите се стъкла в колата са адски неприятни неща но не са живото застрашаващи от варианта при който ще искаш да разбиеш стъклото за да излезеш или вземеш някого/нещо от колата много бързо и има проблем с вратите. Вярно че катастрофи в реки у нас се случват рядко но горе долу всяка в по-дълбока река е завършвала с фатален изход за някого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, чупил съм страниюното с глава, нищо страшно не стана, даже не разбрах в първия момент....

Оня ден излезе един паткан с много болтове по рамената и в сутрешния блок каза, че за тъмни предни само фиш 20лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...