Jump to content

А6 замяна на оригинален волан с този на С6


spookss

Recommended Posts

Няма да ти станат шлиците от която и да е кола след 99 година, ...

 

Убеден ли си в това което написа?

 

И колко пъти го пробва?

 

Щото имам други лични наблюдения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го сметях с такъв но без копчета за скоростите. С тях незнам как ще стане. Лентовия кабел е същия имат малка разлика в кабелите за клаксона но нищо не поправимо. На четирилъчовия двете пластини за клаксона излизат с възглавницата. На трилъчовите едната пластина е на волана другата на възглавницата. Трябва само да видиш кабелите кой къде и става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа...тези дни предстои да стане ясно кой кого,кога и защо. Надявам се сряда, четвъртък да имаме отговор на тези въпросчета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

KFQYn52.jpg

 

 

Ето го волана..нищо не се подменя, нищо не се сменя..всичко си е болт он. Единствено сега ще сложа новия лентов кабел, за да има подсветка на бутоните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало и със тая навигация нямам думи....и аз искам такава навигация!!!Сподели малко инфо  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опрей жълтата масльонка :hilezh:

Ами жълтата масльонка ще я оправя, като си сменя картера и си сложа такъв с датчик..затова свети и съответно и температурата на маслото не ми отчита.

Много добре е станало и със тая навигация нямам думи....и аз искам такава навигация!!!Сподели малко инфо :hilezh:

За навигацията имам тема в друг раздел с Електрониката :)..там има подробно инфо и снимки

Малеее брутално яко е станало, браво! А и таблото от S гърми :)

Таблото от S наистина гърми ама си идва със своите недостатъци за по-старите коли :D..иначе и мен много ме радва..не мога да му се нарадвам, особено вечер е доста брутално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало..... :zustimm:  Само да вметна, че копчетата за смяна на скоростите от волана при мен светят само, когато скоростния лост е на режим +/-. Иначе не светят когато е на D

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Тошков каза че няма да има никакъв проблем в моя случай, само трябва да го снабдя с лентов кабел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фейса светят и работят и на D.

 

да, защото са и активни :D на преди фейс трябва да ръгаш лоста, за да преминеш на типтроник, ти знаеш де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Тошков каза че няма да има никакъв проблем в моя случай, само трябва да го снабдя с лентов кабел

 

Предполагам, че ще искаш да ги вържеш за аудио контрол към навито? А и това като стане ще светят постоянно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах тоя волан от последната снимка ли сложи или перфориран? Тоя от снимката какво му е "С", мяса ми като моя. С модул за контрол на аудиото от волана няма ли да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този с перфорината кожа беше само за пример, както бях написал в поста за него. Волана, който набучих никъде не съм казвал, че е С, но за да не отварям нова тема, ползвах тази на колегата..затова първо се чете преди да се пита. Относно модула не знам какъв, какво и защо, но не ми е и наложащо..самия волан беше на оферта и си заслужаваше да се вземе било то и с копчета, които няма да ползвам. Музика ще се слуша от съвсем различно място, както и ще се управлява от съвсем разично устройство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...