Jump to content

A4 B6 - какво?


Recommended Posts

Здравейте,

решил съм да премина на B6.Това което търся е нещо от 00-01г., бензин, ръчна ск.к. и Quattro(последните 3 са задължителни).Питането ми е към кой модел двигател да се насоча и колко пари да си приготвя(не за най-глезената кола, но за читаво се пак) и колко трябва да си приготвя за обслужване?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Командире, може ли да разясниш, защо да е след средата на 2002 година? И аз оглеждам Б6иците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошото е че при тези критерии по-скоро нямаш избор..

ТУК навремето гледах едно друго В6 1.8Т, пак от швейцария - е няма такава тор, дето се оказа. В същото време имаха и една доста добра В6-ца, ама 2.5TDI.. ако искаш разходи се и гледай.

ТОВА може да се окаже най-добрия ти избор.. според мен оправянето и боята няма да излезат повече от 4 000лв, а може наистина да е добро.

и горе долу това ти е избора. 3.0 не бих гледал, ако не си готов на големи вложения, за да стане добра сила от него :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, ако не е сгънато под задната седалка, след това имаш, мито, ддс и акциз и сметни на какви пари ще се върже

подценявате го този удар отзад май, така ми се струва

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма зя какво да се обаждам, защото кола не търся, но като гледам цената трябва да е с мито и акциз, защото иначе ще си купиш здрава кола за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма зя какво да се обаждам, защото кола не търся, но като гледам цената трябва да е с мито и акциз, защото иначе ще си купиш здрава кола за тези пари.

точно, тя затова седи от 4 месеца близо, мислиш ли, че ако можеше да се оправи лесно и бързо нямаше да са я оправили вече и да са я продали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото първата моделна година на В6 е 2002 :respekt:

Не е вярно, 11.2000г. са първите Б6ци.

Тази канадската е много усукана, не се лъжете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно възможно. Останал съм с впечатление, че първите произведени бройки са 2001, но грешката явно е в моя телевизор! Благодаря за поправката :hilezh:

A иначе, ако трябва да сме докрай точни, то модела си е точно от 2002, според wikipedia - Production 2000–2005

Model years 2002–2005 :respekt:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

решил съм да премина на B6.Това което търся е нещо от 00-01г., бензин, ръчна ск.к. и Quattro(последните 3 са задължителни).Питането ми е към кой модел двигател да се насоча и колко пари да си приготвя(не за най-глезената кола, но за читаво се пак) и колко трябва да си приготвя за обслужване?

Поздрави!

Обслужването няма да се различава от това което в момента правиш на сегашния си автомобил. Всичко зависи от това колко време можеш да чакаш и да търсиш нещо да изкочи. Аз така за моята кола чаках сигурно около 1 година. Толкова вече ми беше писнало, че когато пуснаха обявата на мойта и след 5 часа я бях вземал вече. Имаше забележки, но поне ги знаех още като я взех и нямаше изненади. Лично аз мисля, че за това което търсиш цената не бива да е по висока от 10 000лв. За да можеш после като дадеш някой лев за обслужване, някой лев за смяна на свещи, някой лев за гуми, застраховка, каско и т.н. И след тези неща да се върже около 13 000лв. Най-добре е да вземеш някоя добре гледана кола, примерно тук от форума. Всичко е относително, но все пак мисля, че ти отговорих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Командире, може ли да разясниш, защо да е след средата на 2002 година? И аз оглеждам Б6иците.

Защото винаги като излезе нов модел има някакви дребни недоизпипани детайли, които с течение на времето биват изчистени!

Същото като пир Б5ците, почнали са да се произвеждат още 1994, но към 1996 вече вече всичко им е както трябва :respekt:

П.П. Никой не искам да ангажирам с мнението си, просто гледна точка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...