Jump to content

Парктроник А6/4F


wolfred

Recommended Posts

Колеги някаква идея къде се намира модула на задния парктоник, че спря да работи. Или ако има бушон за него,въпреки че ги прегледах всички и са здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днеска смених пищялката за парктроника. Разглобява се всичко като на снимката горе.

Добре де,да не би и при мен пищялката да е проблема, защото като сложа задна и четирите датчика жужат а звук няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,да не би и при мен пищялката да е проблема, защото като сложа задна и четирите датчика жужат а звук няма

Ако е изгоряла пищялка когато дадеш на задна ще изписка за 3-4 секунди и бутона на парктроника ще мига - това е сигнал за проблем с парктроника.

Погледни за записаната грешка - ако е изгоряла пищялка по грешката може да се определи коя точно - предна, задна ляво дясно... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пищялката е само една за отзад. Провери си дали ти е усилена задната в ММИ менюто. На мен ми беше забила грешка за единия датчик. Ако нямаш звук най-вероятно ти е пищялката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има модели и с една пищялка за отзад. При мен се чуват от двете страни отзад (ляво и дясно) и се намират точно под малките странични прозорчета. :2gunsfiring_v1:

Редактирано от Broom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

здравейте колеги имам проблем с задната пищялка-даде фира

но не знам къде е точно,само я чувам че е някъде зад мен ако можете да ме насочите

и как да стигна до нея ще съм ви благодарен,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

благодаря колега,но нещо не я виждам ,ако може една снимка

ще съм много благодарен

благодаря предварително

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш евтино решение и не ти се занимава с крадените стоки по битака може ад погледнеш тази обява: http://prodavalnik.com/parking-senzor-audi-pdc-za-audi-a3-a4-a6-rs4-rs6-s4-s6-4b0919275f-7h0919275d-7h0919275a-i19191379

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам голямото желание да си възстановя парктроника. Не знам по каква причина но при мен липсва модула на парктроника както и кабелите.

Някой случайно да знае от къде мога да си намеря ел. инсталация за парктроник с 8 сензора? До тук си набавих модул, имам монтирани сензори на предната и задната броня оригинални. Трябва ми кабела от предната броня до модула, от модула до ботунчето за парктроника и CAN-а, и кабела от модула до задната броня.

Звънях на 10 морги явно инсталациите не ги пазят, ако някой може да помогне ще съм много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей те колеги нещо не мога да стигна до задната пищялка,

ако някой има нещо като снимка как да я намеря,колега от форума ми подсказа че е на задният колан,

но не мога да я намеря 

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...