Jump to content

счупено предно стъкло


okops

Recommended Posts

Колеги, счупиха ми предното стъкло, утре ще я карам да го сменят, мисля да я карам в Кобра, Стара Загора, но чета, че там ще сложат турско/китайско стъкло, което не ме кефи особено, въпросът ми е ще има ли голяма разлика между оригиналното, което счупиха и новото менте?

Или е по - добре от морга да взема оригинално и да ми го монтират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на Емо от Нови Искър и се разбери дали могат да ти "присадят" оригинално от бракувана кола. Спецовете винаги бяха до момента на всяка среща.

Оригиналното е малко над 300 лв с чакане 7 дни.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,оригиналното си е оригинално :) Вземи си от морга чиста работа,а пита ли ги в Кобрата дали ще ти го монтират без покупка от тях :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е оригинално от морга, но проблемът е, че колата е в Стара Загора, според вас куриери могат ли да го транспортират успешно без да го повредят? Също услугата по монтирането колко ще струва - улпътнения, силикон, труд, всичко тоест, тъй като едно хлапе ми го строши днес с камък :hilezh: и баща му трябва да го плати, та да видя всичко колко ще излезне и да му кажа сумата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С куриерите няма да имаш проблем.Интерлогистика всеки ден ми карат стъкла повечето са молки но има и някои 1х2м,досега съм нямал проблем.Само да накараш този дето ти го праща с големи букви да напише Чупливо и да го застрахова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То Емо май не работеше с куриери, доколкото си спомням. Но това няма значение. Има и испански стъкла, нови, около 230-240 лв. Пасват абсолютно точно, не са като ментаците. Имаше ги в Мустанга, и ме яд че се набутах с евтиния ментак. И сега ми пролизва в единия край покрай кората на предната колонка. Ако все пак Емо се съгласи да ти прати оригинално, вземай и не се замисляй. И много не се показвай на пътя, че сбарат ли те, така ще те ошушкат гадните куки, че свят ще ти се завие. За счупено предно стъкло не прощават в никакъв случай! Казвам го от собствен опит, два пъти сменях, втория път заради едни циганета, дето се мъчиха да ми крадат чистачките, мамка им. После ме спряха за рутинна проверка, зор се разминах със 100 лв.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтаж на стъкло от Кобра в Пловдив е от 30-50лв колега ... няма да ти откажат независимо дали е купено от тях или не те ще си вземат таксата за монтажа :)

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 4 год. на Б3 като сменях предното стъкло ми излезе към 140 лв.- ново неоригинално, с монтаж и прехвърляне на стикерите в МУСТАНГ. Новото стъкло си е ново. Няма надрасквания или точки от камъчета, все неща, които влошават видимостта при нощно шофиране. Плюс това дават 1г. писмена гаранция. Купи си нов, евтин джам, проблеми няма да имаш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,оригиналното си е оригинално :) Вземи си от морга чиста работа,а пита ли ги в Кобрата дали ще ти го монтират без покупка от тях :gruebel:

Аз виках Кобрата да ми сменят на мен стъклото като се пукна! Извиках ги,свалиха ми стъклото от другата кола,която имам за донор и го поставиха на моята. Турско е това,която свалиха,но няма никакъв проблем,няма разлики с оригиналното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто искам да споделя горчивия си опит в прехвалената Кобра.От Варна съм и си сменях предното стъклото есента на миналата година при тях.Стъклото издържа 3-4 месеца и от десния ъгъл до таблото тръгна нагоре една прилична пукнатина.Естествено минах за мнение при тях,и се оказа че "туй стъкло е китайчи нищо не можем да напраим"-не сам и очаквал друго,за сега стои така докато намеря някакво прилично решение,а въпросните ме отказаха от оригинално стъкло 2ра ръка за да ми сложат "китайчето"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

3 пъти съм сменял стъкла на Кобрата с някакви Триплекс и никога не съм имал проблеми :blink: Ако си от Варна и и трябва оригинално стъкло за купето, имам за 40лв перфектно само ела си го свали без да го счупиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...