Jump to content

Интересно видео... Porsche Techart 996 TT 800+ hp 340 km/h Vmax


Recommended Posts

В темата за драга заговорихме за бялото Порше от Варна и даже се пообъркахме, че е било на Сливен!Обаче съвсем случайно ровейки се из нета се натъкнах на интересно видео с участието му!Жалко че така и не посети кръг от драга тая година, ще вдигне летвата в стрийт сериозно!Цецо го е виждал на живо и е наясно с възможностите му!Enjoy...

http://vbox7.com/play:02acf345f1

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-200 за 8.5 сек. все пак ;):D ама тва е щото тоз който го е правил нищо не разбира според един наш колега от форума :rolleyes:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да се види, че бмв-то кара с 200+, а поршето го размина все едно е спрял да пикае до пътя

много по-брутално е усещането за скорост като направят сравнението така, отколкото ако е в поршето и снима на километража 300+

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо само камерата от пътя ме изкефи... другото някак не е съвсем показателно.. Жалко, че не са снимали отвътре, но все пак е нечовешко :rolleyes: Айде сега ония тъпаци от БТВ да дават Румънците как се гонят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Името не се сещам в момента,но от Варна като тръгнеш към София с нея стартираш.

ПП.Автомагистрала "Хемус"

Редактирано от ken
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пишеше ,че бмв-то е М6.Аз мисля че не е М-ка шото вижте на тая до колко й е километража и не само на тая е 330.

Редактирано от ken
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че не е М6 БМВ-то, 645 мисля че е, но и М6 да беше, немаше да е по различен резултата, тая кола е над 800 коня все пак и взима 400м, за около 10.4-5 и има максимална по ГПС над 340 :zustimm:

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони трябва да каже със сигурност, но мисля че най доброто му време на Дрифт Бокса е 10,4 :) И то преди да го засилят на макс както е на клипа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен в цялата схема ме кефи, че както чувам на звук е автомат (стария мерцедесов 5-скоростен), което прави колата много по-лесна за каране, това ако е с механична трансмисия човек, ще удря прекъсвач на всяка предавка по два пъти преди да смогне да смени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони трябва да каже със сигурност, но мисля че най доброто му време на Дрифт Бокса е 10,4 :) И то преди да го засилят на макс както е на клипа :lol:

Да има 10.4 на 402м на Дрифтбокс както и 2.8 до 100км/ч и 8.5 до 200км/ч при това няколко пъти.........така или иначе времената с Дрифтбокс са само "между нас си" и докато не се дадат на мерилка(София/Сливен) не значат почти нищо :lol: Тази кола 996тт за разлика от 997тт се стартира доста по трудно и е доста по-трудна за каране от 997тт макар и да е 95% идентична като кутия и въобще като поведение :)

Видеото обаче е снимано със сетъп малко по-нисък от този с който са давани най-добрите времена.........така или иначе колата правече 336км/ч по ГПС т.е тавана на кутията си още с предишния си сетъп от около 700кс, сега просто ги прави по-бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...