Jump to content

Как постигнах 4 лв. /100 км с В3 на газ!


Recommended Posts

  • Отговори 279
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

15 (0 Гост/и и 1 Анонимни потребител/и)

14 Потребители: AuDi_RuLzz, liubo, AUDI, Satriani, Cherepaha, L_U_B_E_T_O, i_kotev, drag_bg, vladi_di, Vorsprung durch technik, mitaka, anjel, Roni, brunobanani

Мисля, че темата на колегата Банани се превърна вече в хита на сезона, той изглежда е културен човек, моето предложение към него е да сложи метан на колата и да не прави експерименти. Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът - Ауди 80 В3 - 1989 година с двигател 1.8 - 90 коня моноинжекция.

... (автомобила е с 4 скоростна кутия - нямам даже 5-та)

Я някой светнат да каже има ли Б3 със 4-ри скорости ?!?!?!?! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има, а освен това има и две задни, по една за всяка гума, назат е много маневрен щото се управлява като танк, блокираш едната и се въртиш в кръг на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фрайлауф трябва да се разбира от рода на Свободен пробег

А заглавието на темата може да се промени на

КАК ДА УМРЕМ ЗА 4 ЛВ. ПО МАЛКО :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата си е купил заводско перпетомобиле !?, искам и азЗЗЗЗЗЗЗ :wall:

ПС: винаги съм знаел че ауди е по-напред от всички останали фирми в бранша, сега се оказа че са и с доста години пред физиката :D

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама коя кола има "фрайлауф"?

Wartburg :wall:

....а Freilauf означава свободен ход...който е карал Вартбург знае принципа на действие....но да не спамиме в темата на човека :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна идея!

Хайде да си направиме експерименти кой може най-висок разход да постигне на 100 км,без значение с какво гориво :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъ..?! :D  :wall:  :D

Сега очаквам тема как постигнах разход 60/100 с Б3 на газ..София Пловдив на първа... :D

между другото аз преди срещата за леденика стоях пред един светофар и форсирах на място че да ми свърши горивото и да заредя, мога и една такава тема да постна, знам доста хватки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна идея!

Хайде да си направиме експерименти кой може най-висок разход да постигне на 100 км,без значение с какво гориво  :wall:

Ша ви разбием бре... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без думи-четем и не вярвам на ушите си.

хехехехехе

Сега сериозно-грам умисъл нема в такъв начин на каране-ебати икономията- се утрепеш някъде за 2 лева бре.ЕЕЕЕЕ

А ако ти е скъпо-не карай кола.Камули пък Ауди-купи си Тико или колело.ЕЕЕЕЕ самуубиец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като чета и започвам да съжалявам, че имам автоамтик :D то било много икономично така...

обаче аз само да добавя, че като ме дърпаха (:wall:) до един маистор и едвам натисках педала на спирачката с 30 някъде. спирах нормално, но ако се наложи да спра със 80-100 без серво съм сигурен, че ще стане беля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Ако размислиш за колелото,дзънни ми едно телефонче,ша те уредим  :wall::D

Благодаря за идеята. Запален колоездач съм също. Даже наскоро си купих багажник за колела за аудито понеже често пътувам извън града и обичам да си вземам мойто колело и на приятелката ми.

Разбира се както вече може да се досетите багажника се монтира отзад а не върху тавана, тъй като по всички тестове на ADAC е доказано, че съпротивлението на 2 велосипеда монтирани на заден багажник е много по-малко отколкото на същите монтирани върху покрива. За сравнение разхода може да се качи до 30% на втория тип багажници. Ще кача и снимки друг път!

Благодаря ви много за коментарите. Сега ви оставям, защото имам служебно пътуване до Солун за два дни - с автобус ... не с аудито (щеше да ми интересно какъв разход ще даде до Солун и обратно :D.

Връщам се през уикенда и се надявам да намеря и някои по-конструктивни предложения за това как можем да бъдем още по-икономични!

Повярвайте ми има смисъл да се помисли в тази насока ... а на шегаджиите .. забавлявайте се ... лошо няма! :D

ПС: drag-BG Ако реша да мина на някой пистов бегач DRAG ще те потърся наистина, щото от този сезон май са вдигнали цените!

а btw .... както може да прочетете и на аватара ми вече BRUNO BANANI - NOT FOR EVERYBODY !!! ... или иначе казано DON`T TRY THIS AT HOME !!! ... само за маниаци :D

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото аз преди срещата за леденика стоях пред един светофар и форсирах на място че да ми свърши горивото и да заредя

Каква е идеята на тази процедура? :wall:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...