Jump to content

Какъв Player ползвате?



Recommended Posts

Много ми е интересно съотношението на марките. Виждам, че доста от вас са се ориентирали към смяна на оригиналната свирка с някаква друга....

П.П. Подреждането на марките не е продиктувано от някакви съображения. Просто така ми падна...

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 321
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Blaupunkt Milano MP34 - доволен съм, повече не ми трябва. :blink:

Един глас за "друго" да се брои за Blaupunkt, защото още го нямаше като опция. :blink:

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с най-евтинджос КЕНВУУД, оти съм си глухарче и не мога да различа свирка за 80$ и такава от 800$. Обаче е ъпгрейдвана и изхода за външен усилвател е преработен на вход. Така си включвам към нея (от изхода за слушалките) каквото си искам външно устройство - флаш МР3ка, телевизор, СД плейър.... а, бе всичко каквото има аудио изход... :blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nippon от Метро, не е нищо особено, но свири добре и има USB вход, което е изключително удобство, за мен Nippon-а е най-добрия избор в ниския клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛПИНЕ , то се Знае !!!

какво ли не съм имал ????

За сефте алпинка и стана ЛЮБОФФФ ОТ ПРЪВ СЛУХ :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пионерче,6700 май беше.

Доволен съм,дрънчи нещо,но трябва да спомена,че не съм чак толкова маниак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sony.jpg

It`s a sony ... CDX-4000RV.

:blink::blink::(

Стара пушка ... на 5 годинки вече, но върви безаварийно като аудито.

Досега няма диск, който да не е прочело, а по паважа си перам дори с 3 бара гуми и никога не насича. Задните тонколонки ги купих също с него от Медиа Маркт - 50 дм бяха тогава - 16 см. елипси JENSEN - датски някви ... не бях чувал марката, но от цялото табло свиреха най-добре, а и цената им беше невероятна. В Аудито също свирят прекрасно въпреки, че половината висят във въздуха заради шибаната крива кора на В3-ката ...... а колко зор видях докато изрежа ламарините отдолу :dance:

В тоя ред на мисли знае ли някой някакво решение за В3-ките. Нова кора ли се прави какво ли, щото така много ми издишат и свирят сигурно на 50% (но вадят адски бас-представям си ако ги уплътня добре). Предните са оригиналните и съм ги намалил на минимум само за фон щото иначе много пръцкат. Тука няква идея за добър модел 10 см. , които пасват добре на В3 до 60-80 лв.!? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...