Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

Здрасти, интересувам се от цена на прашници на задни амортисьори и материала от който са, защото вече два пъти за 8 месеца ми се къса гуфрето, защото уж вече ги правели само пластмасови и се къса . Колата е ауди а4 б5 1997 година 1.8 125 коня. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здрасти колега, трябва ми оригиналния блоу офф, но подсилената версия от тт 225 или с3 225 на 710N завършва. И има ли проблем да се сложи на а3 150 сток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,интересувам се от някои 4асти за ауди а6 1,9 тди пд :

1. комплект спира4ни дискове и накладки за предните колела и като компект за 4етирите колела- цена и марка

2.комплект предно ока4ване-марка и цена

3.комплект карета ,като посо4иш какво то4но вклу4ва комплекта -марка и цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега интерисува ме цена за тампон на двигателя с датчик и съединител и маховик за ауди а4 1,9 тди 130 коня код на двигателя AWX колата е с 5 степенна ръчна скоростно кутия и е комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега интерисува ме цена за тампон на двигателя с датчик и съединител и маховик за ауди а4 1,9 тди 130 коня код на двигателя AWX колата е с 5 степенна ръчна скоростно кутия и е комби

 Ако може и мене да ме информирате за цените имам същите проблеми само че не съм с комби 2002г. седан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега интересуват ме цените на :пръскалки за фаровете за Б7 лява и дясна и емблемата на предната решетка пак за Б7.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ЛС-тата четеш ли че ти писах преди  5 дни отговор няма ?

Чета ги, но за съжаление ЛС от теб не виждам, моля

прати го пак ;)

Извинявам се, не случва за пръв път, но проблема не е в мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега трябва ми масло  филтри маслен въздушен и за климатроника за ауди а3 1,6  бензин 2008г 96000км-реални какво ще ми предложиш? и цена  Благодаря :respekt:

Редактирано от genev1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново на Райно за коректността, точността и това, че мина през половин София в ръш ауър да ми достави един "турбо маркуч". Голям човек си.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от puhy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз да се разпиша по темата. Райно е един от най-точните хора, които познавам.

 

Посъветва ме и ми помогна при огледа на аудито, което си купих - и то така, все едно си купуваше кола за самия него. Благодарение на него даже ми отбиха от цената.

За авточастите няма какво да коментирам - оригинални, на супер цени, който си е поръчвал от него - знае. На всичкото отгоре се вдига от другия край на София за да ми ги донесе!

Точността му е пословична - каквото каже, се случва по начина, по който е казал, че ще се случи. Просто се вижда, че му доставя удоволствие да помага на хората, за разлика от разни тарикати, дето се чудят как да те ошушкат. Ако имахме повече такива хора в държавата, "европейците" щяха да ни завиждат колко сме напред.

 

И за капак - държи се все едно те познава от години и винаги става приятен лаф с него.

 

Евала, Райно, благодаря за всичко! :flehan::respekt::biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...