Jump to content

Екстри


oooo

Recommended Posts

Ти си с В4, а аз нарочно уточних, че само в 90 В3 съм виждал, докато за 80 В3 не мога да твърдя нищо :zustimm:

П.П. Така като се замисля, не съм убеден дали фабрично се слагат тези сенници на В3 платформа :lol:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В унисон с екстрите да запитам този вид пепелник, като допълнителна такава ли е или не? Чуденката ми е породена от това, че не съм виждал в друга В4 - ка подобен :hilezh:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той си е съвсем обикновен като на всички обикновени Б4-ки. Само има некво железо. Това на пръв поглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя е пепелник такъв ...

Иначе, имало и коли със сервотроник, както и такива със TSC :hilezh:

Някъде дали споменахме централното и кожите !?

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как се разбира дали има сервотроник и какво е това TSC? Виждал съм на снимка Б4-ка с неква анти буксуваща или приплъзваща или де да знам каква система в допълнение към АБС-а. Б4 без централно не съм виждал т.е. най-вероятно е екстра за базовия модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне някои от съкращенията цитирани по-горе не ми говорят нищо, може и да повтарям нещо.

Виждал съм наживо (на оглед)Б4 с EDL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглежда отделението за вещи на пасажерската предна врата.Тази жабка най-вероятно върви в комплект с фабричния кожен салон;

024190091.jpg?r=0

...

Случайно попаднах на схемата на тази кутия в онлайн етката - http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A80/1989/71/56/778363/ и се сетих за твоята снимка. Ако става дума за същото, то се води "кутия за пистолет" и се слага на полицейски коли (пак според етката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих най- невероятната екстра, за която не моЕ се сетите пичУИ :zustimm::hilezh: .....на някои коли мокета, в ляво от педалите е гумиран, а на някои не (както при мен) на Б4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми изглежда да е допълнителна или стандартна екстра. Седи като току що изтропкано ако на колата а от Ауди не биха си го позволили.

Тук е момента да спомена и фабричната инфраред аларма с датчик на колонките между предна и задна врата, както и комфорт модул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една екстра която е само за скандинавките.Аз лично само на клип съм я гледал и то преди доста веме,а именно при подаване на контакт да светват фаровете и тва си е серийно разбирасе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за същото, то се води "кутия за пистолет" и се слага на полицейски коли (пак според етката).

Точно така - това съм го виждал в една полицейска В3 ка, разглобена при Емо в Нови Искър. Има и бутон за сирената на таблото, до този за халогените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен решетката на капака беше плътна,Радиатора се обдухваше само от решетката в бронята. Дали влиза в списъка с екстри за по-студените страни.

П.П Една допълнителна пластмаса бе монтирана отзад върху решетката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...