Jump to content

Продава, ауди 80 2,6 куаттро авант на части


Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
:) Здравей, колега. Аз проявявам интерес за таблото с борд-компютъра и ръчката, с която се включва/изключва. Отдавна искам да си инсталирам такава джаджа в колата, голяма глезотия си е... Доколкото знам трябва да се слагат някакви датчици, за да работи компа... Какво можеш да ми кажеш за това? Продават ли се тези два компонента, за да мога да си инсталирам бордче? Лека вечер от мен! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, за момента нямам, но ако се появи ще те имам предвид! :zustimm:

:) Добре, колега, благодаря ти... ;) Ако изскочи нещо такова, пиши ми едно ЛС с подробностите... :) Лек ден от мен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

има едни хубави кори с големия джоб, приличен салон с подгряване, , голямото табло с еър бега, спирачки с нови дискове на 280 мм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква е цената на тези кори от снимките и евентуално таблото към тях защото моето няма тези орнаменти от махагона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корите са 150 лв, таблото с двата еърбега е 150.Знам, че е скъпо, но не се намира всеки ден... :zustimm:

Наистина са хубави , но не мога да се справя с цената за момента, че имам и други задължения. Успех с продажбата.zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

imag0109g.jpg

imag0111k.jpg

imag0110yt.jpg

imag0108bs.jpg

Колега силно ме интересува тези кори седят ли още и ако да драсни на лично да се разбереме нещо , искам ги . Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, търся обтегач за канален ремък на 100 C4 2.6 ръчни скорости. Номерът на частта е 078 903 133P. Дали от тази 80-ка ще стане ако го имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...