Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз по-стабилни рутъри от апълските не съм пипал.

Точно! Просто работи безгрижно. Хич не ме вълнува как изглежда отвътре. Добре, че и жените не ги преглеждаме детайлно с ендоскоп отвътре преди да...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале хора, от три дни лаптопа е при мен и направо не мога да повярвам какви боклуци съм ползвал до момента. Още си спомням една Тошиба, която взехме без операционна система на приятелката как три дни ми се разказа играта с едни драйвери, та накрая ходи в оторизирания сервиз и там 2 дни бой падна. 

 

Тук натискаш копчето, излиза ябълката, пита имаш ли случайно някакъв имейл да въведеш, на какъв език да ти е клавиатурата и дали имаш парола за най-близката безжична мрежа. След тези трите неща те моли да изчакаш и две минути по-късно си готов да гледаш филми, да сърфираш в нета, да правиш таблици, презентации и тн.... Уникално удобство! При това не грее, не му пада батерията, стартира се за по-малко от 20 секунди и се гаси също супер бързо. Въобще всеки похарчен лев си заслужава. А като включим и синхронната работа с другите епълски устройства въобще няма как да се води какъвто и да е било спор....  :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mhm, пускаш си лаптопа да свършиш нещо и хоп – ъпдейтии.... после още ъпдейти... после рестарт, след рестарта въздъхваш с надежда "ей тъкмо приключи" и то те посреща с довършване на ъпдейтите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде, купил си си бюджетна тошиба, какво очакваш? Четирската му АТА на 4200об да фърчи като ссд ли?

Стига сте ги превъзнасяли!

Всички знаем, че са красиви и функционални, ама не им припадайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, проблемът с тошибата беше, че имаше някакъв мега проблем с драйверите. Струваше около 1250лв и конфигурацията си беше добра. Въпросът беше там, че wi-fi то нямаше подкарване. Мъчих го два дни сам при което се свързах с оторизирания сервиз и от там ми изпратиха списък с 42 драйвера, които да изтегля в определен ред и да инсталирам след това. Занесох им го да си го бият в главите и като ми го върнаха попаднах на хисторите на браузера... бяха обиколили половината държави където има съпорт на ту шиба, ту не...  US support center, Brazil support center, Asia support... въобще и те си го бяха набили много голям. Та даже ми взеха и 50 кинта за тази работа... Инсталирал съм поне десетина системи и никога не си бях блъскал главата така както с тая Тошиба... Повече лаптоп на тази марка - НЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде, купил си си бюджетна тошиба, какво очакваш? Четирската му АТА на 4200об да фърчи като ссд ли?

Стига сте ги превъзнасяли!

Всички знаем, че са красиви и функционални, ама не им припадайте!

 

Е добре...леновото за 2-3 бона буутва 2-3 минути.

Макът за 3 бона буутва за 20 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най-добрият хардуер е мега боза с калпав софтуер.

 

Почти същото важи и в обратен ред.

 

 

Windows е "болен" по душа, не по версия. Никога няма да бъде читава OS, защото това би означавало да се пренапише почти от А, а много хора са си "щастливи" и така..... ко ги бърка у Редмонд кат' така или иначе им капят милиони?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си един много (евтин) джиджан таблет 10" с full metal frame с ретина екран....

китаец с ретина екран..... ooook :hilezh:

за SSD писанията няма кво да ги коментираме, не познавам някой от SSD да се е върнал на обикновен хард....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно. Тоя SAS на какви пари за какви гигабайти го пазарим и после в колко дънни платки го забождаме?

На нас с Епълите са ни дали жокер от високо с Fusion drive. Директно problem solved!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой да е сложил друг бетата? Новото сафари ме побърква, като отворя нов таб и не отива на адрес бара, а трябва да го кликам всеки път, нереален дразнеж, иначе всичко друго е върви и изглежда мнооооого добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф!! Епъл ъпдейтнаха лаптопчетата си.

 

15" Ретина идва стандарт с 16GB RAM!

 

http://www.macrumors.com/2014/07/29/updated-retina-macbook-pro-faster-haswell-more-ram/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...