Jump to content

Климатроник на Б6


IoGi_BeaR

Recommended Posts

Колата ми е АУДИ А4 Б6 със двузонов климатроник. До преди няколко дни двете зони ми се местиха заедно, като преместя температурата от шофьорската страна, но навигатора реши да си смени температурата и сега не мога да ги направя да се местят заедно...

Някой има ли представа как става врътката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз имам същото питане...

Колега, ако случайно разбереш как става, драсни един ред! Търси в книжката, ама уви и там нищо не намерих :respekt:

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше го пробвам и на C5, дано да стане, щото е много досадно да променяш температурата и от двете страни (когато си сам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж по някаква невероятна случайност го бях направил, явно съм задържал по-дълго от обикновенното! :hilezh:

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много ти благодаря. :bia:

Поздрави. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на ц5 нестава батка. аз направо полудявам за това. всеки път цъкам копчета като ИДИОТ. само заради това ще си сменя управлението от б6. още не съм разгледал схемата, но няма невъзможни неща. щом успях да монтирам управление от Б5 на хюндай, и да работи на 100%. едва ли това ще е по-сложно. Обещавам да напиша упътване зада си го направят и други.

А и в този ред на мисли, някой знае ли защо на б6 са два бутоните АУТО. като го видях за първи път и реших че управляват двете зони по отделно, НО УВИ. само заради визия ли са 2 бутона или имат и някаква функция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същия ред на мисли, това, което преди малко пробвах - който от двата бутона задържиш, неговата страна става водеща!

Т.е. ако задържиш лявото [Auto], буташ лявото [+] или [-] и се местят и двете.

Ако задържиш дясното [Auto] - местят се от десните [+] и [-].

И това е независимо дали колата е с ляв или десен волан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че ако е настроено да се сменят и двете температури с натискането само от едната страна, с натискане на бутон АУТО и задържане ще се промени да се настройват отделно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, те лесно се правят да се настройват отделно... Просто ако са ти водещи левите бутони [+] и [-], натискаш десните и всяка страна вече се мести поотделно! Ако обаче искаш пак да си ги местиш заедно - задържаш лявото [Auto] ако искаш пак да са водещи левите + и -.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, те лесно се правят да се настройват отделно... Просто ако са ти водещи левите бутони [+] и [-], натискаш десните и всяка страна вече се мести поотделно! Ако обаче искаш пак да си ги местиш заедно - задържаш лявото [Auto] ако искаш пак да са водещи левите + и -.

respekt.gif Благодарско, супер полезно инфо! bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...