Jump to content

ГОЛЯМА РЕШЕТКА НА АУДИ А3 2004г


Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли дали може да се сложи голямата решетка на ауди а3 2004г. И само решетката ли трябва да се смени или цялата броня. Ако може да ми кажете и някаква приблизителна цена за решетката и слагането й. Благодаря ви предварително!

post-67243-0-91497200-1328536284_thumb.j

post-67243-0-93574700-1328536300_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли дали може да се сложи голямата решетка на ауди а3 2004г. И само решетката ли трябва да се смени или цялата броня. Ако може да ми кажете и някаква приблизителна цена за решетката и слагането й. Благодаря ви предварително!

колега сменя се бронята и капака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен седи грозно. Не знам, дали става с таква от а4, но ако ти трябва голяма решетка примерно от а4 голяма, аз продавам една ;)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита дали може да си сложи Голяма решетка на а3 8п преди феиса

Може но сменяш и бронята :zustimm:

и капака и основата на бронята :) и става с муцуната на мойто ауди , която е значително по-хубава. Single frame grill

ето подробен линк http://www.audi-sport.net/vb/new-a3-s3-sportback-8p-chassis/54571-conversion-pre-facelift-double-grill-bumper-facelift-s-line-bumper.html

Редактирано от DoH_KuXoT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли дали може да се сложи голямата решетка на ауди а3 2004г. И само решетката ли трябва да се смени или цялата броня. Ако може да ми кажете и някаква приблизителна цена за решетката и слагането й. Благодаря ви предварително!

Колега това ли е аудито на което искаш да сложих решетката ако е това ще си изглежда напълно оригинално. А снимките на синьото ауди, което е сложил колегата така като гледам неми прилича на новото ауди а по-скоро от 1997 до 2003.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

На конкретно показаната кола стои добре,все пак решетката се дели от малка ивица в бронята,която дори е очертана.Ако говорим за модел 8L,тогава изглежда много "красивно" :hilezh:,нещо като Б5ца с angel eyes :2gunsfiring_v1: :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Колеги, все пак и аз да питам отново - лесно ли става смяната? 

 

Тоест вземам само голямата броня и другия капак и просто ги слагам ? 

 

Необходими ли са някакви по-специални нагласявания и промени по колата или по новата броня и капак ? 

 

От паркирането по бордюрите вече предната броня ми е заминала и не става за ремонт. Така и така ще купувам нова - поне да сложа с голяма решетка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да съм по-конкретен няма да слагам S- line бронята, а нормалната с голяма решетка (просто примерна снимка от нета):

 

bumoer.jpg

 

 

Трябва ли да сменям моите фарове за мъгла или мога да ги сложа и тях?

 

И някой казват (за другия тип броня), че трябвало да се смени и " Side reinforcement bar " или на тази брояна не е нужно ? 

 

Ще съм благодарен за по-конкретен коментар. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Здравейте, аз искам да попитам дали предният капак, от А3 8l като на А3 8p. Въпросът ми е дали ще изглежда малко като по новото, естествено с бтонята.

Тук видях снимка на по старото, направено като по ново и доста добре изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложиш голямата решетка от A3/8P/ фейс на A3/8L/ е грозна работа.

Освен броня сменяш и капака.

Ако е А3/8Р/ от първите,да правиш тая трансформация,но в твоя случай не си струва.

Не знам коя година е тая А3-ка/8L/,но ако е преди фейса,поне може да смениш фаровете и стоповете с тези на фейса.

 

Поне така виждам нещата аз,да не се засегнеш нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...