Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

Еми то си е казано: Който не бара - кара. :hilezh:

Движа се вече, даже сменихме и лагера на задно ляво колело, че така виеше та не мога да преценя трябва ли ми проходно гърне или не. Май е добре положението от към генерация, градско със сигурност не ми е шумотевица и е ок, извънградско не знам да не се появи някой гаден резонанс на определени обороти. Но засега не мисля да тествам, че да няма пак - Ало камионите. :lol:

Относно пушенето - сега на празен ход не пуши или е толкова малко, че едвам се забелязва. Подам ли газ обаче прави димки, като пусна газта докато стабилизира оборотите пак пуши. Ако подам газ и задържа на определени обороти без да си играя с газта - изпушва и после мисля изчиства. Ще видим какво ще се окаже там. Днес пробвах с друг дебитомер, но няма промяна, явно не е от него.

Вървежа е ОК за момента, особено сега като е хладно, за 1 бар бива. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кабелите, които ми се изчака чакалото вече - Ицо Смотингера забравил да ми ги поръча.

С тебе май требе да го напляскаме тоя младеж,че нещо се е омагьосал.........на мен не ми беше заръчал Гредито,ама се усетих на 3тия ден още :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хухавелник. Ще му пусна едно болтче в новосглобения мотор. :hilezh: И без тва не знам как ще я сглоби колата, толко време престоя тоя паметник вече, че то не се знае кое нещо от къде е свалено. Вчера 2 часа търси стойка за алтернатор и накрая се оказа, че той си е чисто и просто без стойка излезнал от завода. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е, какво направи тоз индивид, заедно строшихме колите г/д, той имаше частите под леглото, пък аз пръв подкарах, та даже пак мисля да я чупя :D

п.с... бтв кой прееба Шпека с това минус копче под мненията? Не знам дали е имал някакви плюсове но веднага стана с отрицателен рейтинг :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При него винаги си закъснял да му бацнеш минуса.... :lol:

Между другото не съм му слагал нито едно от тия горните :)

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При него винаги си закъснял да му бацнеш минуса.... :lol:

Между другото не съм му слагал нито едно от тия горните :)

Ти определено си закъснял, още от малък.

Еми то си е казано: Който не бара - кара. :hilezh:

Движа се вече, даже сменихме и лагера на задно ляво колело, че така виеше та не мога да преценя трябва ли ми проходно гърне или не. Май е добре положението от към генерация, градско със сигурност не ми е шумотевица и е ок, извънградско не знам да не се появи някой гаден резонанс на определени обороти. Но засега не мисля да тествам, че да няма пак - Ало камионите. :lol:

Относно пушенето - сега на празен ход не пуши или е толкова малко, че едвам се забелязва. Подам ли газ обаче прави димки, като пусна газта докато стабилизира оборотите пак пуши. Ако подам газ и задържа на определени обороти без да си играя с газта - изпушва и после мисля изчиства. Ще видим какво ще се окаже там. Днес пробвах с друг дебитомер, но няма промяна, явно не е от него.

Вървежа е ОК за момента, особено сега като е хладно, за 1 бар бива. :)

Баси колко си смел, ае разходи се обеля.:lol: :lol: :lol:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси добре, че е платката иначе мислех да ти открадна безценния софт.

Шпек спри да цапаш темата....

много силен минусов играч си

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта пуши повече и върви по-малко. :hilezh:

Днес установих, че положението от към пушек е добре само при студен старт - първите няколко минути. :blink:

След това явно сработва нафтовата помпа. :lol:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не така УекомисУено....праЙш си меча услуга,AFN върви поне три пъти повече от твоя боджак ,ама харчи напоЛвина и по дупкките не гасне :hilezh:

п.п. по пушеците си приличате,ше заблудиш некой се пак :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ко прикааш ти, един AFN може да бъде победен само и единствено от друг AFN, боядисан в черно и с черна лента на предното стъкло. :ph34r::hilezh:

пп Знаех си, че ще има последствия слагането от моя страна на тампони за мотора от ТДИ. :lol:

Редактирано от jimi
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,бе да....наиш колко ГоУфове има с илиенци погърмелник стайл гърнета ,дето моето реване на Шипка щи се стори като песен за Сънчо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,живея на бул.България и се ускоряват до към 90-100км/ч от последния светофар до пица Виктория.Страшни нещастници са,поне да вървЕха та да стигат по-бързо ,а те ми надуват главата 3 минути докЪт стигнат до ОколовръСното :flehan: Добре ,че Жими не мое стигне под него щот гасне,да не идва ми праЙ шум... :hilezh:

  • Like 8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ,че Жими не мое стигне под него щот гасне,да не идва ми праЙ шум... :hilezh:

Ще ти го напиша на два езика, в случай, че българския не си го доовладял кат хората. :hilezh:

Колата върви вече та пушек се дига. :lol: От ся нататък щи правим 2в1 всеки ден - хем ще ти шумя, хем ще ти развалям въздуха. :flipoff:

?? ?? ?? ?????? ?? ??? ?????? ? ??????? ?? ?????????? ?? ?? ?? ????????? ??? ??????? :hilezh:

‘????? ????? ???? ?? ????? ?? ????= :lol: [? ?? ??????? ?? ?????? 2?1 ????? ??? - ??? ?? ?? ????? ??? ?? ?? ???????? ??????? :flipoff:

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам веее,одеве видех че си успял да слезнеш и под околовръстното до Ицо,ама беше много зает да гледаш ЕКу-то и не ме видЕ 'те ева в рязания аквариС :hilezh:

Sent from my iPhone using Tapatalk 3

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...