Jump to content

Recommended Posts

Гръмна ми ссд-то, и се оказва, че в тая държава никой няма такова животно на склад. Дебилите@Криейтив Център обявиха 2700лв (две хиляди и седемстотин лева) за епълска 512-ка с неясен срок за доставка.

Спрете Земята, искам да сляза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не искаш да знаеш какво съм им казал по повод тази цена! Неудобно ми е да го напиша тук от уважение към четящите.

Казвам го само да си знаят хората колко (без)полезни са КЦ на този пазар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гръмна ми ссд-то, и се оказва, че в тая държава никой няма такова животно на склад. Дебилите@Криейтив Център обявиха 2700лв (две хиляди и седемстотин лева) за епълска 512-ка с неясен срок за доставка.

Спрете Земята, искам да сляза!

 

7862bf122509f6cdac1c8bac4a37e3288ffd9e65

 

 

На колега тука от форума не помня кой му бяха обявили 290лв за смяна на батерия на iphone 5.....бате тия определено не познават парите..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на декември при покупка на 2 приложения от itunes, системата ми поиска да си потвърдя данните /вкл. и кредитната карта/ и сега като си получих месечното извлечение забелязах странна транзакция. 60 usd към някъв сайт /аукцион/ за антики www.delcampe.net и търговец steinfort. Явно са ми хакнали картата /сега разбрах и за друг такъв случай/ и нарочно теглят сравнително малки суми за да не ти направи впечатление може би. Та с две думи.............ВНИМАВАЙТЕ!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено трябва да внимаваме като хвърляме едно око на линковете в мейлите на "уж Епъл", които ни приканват да си въведем данните отново за да си ги били опреснили или нещо такова. Просто като получите такъв email поставете мишката в/у линка за да видите къде иска да ви отведе и ако е някакъв никому неизвестен уеб сайт няма нужда дори да го посещавате, директно триете.

 

Епъл ако усетят, че си тръгнал да си ползваш акаунта на друг дивайс, ти искат да въведеш 3-цифрения секюрити код на кредитната карта и нищо друго! И най-важното всичко това директно на самото устройство - никаква допълнителна уеб страница не се отваря!

 

Да не попаднете на такъв симпатичен мейл от "PayPal", че тогава може да изревете вече истински! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7862bf122509f6cdac1c8bac4a37e3288ffd9e65

 

 

На колега тука от форума не помня кой му бяха обявили 290лв за смяна на батерия на iphone 5.....бате тия определено не познават парите..... 

Поръчах батерия за MacBook Pro и ми предложиха "неустоима оферта" за смяната, която ще може да направи и хлапе в 1- ви клас  :hilezh: 

Друга подробност бе, че батерииката не се различаваше от китайчетата , които са на цена в пъти по- ниска  :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е давало да отварям други линкове. От Appstore исках да си купя Sygic navigation и ми поиска да си потвърдя данните, с които съм се регистрирал преди 3 години. Потвърдих ги и там някъде явно е станала белята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е давало да отварям други линкове..... Потвърдих ги и там някъде явно е станала белята.

Невъзможно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми убягнаха 60 долара, други предположения нямам. Сезирал съм банката за случая и ще ми преиздадат картата. Разбрах и за идентичен случай, но при него от банката са звъннали на клиента да потвърди за съмнителна транзакция. Той категорично е отрекъл и са канселирали навреме плащането, но за жалост на мен никой не ми се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кредитните карти си имат от време оно, не знам колегата с какво е пазарувал, но при всички положения като ти дойде разпечатката и видиш чардж който не си правил ти просто го канселираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подал съм молба в банката за разглеждане на случая и се надявам да ми възстановят сумата. Блокирах си и картата за всеки случай да няма нови изненади докато ми я преиздадат. Пиша всичко това за да внимавате повече, защото може би и аз съм си виновен донякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава ли си да си купя apple tv? Мен ме блазни единствено, за да си пускам филми безжично на тв. Но пък сега ми идва наум, че ако нямам мак/таблет, това били било възможно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш и с PC на Windows. Всичко става през iTunes, но ако филмите са mkv ще трябва да ги конвертираш. Сваляш "HandBrake" и действаш. Има си готов preset "AppleTV3", който ги оптимизира за Apple TV... с него се вграждат и субтитри.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да накъсва. Това е чудо на чудесата. Като излезе в ефир всички устройства на други производители пускат ефира и чакат да си догледаш филма.

 

Елементарна математика -> стрийм ХД 1920х1080 пиксела по 30 кадъра в секунда прави 1920х1080х30х24 бита = 1492992000 бит/сек = 1492 МЕГАБИТА/сек (10 канала WiFi)

 

Няма как да стане уаиърлесс без шашма. Разбирай компресия, загуба на качество. Да живеят жиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...