Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

Здравеи колега,

Имам проблем и колегата kockoo ме насочи към теб.

Търся си ремонтен комплект за компресора на окачването за Audi A6 Allroad.

Комплекта доколкото разбрах включва О-пръстен, сегмент и болтове.

Поздрави,

Стилиян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей можеш ли да ми дадеш цена за 1.8ТQ Avant AEB 96-та комплект ремъци ( не знам дали така се води) - за обслужване на автомобила... ремъци ролки бла бла бла - а и водна помпа.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей можеш ли да ми дадеш цена за 1.8ТQ Avant AEB 96-та комплект ремъци ( не знам дали така се води) - за обслужване на автомобила... ремъци ролки бла бла бла - а и водна помпа.

Благодаря предварително.

Имаш ЛС :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегата Райно за качествените части, отличните отстъпки, отзивчивостта и отговорите на хилядите мои въпроси.

Браво колега

:respekt:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Наскоро си купих Ауди А4 B5 Авант 1,9 TDI 116 к.с.2000 г. Интересува ме какво масло ще ми препоръчаш, цена, както и цени за филтрите. Също така ще искам да сменя и спирачни дискове, накладки,ангренажен ремък и ролки. Искам да си направя една груба сметка колко трябва да приготвя за ремонт. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам имате ли демпферен маховик и съединител комплект за Ауди А3 2.0 тди 2004 година и каква им е цената,че на пролет мисля да ги сменям? Благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Прочетох доста положителни постове за частите и коректността на Райно.От половинн година и аз се причислих към АУДИ семейството,в началото като взех колата я закарах на диагностика и ми казаха че свещите са позаминали,искам да ги сменя интересува ме на каква цена са.Двегателя е 1.8 PM Ауди 80 Б3 1988,свещите са 3 електродни или нещо такова .Понеже не съм толкова навътре в нещата,ако трябва да дам още някаква информация,стига да ми кажете от къде да я намеря,ще я предоставя.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, утре ще ти дам цена на свещи, изпрати ми на едно лично съобщение рамата(VIN номера) на колата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, имам нужда от предно ляво каре / външно/ за А4 96г. 4х4 1.8Т и от комплект предно окачване. Питането ми е какви са цените на частите и срока за доставка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега ще те помоля да ми кажеш цена на феродов диск на съединителя , колата е А4 1.8 125 k.c. 96г (АДР)

Редактирано от Pagu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега да попитам за цена на Чекмеджето за вещи от ляво на аварйните,заден пепелник и кора под двигателя и скоростната кутия.Колата е аА4 Б7 3.0 ТДИ 2005.Благодаря предварително. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да те питам колко струват основни и биелни лагери и аксиални лагери/полумесеци Аudi a3 1.6 1999г :gruebel:

Редактирано от grand91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега дай ми цени за

маслен филтър

въдушен филтър

горивен филтър

дифтунка или пробка с дифтунга

биалетки

2,0л 140 2004г мотор BLB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега дай ми цени за

маслен филтър

въдушен филтър

горивен филтър

дифтунка или пробка с дифтунга

биалетки

2,0л 140 2004г мотор BLB

Имаш ЛС. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...