Jump to content

Audi A3 1.8, 125к.с, 98г.


Recommended Posts

Продавам Audi A3, 1998г., 1.8, 125кс, тъмно син цвят, на части. Колата не е катастрофирвала и всичко работи перфектно.

В момента всичко е налично.

Частите се намират в гр. Пловдив, за другите населени места, може и с куриерска фирма - Еконт.

За повече информация - 0899 870 370, на лс или в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами пък "жантите" на каква цена са пуснати в проджаба.... "Патеричка" 15-ка 5х100 да имаш :gruebel:

Късмет в търговията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Знам че ще е малко досадно това което искам, но все пак да попитам. На лявата (шофьорската) врата, на механизма за стъклата или по точно държачите на стъклото (тези който държат стъклото по релсата). Те се 2 на брой и са пластмасови. През тях минава жилото и са захванати със болт еврейска звезда. При мен вътрезното откъм пантата е зелено а външното откъм ключалката е синьо. Мен ми трябва външната пластмаса откъм ключалката ако може и е читава. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега, дай сена за скоростна кутия, ако може и кода да ми кажеш, но ако е заводстака от 1.8 ми върши работа :)

Редактирано от _DIESEL_POWER_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

колега кажи цена за спирачните дискове комплект и само предни и гумите ако са летни и предна броня цялата без решетката?Благодаря предварително

Здравей колега! Знам че ще е малко досадно това което искам, но все пак да попитам. На лявата (шофьорската) врата, на механизма за стъклата или по точно държачите на стъклото (тези който държат стъклото по релсата). Те се 2 на брой и са пластмасови. През тях минава жилото и са захванати със болт еврейска звезда. При мен вътрезното откъм пантата е зелено а външното откъм ключалката е синьо. Мен ми трябва външната пластмаса откъм ключалката ако може и е читава. Мерси предварително.

[/quot

Пич ходи на Христо Ботев в Елиткар по 7 лв са нови това са държачите от които стъклото ти връща надолу доколкото разбрах(това е дефект във всяко А3)и после в кобра ти ги сменят за 20 лв успех ако съм бил полезен

2 пъти съм го правил това упражнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

В наличност ли са следните части - скоростна кутия,лява врата с приспособленията вътре без кора и без огледалото,подлакатник,и задната кора с колоните заедно ко можеш дай цена за тях общо или по отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Продадени са:

Преден капак, Десен калник, Маска, Десен подкалник, Рейка, Авариен бутон,Подлакътник, Жабка, Таван, Токпа ск. лост, Компресор климатик, Задна кора + колони, Преден нож,Вакуум помпа модул централно, Задна броня, Ляв стоп, Педал спирачка, Ляв мигач, Кора под волана с джоб, Дръжка за пр. капак, Пластмаса около дръжка пр. капак, Капак airbag, Фарове, конзола ск лост ръчна, заден пепелник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега челен ли е удара на колата?

Питам понеже ме интересува демпферната шайба в какво състояние е и евентуално цена да ми дадеш.Намира се отпред най-долу и върти два пистови ремъка изглежда така :

post-64865-0-78138400-1349758735_thumb.j

post-64865-0-05726300-1349758744_thumb.j

post-64865-0-73857800-1349758751_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми ляв фар. Имаш ли го и на каква цена е? Ако може и някой друга снимка да ми дадеш. Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...