Jump to content

Събирам информация за 1.8Т и 2.5TDI


Recommended Posts

Toва ще ми е последния пост в тая тема,пък ти прави каквото знаеш.....

На близки приятели които са тръгнали да купуват 2.5Тdi,отказвам да им гледам колите...Един път направих компромис:много-много близък приятел реши да си купува такова и в продължение на една седмица ми надуваше главата да я вкара да я погледнеме,накрая ме убеди и я докара:перфектна кола от Германия на 166 000км,със сервизна книжка,никъде не тече,нищо не трака,турбо,помпа,дебитомер и окачване перфектни...Казах му все пак да не я купува,ма той не....След два месеца беше дал 5000лв.,и не смогвахме да и запушим течовете...Останалото е история...

P.S. Занимавам с колите втора ръка на фирма "Аутотехника"

P.P.S. Утре не съм на работа,така че и да дойдеш няма да мога да ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ок, май ме убеди засега :blink:. мерси много, дай ми някви координати , кога мога да ти докарам едно 1.8Т за диагностика, да го зимам и да приключвам че без кола е кофти :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

тук има доста колеги вече с 1,8Т. До колкото съм слушал, е много приличен агрегат и нескъп (съпоставимо към Дизелите) за поддръжка. Аз лично (да чукна на дърво), по двигателя, за сега нищо не съм пипал. Но смених предница, ама това е друга песен.

Инак впечатленията са ми изключително позитивни. Много върви, а ако се кара разумно, не харчи излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, вземай или 1,8Т бензин или 1,9 ТДИ, ако разхода ти е първа грижа, ако не ти стига мощността на едно от двете, мяташ един чип и готово :blink:

И мен ме убедиха да купя 1,8 Т, здрав, силен и сравнително икономичен двигател, какво повече може да се иска :flehan:

Ето ти линк към една анкета, която пуснах на скоро

А6 с какъв мотор?

Виж как са гласували хората :blink:

избий си от главата тази дето си я харесал, и аз бях хлътнал по такава като твойта, ама като 5 от 6 човека ме посъветваха да не я купувам, накрая се отказах, сега си купих кола на която цвета даже не ми харесва, само си хго представи, не ми допада и салона цветово, НО СИ ВЗЕХ ПЕРФЕКТЕН (да чукна на дърво) автомобил, това е по-важното, ако щеш вярвай даже като го копувах си мислех за дизеловата, която ме кефеше като цяло, но..... :blink:

сега всеки ден ставам в2се по щаслив с покупката, и й търся косури и не намирам, Абе Алеко поне една игоряла крушка да ми бе оставил :flehan:

Рядко се копува такава кола, с всичко сменено, с нови гуми, с всичко работещо , с перфектни дисплеи, перфектна боя, джанти и оборудване, направо се чудя още истина ли е или не. Днес пак ходих при Мишо и пак ми каза че е перфектна.

Благодаря на Алеко и на всички съфорумци които ми помогнаха с продажбата на старата кола и с покупката на новата, на някоя среща идвам с пълен багажник с бира да почерпя :blink:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел имаше такъв дизел-2001г.,11 000 евра плати,от Франкфурт си я докара сам.Тук смени дебитомер,два пъти счупи типтроника и я разкара накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Влади, внимавай с багажника, много е голям, ако го напълниш с бира трябва да бутнеш и рушвет на КАТ да се навъртат в другия край на София, че ще ни омотаеш главите :hilezh::blink:

Радвам се че колата толкова ти харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно позитивно мнение за 2,5 ТДИ - 155 к.с.

Ако случите на гледана кола  :hilezh:  нямате грижи - върви по-добре от бензиновите, има страхотна динамика и гори много по-малко

НО колегите са прави, че колата, която си харесал има много разминавания!

Търси друга!

Както казва Nasti никога не купувай най-евтиното предложение на пазара!

Данчо честита кола,да я караш със здраве,но все пак в твоя случай говориме за по ново поколение мотор :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо честита кола,да я караш със здраве,но все пак в твоя случай говориме за по ново поколение мотор :hilezh:

Благодаря Влади! :blink:

Твърде далече съм за да дойда като Verter да почерпя багажник бира,

но ако имам път към София ще се обадя! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Влади! :hilezh:

Твърде далече съм за да дойда като Verter да почерпя багажник бира,

но ако имам път към София ще се обадя! :blink:

Ооооо въобще не ми трябваш в София,стане ли 1 Юни вече сънувам морето :blink: ,още малко и се изтрелвам пък може да мина и до Варна да почерпиш и да си разгледаме новите коли :dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо въобще не ми трябваш в София,стане ли 1 Юни вече сънувам морето :hilezh: ,още малко и се изтрелвам пък може да мина и до Варна да почерпиш и да си разгледаме новите коли :blink:  :blink:

Разбира се! :dance:

Добре си дошъл! Имаш ми координатите, като наближиш звънни! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към морето прати едно ЛС да те разубедя

OK.Ще ме познаеш по червената фланелка с топче на гърдите и номер 9, или по тениската от АКБ. :hilezh::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...