Jump to content

GPS навигации на супер цена!


  

89 гласа

  1. 1. Какво мислите за цената и продукта?

    • Супер е!
      32
    • Много добре.
      23
    • Става.
      13
    • Не, мерси.
      3
    • Не се лъжете.
      6
    • Ако понамалиш цената - взимам една.
      14


Recommended Posts

Приятел си взе от колегата, навигация, преди година и половина и е много доволен. Бил е във Чехия и Испания и навигацията е действала безупречно там! Момчето иска да благодари на автора на темата през мен за последния ъпдейт на картата и за отделеното време за инсталацията.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да попитам дали можета да покажете как сте си сложити навигацийките - 7 и 5 инчовите че се чудя и аз да си взема а пак 7'' много голяма ми се вижда та незнам. Ако е възможно по енда снимчица отвътре на колата да се види. Благодаря предватирелно

 

Здравей! Понеже никой не отговори - за лек автомобил 7" е голяма (зависи и от размерите на колата де). Оптимална е 5-инчовата, но и 4,3 си върши перфектна работа.

Благодаря за интереса. Поздрави.

 

 

Приятел си взе от колегата, навигация, преди година и половина и е много доволен. Бил е във Чехия и Испания и навигацията е действала безупречно там! Момчето иска да благодари на автора на темата през мен за последния ъпдейт на картата и за отделеното време за инсталацията.

Поздрави!

 

Благодаря. Приятно е да се чуват подобни мнения на доволни клиенти. 

Поздрави и за него.

 

п.с. Като стана въпрос за карти - По една или друга причина последната актуализация на картите, изпратена м. Август не е стигнала до никой (упс), а вече има още по-нови. Скоро ще изпратя и този път се надявам, че всичко ще е ок. Ако някой има пътуване да пише :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз се учудих че дълго време нямаше актуализация при условие че изпуснах попредишната. Но си получих мейла с новата актуализация (от преди ден два) и вече всичко е качено и си работи без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колаги ако си взема навигацийката и отделно парктроник с камера ще мога ли да ги свържа и да виждан на навито картината от камерата. Например с ето това - http://dx.com/p/pz602-b-3-5-tft-rearview-mirror-camera-parking-sensor-radar-kit-12v-182391   и с 5" навигацийка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви колегата, много отзивчив и продава добри продукти. Аз ползвам навигация закупена от него, не съм имал проблем, както с навигацията така и с помощта на колегата към обновяването. 10+ от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PESHO OT MARS Zaharieff donevo

 

Радвам се, че сте се справили и всичко е ок.

Поздрави

 

mangov

В момента не предлагам навигации с AV вход. Пратих ти лично с условията за заявка и доставка.

Поздрави.

Редактирано от bulnav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Има ли някакъв сайт, на който да разгледам по-детайлна спецификация на устройствата, които предлагате.

Също така ме интересуват и актуални цени. 

 

Благодаря Предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата за коректното отношение и съдействие за новите актоализации ! ! !  Ползвам навигацията за камион и съм доволен от нея, намира всички индустриални зони и адреси в Европа. 

 

 

Много Нови Успехи  ! ! !

 

              :zustimm:

Редактирано от plamen999999
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ram_pz

Сайт нямам, мога да ти изпратя на мейл снимки и инфо. 

Цените при първа покупка за форума са:

 

4,3 инча - 110лв

5 инча    - 130лв

7 инча    - 160лв

Повторна покупка или повече от едно устройство -10%

Доставка до офис на Еконт - безплатна

Доставка до адрес с Еконт - 5лв

________________________________________________________________________________________________________

Всички модели са с:

128МВ оперативна памет;

4GB вградена памет;

меню и навигиране завой по завой на български;

последни карти на България и цяла Европа (вкл. Русия, Турция, Кипър, Малта), с безплатно обновяване;

предупреждения за КАТ и камери, с гласово изговаряне на ограничението на скоростта;

предупреждения за пешеходни пътеки, легнали полицаи, градски зони и др.;

визуализиране на пътни знаци и табели, показвани в навигационен режим;

потребителски точки на интерес - бензиностанцииDKV, летища, сервизи, магазини, паркинги, места за отдих, аптеки и др.;

LANE Assistant - оказване точната лента на движение;

фото-реалистични изходи от магистрали;

НАСТРОЙКИ И ДАННИ ЗА КАМИОНИ - Ш/Д/В, тонаж, брой оси, ремарке, опасен товар; избягване на градска част, избягване на мостове, следене на забрани за движение в определени часове на деня, следене на законови забрани за движение на камиони;

други:

- своевременно преизчисляване на маршрут; предложения за алтернативен маршрут при престой на светофар или задръстване; маршрути с множество междинни точки;

- избор на няколко типа маршрут - бърз, къс, лесен; избор на избягване на заплатени зони, еднократни такси, неасфалтирани пътища; пешеходен режим; 

- следене на времето на непрекъснато шофиране, време за почивка, смяна на шофьори;

- разход на гориво; авто-промяна на дневен и нощен режим на дисплея; информация за закони в страна при навлизане в нея - ограничения на скоростта, спешни телефони, изискване за вериги, алкохолни промили и др.; 

- визуализиране на градска част, площ и име на индустриални зони, фериботи, тунели, планини, реки, морета;

Всеки клиент получава помощ по skype и телефон, дистанционно обновяване на софтуер и карти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два месеца си закупих навигация от колегата и съм много доволен,вече получих и новите ъпдейти.Човека е много коректен,за което мога да го поздравя!Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два месеца си закупих навигация от колегата и съм много доволен,вече получих и новите ъпдейти.Човека е много коректен,за което мога да го поздравя!Успех!

