Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Здравейте колеги. Предстои ми ремонт по предницата на Аудито ми(80 Б4), защото е започнало да тропа. Препоръчайте ми добър сервиз в който могат да ми направят предницата. В София съм. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от доста време се каня да изкажа моята благодарност на Влади, от Strekauto. От близо две години ходя при него и до сега не е имало случай, в който да съм си тръгвал недоволен.Единствено на него давам да ровичка по колата ми.Винаги е бил на линия,дори в спешни случаи, независимо колко работа има.Така че, аз също го препоръчвам на всички колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам към кой да се обърна за ремонт на автоматик в София, става дума за ECO-то, не за механична повреда, тъй като Мишо е в чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате някой от доверените сервизи на Армеец за автотенкеджийски ремонти (броня, преден капак)

Линк-а със сервизите : http://www.armeec.bg/wp-content/uploads/2012/03/Dovereni-Servizi-03.2012.pdf

Става въпрос за град София.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, моля препроръчайте ме тенекиджииски/бояджииски сервиз в софия, по възможност около Бъкстон,Борово

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак да се включа с поредните благодарнисти за Влади и на "клиента, който помага" в сервиза :)

Мерси момчета, за своевременната намеса и съжалявам че не останах по-дълго като взимах гадта долна, ама пусти капитализъм ... :)

respekt.gifrespekt.gifrespekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Vladi_di е човека, неведнъж съм ползвал услугите му(впрочем от поне 5-6г откакто го познавам) и винаги е бил на ниво!

:respekt: :respekt: :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да препоръчам и аз сервиз в Пловдив. Хората са адски точни :respekt:

Сервиза се намира точно срещу спирката на МГ-то,влиза се в син портал в дъното с едни големи бели врати е,правят всичко без ремонт по двигател/ глави и шлайв/

Занимават се предимно с турбо-дизелови автомобили но има и много бензинови аудита при тях.Само те откриха истинските проблеми по колата ми и цените при тях са повече от прилични !!!

Препоръчвам, момчето се казва Жоро и е много отзивчив за разлика от "разговорливите" майстори по гаражите които всички сме срещали

Поздрави ,ако има желаещи мога да им дам контакти за връзка :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с климатика на A4 - пълних го с фреон, духа студено първоначално и след това хептен спря. Вероятно е някакъв теч. Препоръчайте ми добър сервиз за тия неща около Плевен, Ловеч, Велико Търново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да препоръчам и аз сервиз в Пловдив. Хората са адски точни :respekt:

Сервиза се намира точно срещу спирката на МГ-то,влиза се в син портал в дъното с едни големи бели врати е,правят всичко без ремонт по двигател/ глави и шлайв/

Занимават се предимно с турбо-дизелови автомобили но има и много бензинови аудита при тях.Само те откриха истинските проблеми по колата ми и цените при тях са повече от прилични !!!

Препоръчвам, момчето се казва Жоро и е много отзивчив за разлика от "разговорливите" майстори по гаражите които всички сме срещали

Поздрави ,ако има желаещи мога да им дам контакти за връзка :respekt:

дай да го имаме за всеки случай :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново горещи препоръки за vladi_di и Асен :zustimm:

Изключително бързо реагираха с ремонта на корейския ми Кайен (Тикото) :hilezh:

Другата седмица пак съм там с другия автомобил :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нова съм във форума имам проблем с автомобила и искрено се надявам някой да помогне с инфо.Карам ауди тт купе 1.8т 99г и трябва да му се сменя феродов диск май или притискателен незнам не съм сигурна едно от двете е/показвах я на майстор в чужбина и неразбрах кой от двата/различни са нали?каза ми че заедно със него винаги се сменя и комплект съединител.Така ли е наистина?Бихте ми препоръчали сервиз в Пловдив и имате ли някаква идея колко горе долу струват тези части?Не съм много наясно с техническата част на автомобилите и ще се радвам ако ме осветлите.Надявам се,че това е точното място на въпроса и се извинявам ако не е.

Редактирано от ronin77
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

офф какви глупости само съм писала.Е така е като хал хабер си нямаш от механика.Така вече знам че комплект съединител включва феродов диск притискателен диск и лагер.Проблемът на моя автомобил е маховик. :(

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го смениш - няма начин, 800-900лв струва, а с него се сменя и съединителя в комплект (феродов+притискателен+лагерче) още около 300лв. Работата е отделно, доста пари са, но след като го смениш колата ще стане друга :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми майстор за София, който да ми смени гарнитура на главата, тъй като ми изпуши отзад през ауспуха бяло и ми надува ударно системата, хвърля много сериозно течност през капачката на разширителния съд. Кажете ми човек, който да не си остави ръцете, тъй като майсторите, на които съм си оставял колата, винаги ми оставят по някоя неприятна изненада. Също какви пари да подотвя за труд и гарнитура? Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един голям плюс за сервиза на Дон Диего - префектна цена за гумите и префектно обслужване :respekt:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път останах много доволен от бояджийските услуги на Илиян (Paintmaster). За пръв път ходих в новия сервиз в София, Люлин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още едно + и от мен за Влади и за още една доволна 4.2-ка :) тои си знае :)

Редактирано от dolarch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

понеже темата е много дълга и нямам време да я изчета,

но видях че последните юзъри са доволни от сервиза на Влади,

бихте ли ми дали контакт?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...