Jump to content

Каква газова да сложа на ауди а3 1.8 125 коня


Recommended Posts

Здравейте ,

Ще съм ви много благодарен ако ми дадете съвет , защото от една седмица ми спират акъла по въпроса с газовите уредби. Та питането ми е каква газ да си сложа - инжекцион или обикновена, защото всеки ми казва различно, и ми се смота канчето :zustimm: Пък и недостига на пари си казва много думата. Мерси предварително колеги :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си газов инжекцион.

Аз съм със същото ауди и имам ГИ Бардолини, сложен от СофГаз. Не твърдя, че са най-добрият ГИ и най-добрият сервиз, но вече три години нямам проблеми с карането на газ и бензин (изключвам някои начални проблеми при инсталацията, които бяха заради лоши материали).

Не си заслужават евентуалните драми с инсталирането на обикновена газова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ADR-а е по-добре според мен също ГИ. За някой по-старичък агрегат става обикновенна, дори и на моята която е с EFI съм и сложил обикновенна но ако имаш кинти за ГИ сложи по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта ADR-ка и боднах ГИ BRC и съм повече от доволен. Не бих рискувал да се вкарвам във филми с измислени уредби, пък още по малко да сложа обикновена такава :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за ADR мотор наи добре си сложи ГИ не е казано че трябва да сложиш скъпа уредба като BRC LOVATO LANDI и др.по1300 и нагоре

. аз сисложих една полска във момента и забравих името но също е добра нямам никакви ядове пък и е за 750 върши същата работа.някой стоки робуват само на името си :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте

Въпроса ми е следния аз съм с Audi A4 1998г 125кс,искам да и сложа ГИ и се чудя къде в София ще е най-добре и ако ме ориентирате към цена с монтажа.Също така ако не е проблем ме насочете към какъв модел ГИ да се насоча и най добре пасва на колата ми.

Благодаря Ви предварително.

Лек ден и успешна седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите , ще си сложа Г.И.!

В Разград Младен би могъл да ти свърши работа.Поразпитай в околноста но за твоя край това е твоя майстор.При интерес бих могъл да ти дам кординати.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за София чувам за някакъв човек на има Жоро от Горна Баня може и да се бъркам,някой да има ли впечатляния от него?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Въпроса ми е следния аз съм с Audi A4 1998г 125кс,искам да и сложа ГИ и се чудя къде в София ще е най-добре и ако ме ориентирате към цена с монтажа.Също така ако не е проблем ме насочете към какъв модел ГИ да се насоча и най добре пасва на колата ми.

Благодаря Ви предварително.

Лек ден и успешна седмица.

Зависи какъв бюджет си отделил и какви ти са очакванията.Чичко гугъл дава много информация а и решението си е твое.Марки и сервизи много.Успех в избора. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за София чувам за някакъв човек на има Жоро от Горна Баня може и да се бъркам,някой да има ли впечатляния от него?!

Аз съм въпросния Жоро от Горна Баня, сервиза се казва EUROGAS. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...