Jump to content

Помощ изтрити накладки


vladirysia

Recommended Posts

Здравейте колеги. Изтрили са ми се накладките на предно дясно точило а днес ми предстои път и искам да ви попитам как да освободя колелото защото е запекло, нямам време да сменям накладки за това искам да питам какво мога да направя за да мога да пътувам и после да ги сменя? Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с чук и избивач,после купи накладки и ги смени ,без накладки ,може и да не стигнеш за където си тръгнал,провери си и водачите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно ще ги оставя така и ще купувам нови дискове :D, нямам време днес да се занимавам да сменям накладки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... какво мога да направя за да мога да пътувам и после да ги сменя?

Например да си купиш билет за влака или автобуса...щом е блокирало колелото от мъртви накладки,освен препоръката на Пепи и нови накладки друго няма.И да го разблокираш сега, то пак ще блокира и ще стане голяма беля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно ще ги оставя така и ще купувам нови дискове :D, нямам време днес да се занимавам да сменям накладки :)

Добре де,как ше можеш изобщо да караш и да спираш ,при положение че колелото е блокирало? :blink::gruebel:

При първата нужда от по-сериозно спиране може да стане мазало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накладките се сменят за 40 минути, ти отдели повече време да си чешеш пръстите във форума и тръгваш с запекло колело без накладки на път... не искам да коментирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната селска пръчка разбирач, колата пич трябва да се преглежда от време на време дали е ок, а не само когато нещо хвърли котва. Чак щял и да пътува така, надявам се само като хванеш дървото или стената някъде да не вземеш други жертви със себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне кажи по кой път ще минаваш че ...ако не твоя живот да спасиш на някой друг от форума. То и другото колело няма да е цвете ама със блокираното колело далеч няма да стигнеш. Де да знам....дано се бъзикаш или не е чак такова положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще ги оставя така... :D, нямам време днес да се занимавам да сменям накладки :)

И това е казано с 2 усмивки??? Боже, какви хора има. 1 час е доста по-евтин от куп смачкани ламарини или здравето на n брой хора. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Или яко се базикаш с нас или не ти пука ни за твойта ни за сигурноста на останлите... Имам сервиз и мога да ти кажа, че ако се хвана с две от мойте момчета накладките ще ги сменим за по-малко от 12-15 мин. Друг е въпроса че явно пари не ти се дават и го даваш пет за четри...

Остани си със здраве и дано да не направиш някоя беля....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...