 

 

Благодаря на колегата за коректното отношение и съдействие за новите актоализации ! ! !  Ползвам навигацията за камион и съм доволен от нея, намира всички индустриални зони и адреси в Европа. 

 

 

Много Нови Успехи  ! ! !

 

              :zustimm:

Благодаря. Стараем се.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Към момента не се предлагат описаните по-горе 5-инчови модели! Заменени са от нови, по-добри.

 

SiRF Atlas-VI, двуядрен CPU, 800MHz  - останалите са с чип Atlas IV, едноядрен CPU, <500MHz

RAM 256MB DDR3, 8GB flash-памет, 800х480рх - останалите са с RAM 128MB, 4GB памет, 480х272рх резолюция

 

Това са по-важните преимущества, които са гаранция за пълно удовлетворение от устройството.

Цената за форума 150лв.

 

Всички преимущества на офертата се запазват - за доставка, ъпдейти, помощ и т.н.

Поздрави и приятно навигиране :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от новия модел преди ЧНГ и първите ми отзиви ще бъдат изключително ласкави. Отделно,доволен съм и от отношението на продавача,точен и още повече търпелив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Закупих новия модел 5'' навигация от колегата. Много съм доволен от точноста на картите и въобще от възможностите на модела.

Колегата е много отзивчив и точен, препоръчвам с две ръце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Доволен съм от уреда, в базовите и най-важни опции и характеристики е идентичен с много от по-скъпите и и по-известни марки, единствено батерията търпи забележка, пада много бързо, но в автомобил нещата си идват на мястото.

Препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Актуализация на карти, точки на интерес, камери и КАТ, глобална информация - за всички клиенти предоставили мейл адрес. Проверете пощите си, надникнете и в папка СПАМ!

п.с. Много мейл адреси в abv.bg върнаха отговор, че не съществуват вече - ако сте променили адреса си, изпратете новия адрес с Вашите данни на bulnav@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
bulnav е рядко коректен човек! Толкова съм го тормозил и никога не е отказал да ми помогне!(не, че се е налагало често)

За цената си, това е най добрата навигация! Препоръчвам! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Промо цени за форума до 15 септември (ограничени количества!)

 

4,3 инча - 95лв

5 инча    - 119лв

7 инча    - 129лв - хит цена!

За повече от едно устройство -5%
Отстъпка при повторна покупка не е възможна за промо периода

Доставка до офис на Еконт - безплатна

Доставка до адрес с Еконт - 5лв

________________________________________________________________________________________________________
Всички модели са с:
меню и навигиране завой по завой на български;
последни карти на България и цяла Европа (вкл. Русия, Турция, Кипър, Малта), с безплатно обновяване;
предупреждения за КАТ и камери, с гласово изговаряне на ограничението на скоростта;
предупреждения за пешеходни пътеки, легнали полицаи, градски зони и др.;
визуализиране на пътни знаци и табели, показвани в навигационен режим;
потребителски точки на интерес - бензиностанцииDKV, летища, сервизи, магазини, паркинги, места за отдих, аптеки и др.;
LANE Assistant - оказване точната лента на движение;
фото-реалистични изходи от магистрали;
(по избор) НАСТРОЙКИ И ДАННИ ЗА КАМИОНИ - Ш/Д/В, тонаж, брой оси, ремарке, опасен товар; избягване на градска част, избягване на мостове, следене на забрани за движение в определени часове на деня, следене на законови забрани за движение на камиони;
други:
- своевременно преизчисляване на маршрут; предложения за алтернативен маршрут при престой на светофар или задръстване; маршрути с множество междинни точки;
- избор на няколко типа маршрут - бърз, къс, лесен; избор на избягване на заплатени зони, еднократни такси, неасфалтирани пътища; пешеходен режим; 
- следене на времето на непрекъснато шофиране, време за почивка, смяна на шофьори;
- разход на гориво; авто-промяна на дневен и нощен режим на дисплея; информация за закони в страна при навлизане в нея - ограничения на скоростта, спешни телефони, изискване за вериги, алкохолни промили и др.; 
- визуализиране на градска част, площ и име на индустриални зони, фериботи, тунели, планини, реки, морета;


Всеки клиент получава помощ по skype и телефон, дистанционно обновяване на софтуер и карти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...