Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

купето е фейслифта колега.Поздрави

  

Както говорихме по телефона на този модел А4, а именно Б5 няма 131к.с. Двигателя с код AJM е помпа дюза и е 116к.с.

Здравейте,интересуват  ме цените за ауди а4 180к.с 2,5тди .

-пълно обслужване ролки ремъци,водна помпа термостат

-кората под двигателя и за под скоростите

-дюзите+умната дюза

 

Благодаря предварително

Здравейте, моля изпратете ми рамата на съответния автомобил за да мога да дам точна оферта.Мерси :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  

Както говорихме по телефона на този модел А4, а именно Б5 няма 131к.с. Двигателя с код AJM е помпа дюза и е 116к.с.

Здравейте, моля изпратете ми рамата на съответния автомобил за да мога да дам точна оферта.Мерси :)

wauzzz8e23a333376

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам оригинални части на Audi/VW, ако искаш да закупиш някакви алтернативни или точно определена марка не съм аз човека, има достатъчно колеги във форума, които могат да ти направят оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на търговеца Raino за перфектната комуникация и обслужване! Печелиш ме като клиент. Браво на такива хора и успех! :flehan:  :respekt: 

Редактирано от Iv4o82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, интересува ме може ли да се поръча част от предната броня за Audi A6 Allroad 2007г. Интересува ме тази част от снимката. В Auto Plus ми извадиха този номер на часта 4F0807681J01C, но момчетата там не са сигурни дали идват и двете неща от снимката, защото им показва само рамката на халогена. разрових се в интеренет и намерих само този номер уж само за вътрешната част (тази квадратната от задния край на рамката) номера е този: 4F0807681J, a искам да ги закупя и двете и се обръщам към вас с надеждата да ми кажете дали са и двете и да ми дадете ценаза тях.

 

Благодаря предварително.

 

post-88579-0-05517000-1422176994_thumb.j

Редактирано от rbelchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега .Писах ти на лично , но нямам отговор , затова реших да пиша и тук.

Дали има следния артикул:

Това е за А4 Б5

 

8D0 919 272 B    -  дисплей за външна температура.Модул, който се монтира в таблото.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , на мен ми трябват предни спирачни маркучи , че ги сменям по два пъти в годината !Купувам уж най-хубавите алтернативни такива , но уви !

Колата е А6 Ц5 2.5 AFB и може ли да те помоля за цена на ангренажен комплект с филтри , водна помпа и термостат !

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах едно произведение на изкуството за клиент, вчера пристигна и реших да го споделя :)

69cba2c42d5214db43b07137979a911f.jpg714334c59075de65eae72f3c687e659b.jpg

S line titanium package edition решетка :)

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега цена за комплект на предните носачи, накрайници, биалетки и цена по-тделно за всеки елемент може ли да дадеш ?

Ауди а4 Б5 .

Оригинални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вакум който управлявавал клапите на парното/ климатроника.

Часта е с знака на audi/VW - с номер - Valeo - 357820678.

Редактирано от kemikul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оригинална помпичка на съединителя тази която стои на скоростната кутия .

За б4 АБК 1992'

Каква е цената ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега .Да ти се намира датчик за парктроника на задната броня ? Втория от ляво на дясно . За а6 4ф комби .Има си и предни сензори и графика за инфо ако ти е нужно .Поздрави 

Редактирано от MI7ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...