Jump to content

Момчета моля помогнете


Recommended Posts

Значи имам audi 100 92г

и ми се спука маркуча за хидравликата.Ходих в един магазин и ми казаха че

струва 440лв. и трябвало да се поръча само от Германия.А на мен сега хич не ми се дават 440лв :rotcol:

Ако някои може да ми помогне моля да пише.Знам че се е писало много

по въпроса за този маркуч,обаче аз живея във Варна.Моля ако има някой от Варна,

който е решил този въпрос да сподели!!!!

Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да изчакаш включване на хората от Варна и Бургас!

Иначе с удоволствие бих те изпратил на "Симеон",в един магазин специално за водни съединения и маркучи.Естествено неоригинални и доста под тези космически цифри :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпрати ме мен,ако говорим за маркуча с металните накраиници,не ми е спукан но виждам че леко е почнал да сълзи от долния накраяник.И за какви пари ги прават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да изчакаш включване на хората от Варна и Бургас!

Иначе с удоволствие бих те изпратил на "Симеон",в един магазин специално за водни съединения и маркучи.Естествено неоригинални и доста под тези космически цифри :bia:

Ами то ако трябва ще дойда в София.Кажи ми колко струва горе-долу.Говоря

за маркучя,който е с металните накрайници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този мъркуч трябва само оригинален да се купи ментаци или правени такива не стават!!!за тва и струва толкова но 440 лв е доста пресилена цена!!!по скоро около 300лв е!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този мъркуч трябва само оригинален да се купи ментаци или правени такива не стават!!!за тва и струва толкова но 440 лв е доста пресилена цена!!!по скоро около 300лв е!!

оффф ти ме отчай съвсем :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво да ти кажа германеца го е измислил само нов/300лв/ !!ако сложиш правен или ще текне или ще почне да ти прави мизерии хидравликата и помпа може да хвърлиш така че не можеш да си правиш експерименти!а втората употреба/100лв/ не е никва гаранция че няма да текне другиден !тва явно им слабо место на тея хидравлики при ауди 100!!често срещан проблем е! :bia:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам за какъв маркуч говорите ама и в България има хидравлични системи. На един трактор дето хидравликата му работи на 80-120 бара да не мислите че маркучите му идват все от Германия. Важното е да се намери подходящото място и подходящият човек. Някой който прави/ремонтира хидравлика (не за коли) професионално. Или прави хидравлични преси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво да ти кажа германеца го е измислил само нов/300лв/

Не знам каде си го гледал 300лв ама във Варна ми искат 440лв

За 140лв ако трябва и в София ще доида :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може във Варна да няма сервиз за хидравлични маркучи. Във Видин цената на правен такъв със старите накрайници - 20 до 50 лв.

Качеството е гарантирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм за един такъв сервиз в Разград,които изработват всякакви маркучи по поръчка.Ако толкова неможете да се оправите утре ще ви дам телефоните.Знам само,че зареждат доста магазини в цяла България.Баща ми доста често е пращал наши клиенти за поръчка на нестандартни маркучи при тях и хората винаги са оставали доволни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм за един такъв сервиз в Разград,които изработват всякакви маркучи по поръчка.Ако толкова неможете да се оправите утре ще ви дам телефоните.Знам само,че зареждат доста магазини в цяла България.Баща ми доста често е пращал наши клиенти за поръчка на нестандартни маркучи при тях и хората винаги са оставали доволни!

Дай ми някакъв телефон да се обадя и да проверя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко по темата - от моите преживелици -

тук.

С една дума нов - от Uniterade.

Може и да има тукашни решения, но аз вече го смених и се надявам да не се сетя повече.

Успех колега !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е малко късно да въртя телефони,но за утре следобед обещавам.Че и визитката на фирмата не е при мен!

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чудя се ако не можеш да отделиш 400лв за този ремонт изобщо какво ще става за напред. Ауди 100 може да струва 6000лв на пазара втора ръка, но като нова е струвало над 50 хиляди и си е луксозна кола. Трябва да помислиш за друго ауди според мен, това си скъпа за поддръжка кола

кофти работа, но така е, развалили се нещо сумите са солени, даже тези 440лв ми се струват нормален разход за този автомобил :bia:

Успех с ремонта все пак :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чудя се ако не можеш да отделиш 400лв за този ремонт изобщо какво ще става за напред. Ауди 100 може да струва 6000лв на пазара втора ръка, но като нова е струвало над 50 хиляди и си е луксозна кола. Трябва да помислиш за друго ауди според мен, това си скъпа за поддръжка кола

Аз нямам намерение да я карам още 5-6 години.Даже сега искам да я продам и да си взема някоя по-нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че по-новата ще ти  е по-евтина за поддръжка жестоко се лъжеш!

:hilezh::bia::blink: Един мой познат казваше "Плащаш и ревеш" :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях, една фирма в Русе която се занимава с правене и ремонт на хидрвлични маркучи. Мога да ти дам телефон или да питам след празниците дали могат да помогнат и естественно колко ще струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като препатил с този маркуч да кажа, че не намерих майстор в София и околността, който да се наеме да ми прави маркуча и да гарантира, че ще го направи наистина. Всички т.н майстори ми казваха: "ще ти го сглобя някак си, но не ти гарантирам че ще държи и работи нормално". Някои по-съвестни майстори директно ме отрязваха. Нямало оправия; били опитвали да правят такъв маркуч пред, но без осезаем успех разбира се. За тях специално за този автомобил всичко друго освен оригиналния маркуч е равносилно свистене, скърцане при завъртане и нов теч. Такива били ефектите след техните интервенции.

Ходих и в две специализиране фирми, които правят хидравлики. След като чаках 30мин на опашка (представете сиопашка за хидравлични части най-вече маркучи), дойде моя ред. Показах маркуча, хората го огледаха и казаха че няма да ме огрее. Нямало как да направят същия, имал некви по специални отвори не знам си къде. И така след като обиколих кой ли не още, отидох в Аутотехника и си платих като поп 340лв. След това рециклирах и рейката и сложих новия маркуч. Така за 20 месеца хидравличната течност в казанчето ми е спаднала с 1,5см. Преди ремонта губих по 1,5см за 10 дни.

Аре със здраве. Правете каквото искате с колите си.

Редактирано от Aratas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета този мъркуч на АУДИ100  е специфичен!!!! не става с правен от опит го знам,  или нов или втора ръка !!!! :birthday:

Коле,нема смисъл....ти му обясняваш,оно си рупа.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...