Jump to content

Как да се откажа от профила си във форума????


Recommended Posts

Идеята е да мога сам да си закривам профила ........ и никога повече от мойто IP да влизам ча чета....

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара

Не бе просто ме дразни маниерниченето и важниченето на някои хора....... .

Това ме дразни.... .

Преди време беше доста полезен форум с много ценни хора,който вече ги няма, а сего първо гледаме правопис , а едва след това да помогнем.

Лошото е че съм заразен от ПОКВАРАТА АУДИ и не мога да се откажа доброволо от нея.....

Та за това ..., защото не желая да виждам това което е сега и искам да се измисли начин, който да ме ограничи до форума

Да поясня на някои господа ....... НЕ ПИЯ АЛКОХОЛ.....!

Адрес на коментара

Не знам кво става в последно време ма все някой ше се маха, ша отива да заминава щот са го обидили или ще си е..ава майката сам, едни се махат други се връщат и всичко тва се пише в теми за съчувствие. :bia:

п.п. Абе пичове джиткайте спокойно и не взимайте крайни и прибързани решения.

Адрес на коментара

Сега следва заключване на темата..... като преди това ще изтриеме някои мнения :bia:

Адрес на коментара

Пич, не знам пиеш ли или не пиеш алкохол, все тая, но от написаното от теб ми се струва, че и ти не знаеш какво искаш! Що някой трябва да ти ограничава достъпа до форума!? Като не ти изнася или си обиден, просто не го посещаваш и толкоз! Кому е нужда поредната сълзлива драма? :bia:

Редактирано от Митака
Адрес на коментара

Ако не четеш между редовете ... ще разбереш. :bia:

Пак повтарям

Лошото е че съм заразен от ПОКВАРАТА АУДИ и не мога да се откажа доброволо от нея.....

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара

Щом си заразен с "Audiвируса", стой си тук, чети си, пиши си, поддържай си контакти със който пожелаеш и т.н. :bia:

Не се впрягай толкова сериозно на всичко!Най-малкото не си регистриран вчера... :lol:

Винаги има поне две гледни точки по един въпрос!

Мисля, че компромиси се правят от всеки и за всичко!

Поздрави!

;)

Редактирано от ИСО
Адрес на коментара

Ако не четеш между редовете ... ще разбереш. :bia:

Пак повтарям

Лошото е че съм заразен от ПОКВАРАТА АУДИ и не мога да се откажа доброволо от нея.....

Колега със всички ни е така но никой не се оплаква ;)

Заразата е неизбежна :lol:

Адрес на коментара

Мод тиийм пауа батки, шо не му кажете на човека какво да направи, за да си изтри профила, а го разубеждавате? Нали има 1 милион усери тука и сме най-великия форум, кво Ви дреме за 1 по-малко???? :bia:

Адрес на коментара

..

Човек, дай го лабаво. Мога да те уверя, че в други форуми модераторският контрол е направо брутален. Визирам офроуд и vw форума. Тук положението бе лабаво дълго време, затова сега на някои им е тегавко. Въпреки всичко тук си е готино в сравнение с други форуми.

Това с отказването от форума и на мен ми е идвало, ама ти минава впоследствие. Почини си един месец и после всичко ще ти е ок. :bia:

Редактирано от verter
Адрес на коментара

Просто защото няма такава опция. Тук профили не се трият :bia:

Е да де,е тва мнение трееше го напише некой ,а не да си разправяме "Стей,дон'т гоу ауей" и не ни напускай :lol:

Адрес на коментара

Аз му изтрих първите два поста на колегата Любо.

Просто късно виждам темата му. Веднага се аргументирам:

Аз знам от какво е ама няма да кажа

Как само страдах докато го отклия

БЛЯФО на вас! ;) ;) :bia::lol:

и накрая махнах мненията, в които се зараждаше поредната драма.

Идеята, която ни обединява е любовта ни към марката, а ЦЕЛТА на форума е ВЗАИМОПОМОЩ, а всичко останало във форума е странично, било то спам, снимки, обяви.

Ако всеки тръгне да мрънка и пуска теми за всяка намеса, ще стане мазало.

Няма да ти кажа да си тръгваш, понеже от мен се изисква да следя за спазване на правилата и да помагам когато има въпроси. Избора си е напълно твой.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...