Jump to content

Проучване за една инициатива ...


Inkozi

Recommended Posts

....Ша ли се класираме пак ...

бе ша са пробваме, но едва ли ще се застоим много. Въпреки, че като се замисля, то следобеда ще си отиде....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 192
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...

RSQ с жълтия буркан отпред - leading car ще го раздава. /Анани какво ще кажеш?/.

Освен да си го сложа на главата... С кракомобил съм. Аз съм се ангажирал вече, но по друг начин.

P.S.: Мене рейтинг ми не требе, шот' съм прост :)

Редактирано от RSQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, ангажираните да возят абитуриентите, да четат редовно темата. Идва моментът на реализация и очаквам още някакви странно-непредсказуеми промени да настъпят. Ще ви информирам на минутата.

Относно 29.05 - за НИМ, ще настоявам този ангажимент да отпадне, ако от Президентството осигурят транспорт. Надявам се да осигурят. Има вариант абитата да идат и с рейс 111.

ЩЕ ВНЕСА ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗЯСНЕНИЕ ЗА ВСЕКИ АБИТУРИЕНТ - В КОЛКО ЧАСА ДА ГО ЧАКАТЕ. БУКВАЛНО СЕГА РАЗБИРАМ ОТ КОЛЕГИТЕ, ЧЕ НЯКОЙ ОТ ЧАСОВЕТЕ НЕ СА УТОЧНЕНИ ОЩЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Кире,аз съм с Астра бре.

Споко, аз съм с опел кадет... Може да се направиме, че сме от хлопел клуба... Мойта кочина фърли котва, не знам дали ще направя скоростите до датата.

ПС: Ще взема на брато ми Б4-ката, или ще подкупя Баджо с тортички да ме вози, така че ще го уредиме момчето.

Редактирано от Audi V6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че засега всичко върви по план и се надявам да няма изненади:)

Ако има нужда от мен съм на линия!

Мога да действам като линейка на спешни повиквания :hilezh:

GSM:0898 210 511

ICQ:133098149

E-mail:krom@cablebg.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се забатачат нещата за който и да е ден, бройте ме и мен като резерва...само трябва да знам 1 работен ден предварително да мога да си пусна отпуск. Бях писал и на RED-AUDI, но явно нещо се е бъгнало със съобщението.

За уточнения - ICQ 110448884

//С уточненията:

на 25ти поемам ангажимент за Стилиан и Велин

Редактирано от Един_Луд
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що получих SMS от Галя.Дано да успея, че утре съм на няколко интервюта за работа.Мисля,че ще се впиша.Колега Гълъбофф,дай да се видим някъде,че оня квартал ми е пълна Индия.

Жоро, надявам се да те намеря между интервютата, ще ти звънна към 9-10 часа, ако искаш в 15:30 пред НИМ ? Аз мисля че бих се ориентирал повече, живял съм известно време в Горна Баня и оная част на града ми е позната. Виж, София-север знам къде е, някъде около Бъзи, но да се ориентирам в този район...Дано момчето знае къде трябва да отидем

p.s. взел съм балони, за другите колеги - продават се по пазарите :blink:

дано само да смогна да измия отвътре и отвън колицата...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоил - 18.05 - 16:00 ч. - Княжево-София север - Galaboff, Jorata

Валя - 20.05 17:30 ч. - Дома - Радисън - Petroff, BECKO + всеки който има желание да поразгледа новата мода в абитуриентостроенето сезон 2006та - денят е Събота

Яна - 21.05 - ОВЧА КУПЕЛ 2, бл. 6, вх. В - 16:00 ч. - Континентал Палас - RossN, Lord of the Rings + всеки който има желание наволя да понатиска клаксона по улиците на София тогава - все пак е Неделя

Нгуен - 23.05 - Дома - НДК - Smith, Inkozi

Лъчо - 25.05 - 16:45 ч. - Дома - НДК - Audi V6, Jorata

Стилиян и Велин - 25.05 - ДИАНАБАД, бл.38, вх. 4, ап. 76 - ЕДИН ЛУД

Емил - 26.05 - Дома - хотел Централ - gsb, Hitman

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият приятел на АКБ - Стоил вече беше закаран на абитурентския си бал от мен и колегата Jorata :respekt: Всички бяха усмихнати и ми напълниха душата :flehan: ето и снимки :flehan:

:flehan:

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Господааа. Пълните ми душата. Супер сте. :respekt: Като ви гледам така изтупани и започнах да меря кое сако ще ми стане .. ееегати ... за сега никое :flehan:

Галабе .. количката кво стана с нея ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господааа. Пълните ми душата. Супер сте.  :respekt: Като ви гледам така изтупани и започнах да меря кое сако ще ми стане .. ееегати ... за сега никое  :flehan: 

Галабе .. количката кво стана с нея ...

