Jump to content

дава ми грешка Voltage too low...


Kissman

Recommended Posts

Колеги появи ми се следната грешка ( ще цитирам пълния текст ):

18010-Power Supply Terminal 30 Voltage too low,P 1602-002 Lower Limit Exceeded - Intermittent

това какво означава...че ми е паднала мощността на акумулатора ли,да взема да отида да я измерят,а? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен я има перманентно тази грешка и аз вече незнам от какво е! Акумулатора ми е чисто нов! При теб грешката се е появила временно и вероятно след изтриване ще се оправи, но както казва колега е добре да провериш колата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо зачисти и двете и напръскай със спей. Също виж дренажа под акумулатора, че доста често се запушва и понякога става като аквариум. Изчисти грешката/грешките и след време пак провери дали ще се появят.

Редактирано от Rad0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от акумулатора :( ....заредих го,зачистих клемите,изтрих грешката и очаквах честно казано да пали по-лесно но пак се налага да въртя стартера повече секунди от нормалното...За това дали я има сега грешката ще проверя след няколко дена и ще споделя дали се е появила пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измери го с мултицет колка зарежда.

при включени всички консуматори-климатик,радио,светлини и т.н дава под 14...незнам това малко ли е или достатъчно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

хм....знам ли....не мога да преценя...струва ми се че добре върти..Направи ми впечетление веднъж когато беше тъмно навън и в колата светеше плафониерата на тавана когато завъртях да паля осветлението намаля и като запалих пак светна силно.

Редактирано от Kissman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...