Jump to content

Recommended Posts

Пробвай да го ънчек-неш и пак да го чекнеш и след това рестартирай дропбокса. При мен в момента в който го ънчекна изчезват допълнителните екстри, след като го чекна трябва рестарт на дропбокса, иначе не се появяват.

И ако и така не стане, при мен след едно умазване го оправих по следния начин - Триеш дропбокса, след това -> Finder -> shift+cmd+g -> /Users/YOURUSERHERE/.dropbox -> триеш всичко и тук..... даже може цялата папкa .dropbox -> инсталираш наново дропбокса и мисля, че няма начин да не тръгне всичко :)

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мда, явно съм с тъпата глава днес - оправи се след рестарт на дропбокса... то, всъщност, и да им махна отметките, явно ап-а като е активен, си ги следи и пак си ги слага (при следващото влизане в "Extensions", пак си е чекнат). Трябваше да го спра, да ги махна, и да го пусна...

 

Благодаря.

 

П.С. DS Cloud на Synology е същата работа, сега мигрирам всичко на него, имаш си място колкото искаш и си е на твой NAS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете онази рубрика с колажите:

 

Този пост ме кара... да работя двойно повече и да режа разходи  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh: 

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1413996496.189516.jpg

Това iMac 5K ще си намери място в много писма до Дядо Коледа


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да попитам, че не ми стана ясно - нали Апъл се гордеят много, че големите им дисплеи (+iMac) са хардуерно и ръчно калибрирани даже за AdobeRGB... какво правите с тия калибратори, освен да им развалите резултата? Гаранция Apple-ските калибратори са една идея по-добри :hilezh: Да е лаптоп - разбирам, ама Тъндърболта да го налазиш... 

 

Няма да им се развали резултата, напротив. А ако работиш на два дисплея е задължително, защото 100% ще изглеждат различно един до друг, дори да са един и същ модел. А да не говорим, ако панела е на различен производител. Ретина макбуците имат бая разлика между самсунг и ЛГ панелите. Аз в момента съм си калибрирал тъндърболта, ретина МБП-то и едно ХП с ИПС да са реално еднакви и е много комфортно. Иначе и трите нямаха нищо общо - единия жълтее, другия синее, третия червенее... Виж айпада, аут ъф дъ бокс, показва много близка до калибрираните дисплеи картинка, както и новия айфон. Да излезне нов тъндърболт с тоя 5К панел и ще го видим и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих Yosemite на един MacBook Air mid-2011 и хич не са добре нещата - забави се ужасно много, Handoff изобщо няма (няма и чекбокс-а в менюто на OS-X-a да го пуснеш). Не върви и Instant HotSpot с iPad mini w/Retina. Нормално е заради годината на лаптопа, или к'во?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какво се изразява бавенето?

Аз съм с Early 2011 13" Про и върви перфе, за сега от нищо не мога да се оплача :) Хендоф нямам, няма и да имам (поради липсата на Bluetooth 4.0 LE) - не е болка за умиране.

Ти обаче, може да пробваш това:

http://osxdaily.com/2014/10/23/enable-continuity-handoff-on-unsupported-macs/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете някой кит за ремонт на счупено стъкло на iPad 3. Гледам в ebay и amazon няколко кита, но не зная качествени ли са:

този, този и този. Не зная какво да им гледам, ако тези не стават предложете ми някой добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали handoff работи през блутут или си качва нещата през облака по интернет?

 

През блутут ЛЕ прави връзката между дивайсите, като по тоя начин ти осигурява, че двете устройства са наблизо. Така няма да ти дава хендофф нещата на мака вкъщи примерно. Та макар да осигурява близостта, самата комуникация е през wifi по локалната мрежа, освен във случая със сафари, където линка го изпраща по блутут и не е нужно да са в една мрежа. За телефонните разговори и смс-ите, блутута не играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете някой кит за ремонт на счупено стъкло на iPad 3. Гледам в ebay и amazon няколко кита, но не зная качествени ли са:

този, този и този. Не зная какво да им гледам, ако тези не стават предложете ми някой добър.

 

Забрави да си го смениш сам. Всичко се лепи, много трудно се разлепва и после с лепенето нещата също не са толкова прости. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти, тва е проблем на LG матриците. В началото се дърпаха да ги сменят, после ги сменяха, така че се пробвай. И ако имаш късмет да ти се падне Самсунг матрица, няма да имаш повече такива проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега говорих с епъл съпорта. Казаха ми да му плейвам нещо за душата и ще се оправи. Проблема идва като едитвам снимки по 3-4 часа и стои така. Казаха ми 1 седмица да го тормозя и после щял да се оправи. Може да ми сменят екрана, но това едва ли ще оправи проблема. Споменаха, че на този тип екрани се получава този ефект при продължителна работа на статични неща.

 

Това Yosemite е пълен йогурт. Баси скапаните иконки и дока е супер грозен. Некакъв file Vault съм стартирал докато ме питаше туй онуй и сега го чакам да се такова...даева тъпия ти лаптоп. 

 

Ей тия от епъл Ша им пратя една щайга с ябълки...ама не за друго, а да си снимат продуктите на щайгата, щот за нищо не стааат..... :hilezh:

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питал те нещо, ти си натаковал нещо, и сега бахти нещото?

колата ако ти каже, че няма масло, а ти сипеш вода, пак ли ще е бахти тъпата кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Yosemite е пълен йогурт. Баси скапаните иконки и дока е супер грозен. Некакъв file Vault съм стартирал докато ме питаше туй онуй и сега го чакам да се такова...даева тъпия ти лаптоп. 

Мунче, имам познат - един от най-добрите психиатри е. Мога да ви свържа, че като гледам е належащо... ако не е и твърде късно вече  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това Yosemite е пълен йогурт. Баси скапаните иконки и дока е супер грозен.

 

 

На мен също Маверикските ми допадаха повече, но това е въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоско е най-красивото нещо, което са пускали до сега, същевременно без да има грам кич. Всичко е функционално и елегантно.

Чудех се защо пуснаха 8.1 на телефони без NFC?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам са кърпили и други неща освен NFC :) 

 

Бтв, появи се и xCode 6.1, сравнително лесна програма за създаване на приложения. До скоро беше само бета версия и почти никакво инфо нямаше за нея. Сега се очаква наплив от информация и видеа с титориали :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...