Jump to content

Какъв телефон да си купя?


Recommended Posts

Налага се да си сменя телефона, тъй като дъртата Нокия взе да сдава багажа.

Трябва ми за служебни цели, най-вече за разговори, но е добре да има други функции. Искам да му държи батерията поне 2 дни, защото с баба Нокия ми държи 4-5 и съм се разглезила. Предпочитам querty клавиатура, от една страна лесно се пише на нея, от друга - тези с големите тъч-скрийнове не знам дали ще издържат всичките удари, шутове и мъчения, на които неволно го подлагам.

Не ми се дават и много пари, примерно 500-600 лв макс. Не мога да се пречупя да дам 1200 лв за айфон, при положение че за тези пари отивам за една седмица на почивка някъде. Въпреки това ми остава като опция, защото всички го хвалят много.

Мисля за някакво Blackberry, но отзивите, които имам са само за старите им модели и не са меродавни.

Дайте някакви насочващи съвети, че съвсем съм боса в технологичното развитие на телефоните.

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам HTC Cha Cha. Точно бутоните за вдигане и затваряне, плюс клавиатурата(QWERTY) са физически, а дисплея е тъч. С Андроид е и работи бързо и леко и може да си слагаш каквото искаш. Само батерията незнам колко държи, но скоро ще разбера, като се сдобия с него и аз.

А и нещо важно - бутоните на QWERTY-то са на разстояние един от друг и е много по-удобно от тези на Нокия например, които са плътно долепени един до друг и са миниатюрни.

Редактирано от limona
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPhone от оператор за 700 лв.

Че кой оператор ги дава толкова евтино? Ние сме бая голям корпоративен клиент на МТел, а пак не ни дават чак такива цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи остава едната опция. А нещо друго, за да се двоумя между поне две неща? Никой ли няма наблюдения върху Блекбъритата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се използва Бизнес 100, трябва всички телефони на фирмата да минат на Бизнес 100, 200, 300..., план.

Блекбърито май работи с ББ план само, иначе няма поща. А и Мтел не го дават без такъв, но не съм 100% сигурен.

Редактирано от stanislav85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам наблюдения, но не си струва. Блекбърито има предимства в голяма корпорация и то не за потребителя на устройството.

По-добре някой андроид или нокия с Windows.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HTC Desire Z е за мен приличен Андроид с клавиатура на приемлива цена. Не е особено нов модел, но все още има потенциал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямшък ми изглежда.

Мисля си, ако все пак ще е с тъч-скрийн, най-вероятно ще е iPhone.

А някакви впечатления от Нокиа Е6? Щото хем евтин ми се вижда, хем е с куерти, а и сигурно ще му държи батерията. Въпреки че исках да сменя малко и да не е пак Нокия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те недей! Хубав е много, но само на външен вид :( Този погребан Symbian ще ти скъса нервите - рано или късно.

Гледай новите Нокии, които са с Windows Phone 7 като онези по-горе на Живко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е6 е точно това, което търсиш. Имаш многокопчеста клавиатура и добра батерия. Щом до сега си ползвала Нокиа малко трудно ще свикнеш с друг телефон, но свикнеш ли ще е за добро. Iphone е страхотен и не може да се сравнява с нищо друго, особено с Нокиа, но имайки предвид първия ти пост съм за Е6цата.

Редактирано от Raino
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A с какво физическата qwerty клавиатура е по - добра от "виртуалната"?

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали е за работа този телефон....само да се говори....Вземи си от онези дето са по 50-60 лв. и държат по 5-6 дена батериите. Ся ще кажеш, срам ме е да вдигна като звънне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак съм убедена, че ако не е с куерти, то със сигурност ще е айфон.

Досега едно лошо мнение не съм чула за него. Ако действително се намери за 700 лв, направо ще се ориентирВам натам.

А си мисля, сега като излезе 5-цата, няма ли да паднат цените на 4S?

A с какво физическата qwerty клавиатура е по - добра от "виртуалната"?

1. по-удобна ми е;

2. при металната по-голямата част от корпуса на телефона е метална, докато при виртуалната са горе-долу 50/50. Както споменах, аз имам леко небрежно отношение към телефоните и често се случва да бъде изтърван, та ми е важно да е удароустойчив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали е за работа този телефон....само да се говори....Вземи си от онези дето са по 50-60 лв. и държат по 5-6 дена батериите. Ся ще кажеш, срам ме е да вдигна като звънне :hilezh:

Все пак сме 2012 година, такъв имах през 98-ма. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A с какво физическата qwerty клавиатура е по - добра от "виртуалната"?

С всичко що е свързано с въвеждането на текст чрез пръстите на ръцете ти. И вероятно винаги ще си остане така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sony Xperia Pro - с андроид е, има qwerty и тъч screen. Лек и удобен ЦЪК . Има го в 3 цвята - червен (бордо), бял и черен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...