Jump to content

Recommended Posts

Днес си викнах Magic Mouse, гледах клип снощи как се работи с нея и едвам се сдържах да не си поръчам на момента. Днес обаче чувствата надделяха над разума. Като утешение си повтярям, че трак пада е по-гаден за работа и ми губи време :D

 

Не си сбъркал..... мишока е пълна лудница.

Макар че доста години съм ползвал доста по-скъпи геймърски мишки меджик мауса поне за мен е много добър. 

 

 

 

Аз лично в момента се самонавивам че ми трябва apple time capsule......шЕ видим колко време ще издържа преди да заръчам една. 

 

Имам един въпрос, някой знае ли от къде може да се намери apple TV на "офертна" цена ? Имах първата генерация но я подарих на сестра ми и сега съм без. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Sag, то в никой я няма още, пробвай да смениш на US - същата работа. Към края на работния ден сигурно ще е пуснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деба...

Новият iMac 5k е ултра брутален като характеристики и с леката операционна система направо ще смазва останалите машини, но цената му е грозно висока за нашия стандарт... Машина за средния клас на USA примерно :D 

 

Може да се добави процесор i7 - 4.0GHz с турбо до 4.4 :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотен е, но на мен ми трябва само дисплея. Ако го пуснат на $1000, както беше до сега, ще е невероятна далавера. $2000 бих дал даже от раз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iMac-a е невероятен  :flehan: 

Ама баш така си е, лудницата е пълна! Надминаха себе си тоя път... И ясно се вижда тенденцията за твоите любими hi-res displays ;)

 

 

14.7 million pixels.

And the power to do beautiful things with them.

:flehan:  :hilezh:

 

Вече час и канче сваляне на новия OS-X и "дойдоха" цели 40МВ... от 5.16GB...  :huh: белкем до Коледа се свали... 

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е така милиони хора като тпдейтватжв един ден. Аз съм на Yosemite от първата публична бета, изчакай един ден заслужава си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, на мен не ми илиза в Apple Store-а... А го чакам с нетърпение. Новия spotlight ще е много функционален според мен.

 

 

edit/ О, успях да го открия... Сваля се с прилична скорост в момента, братята хАмериканци още спят май :D

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPad-те са лудница! Новия iMac не го коментирам - заложи нови мащаби. Отново! $2500 за десктоп машина от такъв клас с такъв дисплей си е направо топ оферта. Единственият такъв монитор е на Dell, който само той струва $2500, така че.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е новия iMac но не ме кефи като концепция да имам комп на бюро :) По скоро едно ей такова, http://store.apple.com/us/product/MC914LL/B/apple-thunderbolt-display-27-inch?fnode=28cf8818377e620fd313b772a854fc9e994a7af54f9961f566cdba24758de97c2afbf414ce378aa1d67ab3454d0908a3c9364b6724ca9f5b2fcf64b82ec3bb846afb104785e342404f88bfef77f6c45c3c4469dd56d3130313f6591426e40ba2c6a8dbd3519bb9b60bb836cba22fe81c

 бодвам му MBP-то като работя на бюрото после в чантата и кой от къде е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият ОС кърти... лентата с нотификациите, календара и времето е супер полезна... Тия амсалаци от Уиндоус никога няма да постигнат нещо толкова добро май :D

 

Прослувутото кошче също е много яко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, т'ва с новия iMac е спешъли за теб, Анди и Недко, дет обяснявахте как 12мп са ви предостатъчни, че даже щяло да има и за кропене... а сега на 100% вю, даже няма да я видите на фул скрийн  :nixweiss:  :hilezh: Недко спешно да минава на D800E... минимум.



Новият ОС кърти... лентата с нотификациите, календара и времето е супер полезна... Тия амсалаци от Уиндоус никога няма да постигнат нещо толкова добро май :D

 

Прослувутото кошче също е много яко :D

Кога па го свали бре?! Аз след цяла нощ мъка, съм на 1.5GB до тук... 

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, опука го много бързо в работата, при това цялото това нещо мина през рутер, който е на около 20 метра от мен :D Инсталацията отне може би около 20-30 минути. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблема може да е в Мегалан, а не в сървърите на Апъл, което би било странно, защото всичко друго от чужбина се сваля брутално бързо... не разбирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РаЛтата е кристално ясна - от Ментел/Мегалан свалям Йоско с галактически бързите 15-30кб/с, а от Мах - с 7-10мб/с , даже за таш***ка пуснах хот спот през Глобул 3G - 200-800кб/с... 

Ай сиктир, мама ви Ментелска, гнясава...  :verweis:  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали се, живи и здрави да са Max... 7-10мб/с браво бееее... а на Ментел и Мегалан... майките им на целия техникъл и администрейтив мениджмънт да са живи и здрави... 

@sk, благодаря, пич. Не мислех, че в доставчика е проблема... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, облякохме новите дрешки. Йоско е брутално красив ОС... браво бе, Апъл, убава раЛта! Най-красивата и стилно изглеждаща ОС евър! Радост! Сега и един iMac от тия, с убавите 5к монитори за снимчичките и спи града... 

Знаем ли кога се очаква iOS 8.1?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...