Jump to content

Екстри


oooo

Recommended Posts

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм с такава, при интерес мога да я снимам или да й препиша номера. Свалих я преди известно време, понеже бях решил че ми пречи на по-ефективното охлаждане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) E нали затова е "запечатана" отдясно ... Радиатора е вляво, и въздуха трябва натам да ходи ... Ко да прави вдясно, да охлажда филтъра ли ?!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасата беше зад решетката с емблемата и заемаше цялия отвор. При продължително настъпване с изкачване колата вдигаше температура в горещите месеци. След като я махнах не съм забелязал такова нещо. Може да загрява по-трудно зимата, ама ... няма пълно щастие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасата беше зад решетката с емблемата и заемаше цялия отвор. При продължително настъпване с изкачване колата вдигаше температура в горещите месеци. След като я махнах не съм забелязал такова нещо. Може да загрява по-трудно зимата, ама ... няма пълно щастие.

Никви ядове откато съм я свалил,За зимата може да се сложи отново ,но преди с нея в града лятото карах само на вентилатори и 100 градуса на таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петкан не е ли фабрично с такава !????

Няма как петкан да е с такава решетка при положение,че всички петаци с куатро имат 2 водни радиатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко пожелаеш, може и три да ти станат :zustimm:

Любопитна естра е "отоплението" в краката на пътниците на задната седалка. Оказа се, че всички (В4 - ки) имат фабричните отвори под предните седалки, обаче не всички са оборудвани с доста интересните въздуховоди :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко пожелаеш, може и три да ти станат :zustimm:

Любопитна естра е "отоплението" в краката на пътниците на задната седалка. Оказа се, че всички (В4 - ки) имат фабричните отвори под предните седалки, обаче не всички са оборудвани с доста интересните въздуховоди :zustimm:

Въздуховодите да не са едни пласмундери дето минава през барчето при скоростния лост и отиват назад?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пластмасови са и изглеждат едни такива плоски и много широки :lol: Но не отиват директно назад, а под цялата предна седалка :zustimm: Трябва да издействам някоя фотка от новия им притежател, преди да ги е монтирал :zustimm:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменявах радиаторчето ги видях тия дивотии в мойта баба и се чудих къде аджеба оди тва и що е там като нема духалки отзад. После прочетох, че имало духалки изпод седалки и кво да видя, верно има духалки там. Модерна скрита работа :zustimm: Ма не знам, тва екстра ли ще да се води? Не си ли е фабрично в базовия модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ограничете дискретния спам до минимум и обсъждайте кой какво имал или нямал на лични, ако искате! Караконджуле, теб най-специално визирам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Интересуват ме тези две екстри дали съществуват:

Крило/спойлер за AVANT(при мокър път се получава едно завихряне и омазване на задното стъкло)

Мрежа метална или текстилна за отделяне на багажното отделение на AVANT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една страхотна мрежа при доминатор-а, спойлерите хубавите са цифра.

При него пак има, но дали ще го продава питай него.

п.с задната чистачка не я ли ползваш?

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това пък е буксата с 12V извод в купето на автомобила:

024190090.jpg?r=0

Това всички В4- ли го имат или почти всички?

Забелязал съм,че при някои аудита тази средна решетка на бронята е с отвори,а моята няма такива,отзадната част е пластмаса,а отпред се виждаш само някакви оребрени

189571414713501940841365402269cYBcqoxjaYJbYhFtGGkp.JPG

76265037219052050291365402462ahlE8pWweFtvTGZ6X5Cx.JPG

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди малко на работа набързо да свърша нещо по колата hilezh.gif

Тва си е направо екстра да имаш здраво и право уплътнение на капака при Б3 laugh.gif

43491e2f3a48ba0f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...