Jump to content

Какъв Player ползвате?



Recommended Posts

Това, че моето предпочитание съвпада с предпочитанието на професионалстите в CarAudio-то е един малък факт, на който ви моля да не отдавате значение!

:bia:

Аз съм ето с това...не е нищо особено. Искам 9255, но сигурно догодина.

h020DXZ865-f_mt.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 321
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Аз съм с оригиналната аудио система, с вграден в багажника басбокс и СД чейнджър Матсушита за 6 диска.Така колата е излязла от завода. Озвучението било на Босе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sonyaudio.jpg

Sony Xplode :dance:

Иначе принципно най-доброто за кола е за плейъри - Sony, за колонки - Pioneer. Доказано. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sonyaudio.jpg

Sony Xplode :hilezh:

Иначе принципно най-доброто за кола е за плейъри - Sony, за колонки - Pioneer. Доказано. :hilezh:

И за колоните е СОНИ в момента :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за колоните е СОНИ в момента :bia:

Искаш ли една далавера- аз ще ти дам моите предни колонки Сони- ЦЪК, а ти ще ми купиш едни гадни Херцове :flipoff:

Иначе, ако трябва да сме сериозни, не са лоши кар- аудио продуктите на Сони, но определено не са най- удачния избор :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ми откраднаха Блаупункта си сложих Санг с USB.Радиото е по-чувствително,МР3 малко прескача, УСБ -перфектно,не е толкова съблазнително за крадците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CDX-F5500.jpg

Аз лично съм много доволен, трета година го ползвам няма проблеми не прескача, не грее, а и много ме кефи как се връзват червените копчета с таблото и конзолата :flehan::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плейъра ми е сони от нисък клас, но съм си сложил колони отзад на кората Alpine(6x9 инча) и според мен това е най-добрата марка не толкова скъпа музика за кола (заедно с Infinity).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил съм преди лятото да си сменя фабричните колони на таблото, както и да монтирам едни отзад, на кората. Тези предните са ми още от едно време, преди 13-14 години, но за моя изненада свирят доста прилично. Трябва ли да си купя допълнително и усилвател за тези, които ще монтирам на кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали касетофона/Цд- то ти е за 2 или 4 говоритела, зависи каква му е мощността, зависи какви колони ще сложиш отзад. Най- лесно е да идеш в Авител например или в който и да е друг център за авто озвучаване и да кажеш какво искаш, а хората ще ти предложат варианти, цени и даже ще ти монтират новите придобивки :hilezh:

Аз смених задните си говорители с малко по- мощни, предните- също, ЦД- то ми по надписи е 4 Х 50 W(с MOSFET технология :bia: ) и си ги захранва без грижи, но моята комбинация е доста непретенциозна, ако искаш много пауър- тогава нещата са други, но трябва професионалист в областта да се произнесе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги ко да ви кажа аз съм с ELIT МР3 от 3 години и съм мн доволен от него даже съм отпреде с оригиналните говорители блаупункт а отзаде с двулентови блаупункт и съм мн доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Кастофона ми е некъв Алпине, хората в технополис ми казаха че за пръв път чуват за такова нещо и ми казаха да си зема Сони че били по хубави. Алпайна им го подарих щото по техни думи не мога да му зема и 5 лв в заложните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кастофона ми е некъв Алпине, хората в технополис ми казаха че за пръв път чуват за такова нещо и ми казаха да си зема Сони че били по хубави. Алпайна им го подарих щото по техни думи не мога да му зема и 5 лв в заложните.

:P:P:P:D:P:P:):)

Това беше най уникалния пост на всички времена!!!! Все едно да смениш ресийвър Денон за Елит!!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кастофона ми е некъв Алпине, хората в технополис ми казаха че за пръв път чуват за такова нещо и ми казаха да си зема Сони че били по хубави. Алпайна им го подарих щото по техни думи не мога да му зема и 5 лв в заложните.

браво! Другия път пак да отидеш при "хората в технополис "... Те го знаят вее.. жокер им не требе! "Некъв Алпине" - пълен шит е тва да знеш. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Некъв Алпине" - пълен шит е тва да знеш. :D

:P:):) Нема такава простотия на тоя свят! :P

Днес ходих в Техномаркета и некъв на вратата искаше да ми записва панела! Попитах го дали въобще продават тази марка. Той погледна, прочете: Алпине! :D и каза, че няма да го записва! :P:bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф ся к'во трябва да декларирам какво внасям в магазина им ли?

Няма такива идиоти.

Не стига, че на излизане почти преджобват всеки, ами и това.

Може ли в магазин за техника да не си направиш една модерна с-ма за наблюдение и тия пазачи на вратите да ги закотвят пред мониторите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);):):D:o:hilezh::dance:;)

Това беше най уникалния пост на всички времена!!!! Все едно да смениш ресийвър Денон за Елит!!!! :)

Бе даваха ми и един Нипон със вградено ДВД и турбо БАС, и Вградени игри - Супер Марио Брос и некви други. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабричното на БОСЕ

concertcj7.jpg

- така хубаво свири и си пасва с интериора, че душа не ми дава да го сменя - май ще си купя MP3 предавателче за запалката.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...