Jump to content

Избор на Газов Инжекцион


Recommended Posts

Колеги не разбирам почти нищо от газовите уредби и за това имам някой др въпрос. Интересува ме газов инжекцион за а4-ка 1.8Т мотор.Коя марка е най-подходяща и няма да имам проблеми? Чета тука че има доста видове средни класове високи и т.н.т незнам каква е разликата обаче? Около 1000лв мисла да дам и да ме насочите къде сте слагали вие газовите си уредби :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Фобос и съм супер доволен.Ауди А 6 1.8Т--10-11 на 100 газ смесено.Засега никакви проблеми.Почти няма разлика м/у бензин и газ.Но ако избереш такава система драсни ,да ти препоръчам някои компоненти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с Бардолини, двигателя е 1.8Т AVJ - нямам никакви ядове. Разхода е като на бензин и вървежа също. Монтажа е от http://sofgas.com/

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един глас за Фобоса, а и имат безлихвен лизинг. Ако си от софия и предпочетеш Фобоса драсни и на мен, че имам допълнителна информация. Ето и сайта им Фобос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Фобос по много причини, особено за турбина. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Фобос по много причини, особено за турбина. :)

Да ясни са причините, това продаваш.

Иначе за около 1000 лева е все тая какво ще слагаш, един дол дренки са. Само монтажа е важен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От среден клас за 1000лв и нисък за толкова разлика няма :)

ПП - Специално за ГИ не съм проучвал, но в много други области е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също искам да питам тези бързи рейки дето се слагат,омаслител на клапаните и мощен изпарител арктик дето го дават за тия 150кс нужно ли е сичко това или е за предпочитане и бързата рейка за какво служи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омаслител за клапаните не ти трябва за този мотор, мощен изпарител задължително а бърза рейка според зависи. При стоков мотор не ти трябва особено бърза рейка но при чип се налага. Принципно си е предимство.

Рейката това са газовите инжектори а колко е бърза определя колко бързо могат да се отворят и затворят.

Според мен избери Фобос 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам много други уредби, но работя с Фобос защото е качествена, лесно се поддържа и има много опции.

Фобос 1 струва 1120 лева, лично аз на този мотор му качвам усилен изпарител Меджик, тръба 8мм, клапан 8мм, мощна сонда с изход 8мм., само така нещата са гарантирани, като цената скача с още 100 лева, или 1220 лева. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!И аз се ориентирам към ГИ Фобос 1.Ще го монтирам на Ауди А4 1.6 96г.На 26.01 имам запазен час в сервиза в Богров, офертата с безлихвеният лизинг е много добра ( според мен ).Дано монтажът да е безпроблемен и всичко да работи нормално.Ще публикувам мнение задължително!Пожелайте ми успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Както обещах ви пиша след като вече имам монтиран ГИ Фобос 1 в Сервиза в Богров.За сервиза мога да кажа,че на пръв поглед хората които работят там знаят какво трябва да првят.Приятно впечатление ми направи това,че в събота с работоно време до 13.00 часа останаха да довършат работота по колата до 16.30 часа,което не се случва често( при други майстори и сервизи )!Момчето което се води приемчик и ми направи настройките по колата беше много любезно и изчерпателно ми обясни как функционира цялата система.Не съм изминал много километри, но колата върви перфектно както и на бензин така и на газ!Благодаря на екипа на сервиз Фобос за коректната и добра работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...