Яворе, аз бях по спортна риза и спортен панталон, може да е идея и за теб :flehan:

Нищо и няма на колата, само ме е яд, че не закарах точно пред ресторанта момчето, беше на 5мин от там, където спряхме. Била се е насъбрала вода от вън някъде (мивката можеби) и в един момент се е стоварила в/у горещия двигател .... ама аз с моята техническа грамотност.... :flehan:

ще си позволя малко немски (който всъщност не разбирам :gut: Ende Gut - Alles Gut ;)

Хиляди благодарности на Aleko и Любо (V6) за подкрепата на другарче в труден момент, както и на Жората, който се свърза с Алеко ;)

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият приятел на АКБ - Стоил вече беше закаран на абитурентския си бал от мен и колегата Jorata :respekt: Всички бяха усмихнати и ми напълниха душата :flehan: ето и снимки :flehan:

:flehan:

galaboff, Jorata,

;););)

И на мен ми пълните душата ;) . Още повече, че тия муцунки на снимките съм ги виждала и тъжни и весели - ТУК СА МНОГО ЩАСТЛИВИ :gut:

И АЗ С ТЯХ!

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро Пейчев и Киро Гълъбов са младите колеги, които много обичам и уважавам. :respekt::flehan::flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Petroff се уговорихме за 20-ти - 16.30 на паркинга на НИМ. Който желае може да се включи в колоната още от там :respekt:

И ние се местим с 30 минути напред - срещата на желаещите да побръмчат по маршрута Горна Баня - Радисън заедно с мен, Petroff и щастливата абитуриентка Валя е 17.00 на паркинга на НИМ.

Айде народе, не останаха места в колоната :flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние се местим с 30 минути напред - срещата на желаещите да побръмчат по маршрута Горна Баня - Радисън заедно с мен, Petroff и щастливата абитуриентка Валя е 17.00 на паркинга на НИМ.

Айде народе, не останаха места в колоната :flehan:  :flehan:

ПРОМЯНА ПРИ ВАЛЯ - ТРЪГВАНЕ ОТ ДОМА В 16:45 ч.

Вероятно и аз ще съм там :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan: Стоил :flehan: - 18.05 - - Княжево-София север - Galaboff :respekt: , Jorata :flehan:

Валя - 20.05 16:45 ч. - Дома - Радисън - Petroff, BECKO + всеки който има желание да поразгледа новата мода в абитуриентостроенето сезон 2006та - денят е Събота

Яна - 21.05 - ОВЧА КУПЕЛ 2, бл. 6, вх. В - 16:00 ч. - Континентал Палас - RossN, Lord of the Rings + всеки който има желание наволя да понатиска клаксона по улиците на София тогава - все пак е Неделя

Нгуен - 23.05 - Дома - НДК - Smith, Inkozi

Лъчо - 25.05 - 16:45 ч. - Дома - НДК - Audi V6, Jorata

Стилиян и Велин - 25.05 - ДИАНАБАД, бл.38, вх. 4, ап. 76 - ЕДИН ЛУД

Емил - 26.05 - Дома - хотел Централ - gsb, Hitman

Редактирано от RED-AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз за 25 може и да отпадна,ама не е сигурно.Гледам Росен може да се включи,ако иска да ме замести.

П.П.Благодаря ви колеги!!! И вие няма да останете по-назад, така че не го изтъквайте толкова много. :flehan::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМЯНА ПРИ ВАЛЯ - ТРЪГВАНЕ ОТ ДОМА В 16:45 ч.

Вероятно и аз ще съм там  :respekt: 

И ние променяме - желаещите за кръгче с Валя - 16.00 на НИМ :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...